Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Bence aşılama yi yapan drnz ile görüşün .bende 20 mayısta asilama oldum. 22 .5 milyon sperm ile. %40 hareket
arkadaşlar merhaba 26 mayıs cuma günü ilk aşılamamı oldum .dün akşam sistit oldum sanırım idrar yaparken yanma ve kan damlası da vardır 2-3 tane. karnım şiş , vajinamda baskı var gibi.siz de bu tarz problemler oldumu? doktora gitmek üstemiyorum antibiyotik falan verecek eğer hamile kaldıysam etkilensin istemiyorum.

5 yumurtam gelişti . tek tüpüm tıkalı benim açık olan tarafta 3 yumurta vardı. yıkamadan sonra 21 milyon sperm ve %100 hareketli olarak aşılama yapıldı.

Kizlar Sismanladim ben yaaaa. bi istah bi istah. Bu klomen ve catlatma ignesi kilo yapiyomu 3 aydir danaya dondum ben yaaa. Regl ustu diyemi anlamadimki

arkadaşlar merhaba 26 mayıs cuma günü ilk aşılamamı oldum .dün akşam sistit oldum sanırım idrar yaparken yanma ve kan damlası da vardır 2-3 tane. karnım şiş , vajinamda baskı var gibi.siz de bu tarz problemler oldumu? doktora gitmek üstemiyorum antibiyotik falan verecek eğer hamile kaldıysam etkilensin istemiyorum.

5 yumurtam gelişti . tek tüpüm tıkalı benim açık olan tarafta 3 yumurta vardı. yıkamadan sonra 21 milyon sperm ve %100 hareketli olarak aşılama yapıldı.
Bence de doktoruna görüş canım eğer mikrobik bi durum varsa hamileliğide riske atma.değerler güzelmiş esinle senin.Rabbim ol demisse her durumda gelir sana bebisin yeterli sağlık olsun

Merhaba arkadaslar bnde yeni katildim araniza.bnde paztesi asilama oldum zeynep kamilde simdi sonuc bekliyorum 3 yillik evliyim

Hoşgeldin canım hakkında hayırlısı olsun dinlen bi kaç gün kendini fazla yorma. Bende İkinci aşılama mı oldum bugün 10.günüm beklemedeyim

Aminn cnm inş ama ben tüp bebeği aldım gözümün önüne hayırlı bakalım rabbim yüzümüzü güldürür inş
Aynen bende öyle canım bu da olmazsa tüp bebek dedi doktorum benim bi de çikolata kistim var belki öncesinde laparokopi olucam henüz belli değil. Insallah gerek kalmaz da bizlerde bebeğimizi bu sefer kucağımıza alırız

Kızlar aşılamanın 4 günü bugün karın ağrısı var sanki heran adet olcam gibi sizdede mi böyle oldu

Asilamadan sonra sabah aksam jel kullan dedi doktor . Oric tuttugum icin iftarda ve sahurda kullaniyorum. Vakitleri cok yakin oluyo sikinti olur mu acaba. Dr sormayi unuttum

Asilamadan sonra sabah aksam jel kullan dedi doktor . Oric tuttugum icin iftarda ve sahurda kullaniyorum. Vakitleri cok yakin oluyo sikinti olur mu acaba. Dr sormayi unuttum

X