Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Kızlar aranızda asilamda sonra progestan iğne veya ilaç kullanan varmi ?

Klomen ve ovitrelle ile asilama olan varmiiiiiiiii
ben varım canım klomen ,ovitrelle ile aşılama oldu.3yumurtam oldu 20-20-7mm eşimin sperm durumunda iyi çıktı progestan hap kullanıyorum günde 3defa ama bana agir geldiği için sabah aksam yürüyorum dr uma sordum tmm dedi.yari sonucumu ogrenicem.varmı soracagin birsey

Bende cumartesi oldum.sizede tutunma iğnesi progestan mi verdi

Ay hayrli sonuçlar olsun insallah .bende progestan igne kullanyorum göğsünde ağrı uyku yapyomu? Bide nerde asilama oldunz acaba? Teşekkür ler

Ay hayrli sonuçlar olsun insallah .bende progestan igne kullanyorum göğsünde ağrı uyku yapyomu? Bide nerde asilama oldunz acaba? Teşekkür ler
Amin canim insaallah .Evet canım yapıyı yan etkilerini okursan orada bu etkiler yazıyor eskişehirde ozelbi hastanede yaptırdım.sen kaç yasindasin ne zamandır bebek istiyorsun? Çok heyecanlı hissettim seni

Bende cumartesi oldum.sizede tutunma iğnesi progestan mi verdi
Kızlar siz aşılama yapılırken enjekte ederken bir ağrı girdimi şuan afedersiniz 3 kere tuvalete çıktım gazım var ağrım var birşey anlamadım iyimi kötümü bende klomen prugen iğne (10) 75 ml kullandım 2 yumurta gelişim gösterdi 19 mm 20 mm oldular buğün 11:30 da aşılama oldum ve bu durumdayım ağlayıp durdum çünkü bir arkadaşım 10 aylık bebeği var yine hamileymiş durumumuzda biliyor inş seninde olur beraber gezeriz sesi inş dedim ama Allah nasip eder herşey normal . Birde aşılamadan sonda genetal bölgeye jel birde hap veriyorlarmış çoğu arkadaş kullanmış . BENİM DOKTORUM VERMEDİ .

Gaz bendede oldu cnm ama işlemden sonra günde ikitane progestan igne verdi

29 yaşındayım 11 yillik evliyim 10 yaşında bir oğlum var ama 6 yıldir korunma yok ama yinede hamile kalamyorum
Amin canim insaallah .Evet canım yapıyı yan etkilerini okursan orada bu etkiler yazıyor eskişehirde ozelbi hastanede yaptırdım.sen kaç yasindasin ne zamandır bebek istiyorsun? Çok heyecanlı hissettim seni

Kızlar dr bana aşılama dan önce bi bant verdi onu kalcama yapıştıryorum ve test gününe kadar gün aşırı degistirp yenisini takıcam. Budurmda olan varmi ????bu arada rahim duvarim birqz inceymis ondan verdi dr um

Pes etme.herşey yılındaysa bi sıkıntı yoksa ve yasin 40larda değilse tekrar dene canım
Doktor tekrar aşılama yapmayacağız dedi. Çünkü eşimde hareket yüzdesi sıfır(yıkanmış hali de). Doğrudan tüp bebeğe geçeceğiz. Bir umuttu olmadı. Yaşım 29.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…