Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Canim simdiki durumunda ilimlilik, cozumleme yetenegi, agirbasli yargilar gorunuyor. Evliliginde uyum ve maddi bir iyilesme gorunuyor. Ayyyyy canimya hamilelik karti actim :KK31:yakinda bir annelik gorunuyor. basari, iyi haber ve bir kayginin sonu cikti. Mutluluk evlilikte uyum var. Yine cinsel cekicilik soz konusu. Ve kararli oldugun birseyde zafer gorunuyor. para ve kazanc firsatlari cikti. Bu kadar canim ama genel anlamda cok guzel olumlu seyler cikti. Ne olsun daha annellik evlilikte uyum mutluluk bide yeni kazanclar. Ohooooo valla kiskandim falini :KK15: gebelik senin icin yakinda unutma bu ay oldu olduuu. Olmadi obur ay muhakkak gebesin canim.
Ayt ne fali bu bama da bakin:KK49:

Saol cnm nap bakalim15gun icinde belli olur. Cipli yaptirdim.kanamam oldu ped taktim sizde oluo mu kanama
Hayırlı olsun inş bende buğün yapıldı saat 11:30 da yapılırken ağrı oldu diyor normal spermler ilerliyor dedi . Şuan da ağrım var gazım var karnım şiş böyle anlamadkm

Ben de 8 mayısta yaptırdım aşılama adet günüm çarşamba idi ama bugün öğlen adet oldum. Hiçbir ağrım sancım da yok. Artık şansımızı tüp bebekte deneyeceğiz.

Kızlar 9 mayista ilk aşılamam olacak .sebepsiz infertilite. Klomen +catlatma iğnesi ve asilama.aşılaması tutanlar lütfen paylasirsaniz bizimle umut olursunuz..aşılama olacaklar bu heyecanlı kah umutlu kah karamsar günleri beraber atlatalim
Canim bende klomen ve çatlatma iğnesi ile 30 Mayıs cmrtsi günü oldum hepimize hayrli sonuçlar olsun insallah .acaba nerde yaptrdinz?

Bende Cumartesi günü oldum maalesef bende çok. Kastım
Aslında çok kısa süren bir işlem ama ben kastım. Çok acıdı ama kısa bir an. Benden de kaynaklanıyor olabilir tabi. Hassasım biraz. Sonrasında yumurtalıklarım mı desem kasıklarım mı desem ağrısından oturup kalkamadım.

Canim simdiki durumunda ilimlilik, cozumleme yetenegi, agirbasli yargilar gorunuyor. Evliliginde uyum ve maddi bir iyilesme gorunuyor. Ayyyyy canimya hamilelik karti actim :KK31:yakinda bir annelik gorunuyor. basari, iyi haber ve bir kayginin sonu cikti. Mutluluk evlilikte uyum var. Yine cinsel cekicilik soz konusu. Ve kararli oldugun birseyde zafer gorunuyor. para ve kazanc firsatlari cikti. Bu kadar canim ama genel anlamda cok guzel olumlu seyler cikti. Ne olsun daha annellik evlilikte uyum mutluluk bide yeni kazanclar. Ohooooo valla kiskandim falini :KK15: gebelik senin icin yakinda unutma bu ay oldu olduuu. Olmadi obur ay muhakkak gebesin canim.
Vayyyy beee :KK19::sampiyon:supermis hadi bakalım yarin nolcek:KK73:hakkimizda hayırlısı ablam tesekkur ederim:KK36:

Bende oyke oldum drum dediki çok. İdrara sıkışmakttan oluyor
Kızlar ben berbat haldeyimm bu gun .görseniz zombi gibi.modem gaz dolu kasiklarimda adet ağrıları var sanki.göğüslerinde acıma ve göğüs uclarimin kenarları kabarma gibi bisi yaptı.böbreklerin agriyo..sabir cekiyom ya ağlamaklı aglamakli

X