Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Yaaa kızlar benim moral dibe vurdu daha ilk günden dün akşam uzeri saat 5te yapıldı aşılamam doktorum kalçamın altına yastık koyup bacak bacak üzerine attırdı ve 1 saat öylece yatırdı beni islemden sonra eve geldiğimden bu yanada dinleniyorum fakat az önce wcye gittiğimde yoğun bir akıntı geldi fazla fazla sanki enjekte ettiği bütün spermler aktı gitti çok moralim bozuldu böyle birsey olabilirmiki?:110:

Yaaa kızlar benim moral dibe vurdu daha ilk günden dün akşam uzeri saat 5te yapıldı aşılamam doktorum kalçamın altına yastık koyup bacak bacak üzerine attırdı ve 1 saat öylece yatırdı beni islemden sonra eve geldiğimden bu yanada dinleniyorum fakat az önce wcye gittiğimde yoğun bir akıntı geldi fazla fazla sanki enjekte ettiği bütün spermler aktı gitti çok moralim bozuldu böyle birsey olabilirmiki?:110:
E canim akicak zaten akmayip nereye gidecek. :KK48: o olmustur canim yorma aklini. onlar gelenler cop. Giden bulan bulmustur coktan. Bosuna moralini bozma

Deniss26-------klomen-----aşılama---9mayis--------- Baharkenan35 prugen igne -----------18mayis. anne adayları humanuryagizefe,Ececik12

Deniss26 +klomen+aşılama 9mayis. Baharkenan35+puregon+asilama 18 mayis Selda3334+ otriville+asilama 10 mayis zehra8678+fostimon+aşılama+8mayis

Göğüs ucu karartısı olan varmı kızlar hamilelik belirtisi oluyormuş
Belirtiler farkli olabiliyor kizlar cok yormayin kendinizi hicbirsey hissetmeyipte hamile oldugunu ogrenenler var.Karartı pek yok gogusucumun kenarları puturcuklendi kabarciklandi canım.hakkımızda hayırlısı

X