Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
rabbim isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah... bende ayın bu ayın 16 sında ilk iğnemi yaptım aşılama için inşallah herley yolunda gider ve rabbim nasip eder. (27 günde bir regl oluyorum düzenli son iki ay hariç 22 günde bir oldum stresten galiba)
aşılamadan önce ve sonra dikkat etmem gereken bvirşey varmı....

rabbim isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah... bende ayın bu ayın 16 sında ilk iğnemi yaptım aşılama için inşallah herley yolunda gider ve rabbim nasip eder. (27 günde bir regl oluyorum düzenli son iki ay hariç 22 günde bir oldum stresten galiba)
sizde adetin kacıncı günü başlandı aşılama tedavisine?

Canim herkesin farkli oluyo ama ben yumurtlama tedavisi olmadan asilama oldum dr gerek duymadi.Sadece adet ortasi yumurtlamami kontrol etti catlatma ignesinden sonra asilama yapti.

İlk aşılama tutmadığında çok ağlamıştım sanki olasılık çok yüksek gibi bunda fazla ümitlenmemiştim zaten çok üzülmedim çünkü kendime üzülmeyi ve acımayı bırakıp tam gaz tedaviye devam etmem lazım biliyorum:)

Hatta biz infertilite çiftleri belki de psikolojik destek almalıyız arkadaşlar.şu kendimize acıma ve üzülme halinden kurtulmak için şu bilinçaltımızı temizleyip arınmak için.öyle saçma sapan rüyalar görüyorum ki ...

İlk aşılama tutmadığında çok ağlamıştım sanki olasılık çok yüksek gibi bunda fazla ümitlenmemiştim zaten çok üzülmedim çünkü kendime üzülmeyi ve acımayı bırakıp tam gaz tedaviye devam etmem lazım biliyorum:)
Ay özür dilerim kaldığım yerden okuyunca gormemesim haklisin tam gaz devam zamanını bekliyoruz elbet gelecek bebislerimiz

İncir suyu ocebilirsin yumurtalara iyi geliyor eşine de keciboynuzu özü iyi gelecektir.canım sana en büyük tavsiyem stresten uzak dur ilk iki ucgun dinlenebikirsin gerisinde normal hayatına devam et ve aşılama olduğunu aklından çıkar.inşallah Rabbim yüzünü güldürür

Kızlar gün azaldıkça umutsuzluk cogaliyormus hakikaten.su an psikolojik yorgun hissediyorum bi hemen öğrenmek istiyorum bide o testi yapıp uzulmekten korkuyorum.Rabbim yardımcımız olsun

İncir suyu ocebilirsin yumurtalara iyi geliyor eşine de keciboynuzu özü iyi gelecektir.canım sana en büyük tavsiyem stresten uzak dur ilk iki ucgun dinlenebikirsin gerisinde normal hayatına devam et ve aşılama olduğunu aklından çıkar.inşallah Rabbim yüzünü güldürür
çok teşekkür ederim rabbim hepimiizn yüzünü güldürür inşallah

X