Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
kızlar salı günü kan verdim sağlık ocağında 1 gün ögleden sonra cıkıyormuş.yani bugün öğleden sonra sonucumu öğrenicem banada dua edin lütfen 3 yıllık özlemim bitsin artık .bendede sadece sol kasık ağrısı var bir de karnım davul gibi hala muhtemelen crinone ilacın etkisi ama inş bebiştir.Gebe kalan arkadaslar adına cok sevindim darısı inşallah isteyen herkesin başına.Rabbim tez zamanda bizlerede verir inş :cry:
Kaçıncı günün canım? Rabbim yüzünüzü guldursun inşallah bebisin seninledir güzel haberlerini bekliyoruz

Kaçıncı günün canım? Rabbim yüzünüzü guldursun inşallah bebisin seninledir güzel haberlerini bekliyoruz
şimdi aldım sonucu 0.61 yine negatif .Allah sana nasip etsin canım inşallah. benim yine yok yıkanmış 3 milyon spermle ne bekliyosam.Kalan % 1 'lik umudumda tükendi.erkek infertilitesinde aşılama bir işe yaramıyor arkadaşlar.hiç yıpranmadan tüp bebeğe gidin.

Slm arkadaslar bugun aşılamamin 10. Gunu ama 5. Gunden beri gögus bel agrilarm var psikolojikmen yikildm adet olcak gibiyim bu durumda olup hamile kalanlar varsa yazabilir mi lütfen :KK43:
Benimde 10.gün ve bugün mide bulantısı ve göğüs ağrısı başladı. Bugüne kadar hiç bir şey yoktu. Hayırdır inşallah diyip beklicez artık. :işsiz:

şimdi aldım sonucu 0.61 yine negatif .Allah sana nasip etsin canım inşallah. benim yine yok yıkanmış 3 milyon spermle ne bekliyosam.Kalan % 1 'lik umudumda tükendi.erkek infertilitesinde aşılama bir işe yaramıyor arkadaşlar.hiç yıpranmadan tüp bebeğe gidin.
Canım benim olacak oldumu olurdu vakti değilmiş demekki 1tek sperm yetiyor yumurtayı dollemeye.sen çok yıpratma kendini.Rabbim önce sana ve eşine sağlık versin zamanı geldiğinde de inşallah bebeğimiz olur .çok üzüldüm

Arkadaslar bugun asilamamin 7.gunu sancilarim gelip gidiyo...Cok merak ediyorum sonucumu.Acayip uyuyorum ve istahim cok acik

Benim bugün 10. Günüm aşılamada. Anlamadığım doktorum adeti bekleyelim gecikirse test yap dedi. Fakat benim muhtemel regl tarihim 17. Aşılama günü oluyor daha erken test yapsak belli olmaz mı?

Benim bugün 10. Günüm aşılamada. Anlamadığım doktorum adeti bekleyelim gecikirse test yap dedi. Fakat benim muhtemel regl tarihim 17. Aşılama günü oluyor daha erken test yapsak belli olmaz mı?
Doktor garanti olsun diye söylemiş olabilir canım.beni 9da aşılama oldu 23de gel dedi 25adet tarihim .hoş burada 12gun veya 14gun öğrenenler de var.ama sonrasında yine stresli bekleyiş değer yukselcekmi kimyasal gebelikmi vs.yani senin sabir derece ne bağlı.umarım güzel haberler paylasirsin

Arkadaşlar mikrocip aşılamayı sordum sadece tüp bebekte mikrocip kullaniyorlarmis

Doktor garanti olsun diye söylemiş olabilir canım.beni 9da aşılama oldu 23de gel dedi 25adet tarihim .hoş burada 12gun veya 14gun öğrenenler de var.ama sonrasında yine stresli bekleyiş değer yukselcekmi kimyasal gebelikmi vs.yani senin sabir derece ne bağlı.umarım güzel haberler paylasirsin
Teşekkür ederim. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur. Beklemeye devam o zaman:|

Arkadaşlar mikrocip aşılamayı sordum sadece tüp bebekte mikrocip kullaniyorlarmis
Yok be canım tüp bebek olarak değildi.bi kaç yazı okumuştum ben normal aşılama ama iki kerede enjekte ediliyordu spermler yanlış hatirlamiyosam.sen iyice bi araştır bence.

X