*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Merhaba kızlar , ben de kasım ayında tüp bebek için gittiğimde basit kist oluştuğundan 1 ay ertelemek zorunda kaldım.. şuan doğum kontrol hapı kullanıyorum ,aralık adetimle beraber hayırlısıyla ben de tedaviye başlıyorum :) İlaçlarımı şimdiden aldım heyecanla bekliyorum

İnşaallah Allah isteyen herkese nasip eder anneliği&babalığı

Hoşgeldin canım asilamada başarı şansı az zaten.bende puregon kullandim bu tedavimde. Gonal f ten daha çok yaradi benim yumurtalara sanada yarar insallah
Gonalf bende etki etmedi o yuzden puregon kullaniyorum ins hersry yolunda gider ve ilk seferde pozitifi goruruz pzy kontrolm var bakalm nolck

Kizlar simdi hastaneden çıktım transfere geri sayim.. kan verdim.estrofem yazdı günde 4 tane sabah akşam. imom multivitamin, prednol 4 mg, birde ecoporin 100mg 11 inde rahim kalinligi bakilacak tekrar ve herhangi bir aksilik olmazsa 15 yada 16sinda transfer.

Dondurulmuş embriyo transferi mi sizin de canım??

Gonalf bende etki etmedi o yuzden puregon kullaniyorum ins hersry yolunda gider ve ilk seferde pozitifi goruruz pzy kontrolm var bakalm nolck
Ben gonal f kullandigim tedavide 26 yumurta toplanmıştı ve 7tanesi olgundu onlara işlem yapıldı. Puregon kullandığımda ise 23 yumurta toplandı 18 ı olgundu. Puregon banada daha iyi geldi kesinlikle. Gonal f amerikan menseili Puregon ise yunanistan galiba

Aramızda ilk size transfer yapılacak galiba güzel haberler verip bize de umut olun lutfeenn

Dondurulmuş embriyo transferi mi sizin de canım??
Evet canim 7 tane dondurulmuş embriyo m var. Geçen ay ev taşıma işlerim var diye ben erteledim ondan önce dr dinlendirdi.Nasip bu ay ınş. Ikı tane transfer olcak.Gece gündüz hep dua ediyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun rabbim emeklerimizi boşa cikarmasin hayırlısıyla guzel haberler verelim.

Benim de ilk transferim olacak çok heycanlıyım. Pcos olduğum için dinlendirme yapalım demişti doktorum. Bakalım. Allahım güzel pozitif haberlerimizi de buraya yazmayı nasip etsin hepimize inşallah

Aramızda ilk size transfer yapılacak galiba güzel haberler verip bize de umut olun lutfeenn
Amin canim ınş Allah yardımcımız olsun cok heyecanlıyım, içimdeki hissiyat güzel çok şükür,uğur getireyim guzel haberlerle açılış benimse bereketli bir topik olur kesinlikle.

Merhaba ben de iğnelere başladım iki gündür bakalım bi sorun çıkmazsa bu ay transferim olur hayırlısı ile . Aramızda yumurta rezervi yetersiz olmadan dolayı tup bebek tedavisi olan arkadaşlar varsa fsh ve amh değerini öğrenebilir miyim

Benim de ilk transferim olacak çok heycanlıyım. Pcos olduğum için dinlendirme yapalım demişti doktorum. Bakalım. Allahım güzel pozitif haberlerimizi de buraya yazmayı nasip etsin hepimize inşallah
Benim Her Şey normal, esimde sperm azlığı 8 yıldır olmadi.Bende hazır değildim açıkçası bebek için hep istemişimdir ama cesaretsizlik.Korkuyordum tüp bebek asla yapamam diyordum. Bazen farkında olmadan bakıyorsunuz Her Şey olup bitmiş:)

Aslında o korku bende de vardı ama dediğiniz gibi bu aşamaya nası geldi bilmiyorum su gibi aktı geçti süreç. Umarım transfer dönemi de güzel geçer bizler için
Hani iğneler ruh değişikliğine falan neden oluyo denir ya genelde bende hiç öyle durumlar olmadı çok şükür. İğnelere geriliyodum nası yapardım diye ilk iğneden sonrası takır takır geldi baya cesaretliymişim onu farkettim

Benim ıgnelerde çok fazla gerginlik oldu,karnim şişti ve çarpıntı oluyordu.gece uzun oturur gibi uyudum hep.Neyseki gecti gitti..ilk iğne günü eşimin gazıyla başladım yoksa birakiyordum sonrasinda da bu yola ciktin yarim birakamazsin diye kendi kendimi motive ettim.Transfer süreci iyi olur ınş :)

Bende cektirmistim eşime test yapmadan benden rahim filmi istedi önceki doktorum. Hiçbir problem yoktu bende en son tuplere bakmak kaldı dedi. Ama onlarda temiz çıktı meğer sorun spermlermis. Tüp bebek yapılacaksa filme gerek yok diye biliyorum canim

Kızlar bende adetimle doktora gittim ve estrofem ile climara bant verdi 12 sinde kontrolum var transfer için hangi gün diyecek bakalım. 2 tane 5. Gün emriyo transfer olacak yaşım 26

Fsh 14 amh 0.11

Benim de fsh 12 idi en son, amh 0.18. haftaya adetle başlayacağız inşallah bir aksilik olmazsa. Stresten midir bilmiyorum, adetim ilk defa gecikti. Kasımın sonuna doğru diye düşünürken aralığa kaldı tedavi. İnşallah hayirlisiyla olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…