*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Ben transferden sonrası için kabızlığı düzeltecek zarar vermeyecek ilaç isteyeceğim

Uzun zamandır bende de kabızlık problemi var sabah sıcak suya kayısı koyup suyu da içiyorum üzerine yine de fayda etmiyor.Sıkıntılıyım bu durumdan

Arkadaşlar embriyolog aradi 6 yumurtanin 5i dollenmis 4u iyi kalitedeymis mikroenjeksiyon yontemini uygulamislar esimin degerleri de cok iyi cikmis bu sabaha guzel bi haberle uyanmak cok iyi geldi bu arada agrilarim azalmaya basladi doktorum 5.gun transferi yapariz demişti ama yine arayip gelişimlerini haber vereceklermis ins bu sefer olacak rabbim ol diyecek ve hepimiz birgun bebislerimize kavuscaz allahin izniyle cok heycanli ve mutluymmmm

Çok güzel ve umut verici bir haber masallah sana darısı başımıza

Ne kadar güzel bir haber senin adına çok sevindim inşallah hamileleik haberlerini de alırız tez zamanda :)

Canmm gözün aydın. İnşallah devamı da gelecek çok mutlu oldum sizin adınıza.

Hayırlısı olsun ınş. En kısa zamanda hamiş haberlerinide aliriz

Tekrar merhaba kızlar gerçi yazdiklarimla ilgilenen hiç olmuyor ama ben yinede heycanımi kaygimi yazicam 12 yumurtadan 7 si dollenmisti bugün aynı şekilde fragmantasyonsuz ilerliyorlarmış 2 tanede arkadan gelen yumurtam olgunlaşmış onlarida dollemisler yarın en önemli gün aslında yarında devam ederlerse aynı şekilde çok mutlu olucam çünkü 1 önceki denemede 17 yumurtadan hiç kaliteli embriyo çıkmamıştı bu sefer daha az ilaçla daha doğal olması için uğraştık inşallah sonuç güzel olur hepimize dua ediyorum

Slm Bebekimsin bu kez olacaktir ins Moralinizi yuksek tutun gectigimiz yollar sabır gerektiriyor yorucu bszen yıpratıcı ama guzel seylere odaklanmak en iyisi sonuçlarda güzel şans sizden yana olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…