*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Canım bi arasaydın Mehmet beyi
İnşallah birşey yoktur stres yapma
Bol bol su iç dua et ilaçlar varsa iç

Canım dinlen üzülme inşallah seninle kalır Allah nederse o olur canım

Dr unu aradınmı canım ara bilgi ver, kanaman geçtimi nasılsın...kurandaki 7 şifa dualarını oku canım, ya şafi ya muhafız deyp karnını sıvazla...bişe olmaz inşallan korkma

Kızlar sabah tüp bebek doktoruma gittim kesenin dışında kanama alanı var ama bebek iyi dedi 3-4 gün daha az az kanaman olur kesilir dedi. Keseye zarar vermez dedi bebeğimizin kalp atışları 181 ölçüldü hareket ediyordu çok şükür elhamdulillah. Birde benim önce iki kese görünmüştü sonra tek kalp atışı duyuldu doktoruma o boş keseyi mi atıyor acaba vucut dedim olabilir dedi

Rabbim tez zamanda şifanı versin. İnş sknti olmaz üzülme. Bi şey sormak istiyorum bende nerde 9 haftalik hamileyim ama hiç bi şey hissetmiyorum .belirti hiç yok diye bilirim seninde öyle mi?

Rabbim tez zamanda şifanı versin. İnş sknti olmaz üzülme. Bi şey sormak istiyorum bende nerde 9 haftalik hamileyim ama hiç bi şey hissetmiyorum .belirti hiç yok diye bilirim seninde öyle mi?
Benimde sadece bulantım var gecen hafta çok şiddetliydi ama bu hafta azaldı onun dışında birşey yok

Canımmm çok sevindim Rabbim bebeğini sana bağışlasın inşallah...inşallah bi sıkıntı olmaz tekrar...bol dua edelim inşallah

Benim de 8+3 bugün itibariyle. Kanamam var demiştim ya daha evvel. Cok sukur yok denecek kadar azaldı. Bebek de iyi. Aşırı halsizlik, baş dönmesi ve bulantı hissi yaşıyorum. Zaman zaman da istifra ediyorum. Baş dönmelerim de o kadar fazla ki başımı sağa sola çevirirken devrilecek gibi oluyorum. Ara tatilde sürekli yattım. Pazartesi iş başı. Okulda nasıl olurum dayanırım bilmem. Bebek sağlıklı olsun hepsine razıyım bir yandan da. :)

Aynen ben de 15 tatile denk geldi diye baya sevindim iyi dinlendik uyuduk bebisimle :) okul baslayinca napicam acaba

Bende dün yaşadım o kanamayı ve ömrümden ömür gitti çok şükür bebeğim iyi olunca rahatladım. Bulantı kusma bendede vardı 2 gündür azaldı bakalım 16. Haftaya kadar sürecek sanmıştım kızımda öyle olmuştu

Kızlar bende bugün 6+ 3 de bebeğimi kalp atışını ve sesini duydum.Allahıma şükürler olsun o atan kalbi ışık gibiydi...benim çikolata kistlerim var bebek iyi yere yerleşmiş dedi...kalbi 140 dı maşallah...ama istirahat et kistlerin oldugu için 2 haftada bir görelim dedi..ben memurum adliyede oldugum için işim çok stresli...30 gündür raporluyum ptesi tekrar heyet raporu alıcam...kask ağrılarımıda kistlerime bağladı...sizdede kasık ağrısı varmı? Siz ne güzel öğretmensiniz :)

Meslektaşız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…