*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Maalesef bizim hayatımız in en önemli şeyi onlar için sadece ticaret ama mecburuz onlara çok nadir dir işini adam gibi yapan gerçekten karşıdaki insanın duygularını önemseyen drlar a rastlamak.

Saol canim hepimizin hakkinda hayirlisi.benim iki tane 3. Gun embriyosu transfer edildi.ins tutunmustur canim ya:)

Ayy gercektenmi haveslendim bak simdi:) sende ins saglikli bir sekilde kucagina alirsin canim:) peki senin ikizmi?
Canım ben 8. gün kan verdim 70,27 cıktı 10. gün 164 e yükselmişti. 9. Haftaya kadar tek gözüküyordu yeni öğrendik ikiz olduğunu bizde çünkü bir daha kan vermemiştim. Sürpriz oldu :)

Canım ben 8. gün kan verdim 70,27 cıktı 10. gün 164 e yükselmişti. 9. Haftaya kadar tek gözüküyordu yeni öğrendik ikiz olduğunu bizde çünkü bir daha kan vermemiştim. Sürpriz oldu :)
Cok guzel canim ya.rabbim yardimcin olsun saglikli bi sekilde gelsinler ins:) belirtilerin olmusmuydu canim? Cok soru soruyrm kusura bakma ama heyecan var bu ara:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…