*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Imsı dedikleri mi oluyor acaba

İnşallah . Rabbim hakkınızda en hayırlısını versin

Allah yeterki istesin canım 1 embriyoda yeter

Son düzenleme:
Mikroenjeksiyon olabilir mi ?

Icsi yani mikroenjeksiyon.Bize de o yöntemi kullandılar bu sefer.Extra para talep etmediler bunun için

Mikrochip sanırım bahsettiğiniz yöntem. Çünkü biz de o yöntem için 1000 tl ödedik..

Neden o kadar uzun sürdü.sizde sorun neydi bende başlıycam tedaviye inşallah benimde bu kadar uzun sürmez
ben endometriyozis hastasıyım ameliyat oldum fakat kistler tekrar etti. üç ay lucrin diye bi ilaç kullandım aylık iğneler şeklinde sonra adet olmadan tedaviye başladık ve burdayım herhangi bir hormonal ve fizyolojik sorunum yok bunun dışında doktor direk uzun yoldan gitcez dedi.

Kizlar herkesin tedavisi hayirli olsunn. Bende bu ay ilk gorusmeye gidicem. Hemen baslamicaklar biliyorum ama offf igne ilac faslini bir an once geceyim istiyorumm. Zaman gecmek bilmiyo kalbim pir pir

Hepiniz için en hayırlısı en güzeli gonlunuzden geçen olsun kızlar. Bende 12 sinde kontrole gidiyorum transfer için kontrol ve gün verecekler sanırım. İnşallah hepimizin sonu güzel olur bu kadar hormon vucutlarimiz iyi dayanıyor yine

Canım naptın bitti mi kontrol iğne aşamaların

Canım naptın bitti mi kontrol iğne aşamaların
Onları aştık canım 31 yumurtam toplandi. 23 ü döllendi. Ve 8 tanesi 5. Güne gelebildi. Çok yumurta toplandığı için transferi erteledi doktorum rahmin ve vücudun toplasin kendini o kadar hormon aldın dedi. Şimdi estrofem ve climara bant kullanıyorum. 12 sinde gideceğim bakalım transfer için hangi tarihi vericek

Merhaba kac gün sürdü iğneleriniz. Yumurta boyutunuz kac oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…