*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Maşallah maşallah kurban olduğum Allahımin mucizesi bu. Rabbim yavrularını seni korusun canım. Evet şimdi geçmişi okuyordum bende. Seninle birlikte be your selff de ayni . Rabbim bana da nasip eder inşallah. Ilk başta kullandığın aktaran mi aldın. Yoksa eczaneden mi ismi var mı. Hayır otu Çaksir otu demistin ya işte o .nereden almistin.dediklerinin diğerlerini bende uyguladım. Ama ben transfer zamanı yaptım. Aslında vücudu daha erken hazırlamak güçlendirmek gerekiyor sanırım.

Bebekimsin yeminli yazılarınızı okuyunca ağladım. Sizler çok güzel insanlarsiz.Rabbim sizlere olumlu pozitifli sonuç versin inşallah .hepimizin bebekleri olur :)) amin
Inan en içten duaları ediyorum yemin ederim çünkü çok çok çok iyi anlıyorum hislerini duygularını herşey biranda bahara dönecekken tekrar kışa dönmesini ama umudun bitmediğini elini ayağını nereye koyacağını şaşırdığını negatif çıkan idrar testine inat bir umut kanda pozitifi alacağını düşünmeden edemediğini..... falanlar diye dahada uzatırım ama yeterli bu kadarı

2 gün sonra 2 kat artmasıyla tamamdır kuzum inşallah yükselecek :) hayırlı olsun şimdiden
Nasıl şuanda hamilelik görünüyor değil mi. Yani hamile miyim. Ayy kızlar çok heyecanlandim.valla ne yapacagimi bilemedim. 3.gün embriyosu için değerim inşallah katlanır. SiMDI test günümü bekleyim diyorum.15 ocağı . kuzununannesi nerdesin

Son düzenleme:
3.gun oldugu için normal değer bence kuzum inan artıcak değerin ve bebeğin sana gelicek Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…