*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Mrb bende 232 çıktı 4.günümdeyim. Bilginiz var mı kaç olmalıydı? Aslında çok da irdelemek istemiyorum. Strese girip boş yere kendimi tedirgin etmemek için.
Yumurta sayınızla alakalı bir sonuç kaç yumurtanız varsa ona göre bakabilirsiniz düşük olması da yüksek olması da iyi değil doktorunuz ona göre bir tedavi yöntemi izler

Hangi doktor verdi bir de hangi vitaminleri verdi. Ben de ankara başkente gittim 1 kere kontrole bana da doktor 2 tane vitamin verdi
Benim doktorum sahin zeteroglu bursa acıbademde.Progeny f diye ikili bi kapsül var balık yağı bide vitamin var.Bide miyositol diye folik asitli vitamin verdi

kuzununannesi.Sizin tüplerin tikalı olduğu ilk nasıl anlaşıldı.Rahim filminde gözüküyo mu tuplerde bi sıkıntı olduğu

Hiç uzun protokol yapılan var mı benim tedavim çarşamba günü uzun protokol başlıcak. Pcolu olduğumdan mı uzun protokol oluyor bilmiyorum ki

Hiç uzun protokol yapılan var mı benim tedavim çarşamba günü uzun protokol başlıcak. Pcolu olduğumdan mı uzun protokol oluyor bilmiyorum ki
Uzun protokol heralde 50 gün falan sürüyo.Rahmi dinlendiriyolar sanırım

Benimde uzun protokol.28 ekimde topladılar yumurtalarımı daha embriyo konulmadi.Aralık sonu transfer olacak dondurulmuş embriyolarla.Ben de pko'luyum.Bizlere daha çok yapılıyor olabilir riskler yuzunden. Daha önceki denememde doğum kontrol haplı uzun protokol denendı suankinde sadece uzun protokol.

Doğum kontrol haplı lucrin mi. Ona başlayacaklarını söylediler bana da. Bir de 1 embrio transfer ediliyormuş benim yaptıracağım merkezde. Acaba merkez mi değiştirsem diyorum tedaviye başlamama 2 gün var

Doğum kontrol haplı lucrin mi. Ona başlayacaklarını söylediler bana da. Bir de 1 embrio transfer ediliyormuş benim yaptıracağım merkezde. Acaba merkez mi değiştirsem diyorum tedaviye başlamama 2 gün var
Evet canım lucrinli olan.
Nerede tedavi görüyorsunuz
Kafanıza yatmayan şeyler mi var
30 yaşındasınız galiba kesinlikle 2 embriyo koydurun derim şans artsin

Adanada tedavi göreceğim. Kafama yatmayan şey 2 embrio koyulmaması. Tamam ben de tek bebek isterim ama şans azalıyor diyorlar tek embrioda. Kafam çok karılık randevuyu iptal edip etmeme arasında kaldım. Siz nerede tedavi görüyorsunuz

İstanbul Kalamış tıptayim canım.
Banada 2 konulacak 3 koymalarini istedim ama olmaz dediler.
Size neden tek embriyo koyacaklar 2 istediğinizi belirttinizmi? Devlette mi yaptırıyorsunuz devlet yaş şartı arıyor diye biliyorum.Adana da hangi hastanedesniz

Adana başkent üniversitesi hastanesi. Devlet değil aslında. Yaş 35 üstüne çift koyukuyormuş ya da 2 başarısız tüp bebekten sonra. Adanada oldupum için çok seçenek te yok. Bir de raporlu yaptırmak istiyorum rapor her yerde geçmiyor ne yapıcam bilemedim. SiZe ne güzel 2 tane koyuyorlarmış. Bana viramini ankara başkente gittim bir kere muayeneye orda hulusi bülent zeyneloğlu verdi vinelac ile gynositos du galiba isimleri.

kuzununannesi.Sizin tüplerin tikalı olduğu ilk nasıl anlaşıldı.Rahim filminde gözüküyo mu tuplerde bi sıkıntı olduğu
Ben rahim filmi çektirdim sağ tıkalı sol açık görünüyordu laporoskopi yapıldı sağda iltihap varmış tamamen iptal edildi sol açık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…