*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Sende güzel sonuçlar alırsın inşallah canım..
Benim içim çok rahattı merkezde.Tutmasa bile yapılacak herşeyi yaptılar diyecektim içim rahat olacaktı hep öyle diyordum eşime.
Aynen işlerini biliyorlar o güven bende de var çok şükür .. transfere gidiyorum işallah hepimize nasip olucak

Hayırlısı olsun canım ınsallah sımsıkı tutunsunlarr

Hayırlı olsun canım. Inşallah sana tutunur. .

Sımsıkı tutunsunlar annelerine bebişler inşallah canım..

Bol bol dua ediyorum.bu topicde kim varsa Rabbim hepimizin kucağına bebeklerimizi almayi nasip eylesin inşallah. Beklemekten ,kendimi dinlemekten vakit geçmiyor. Yani gaz sancısı bile belirti mi diye düşünecek haldeyim valla. :))) kafayı yemezşek iyi. Kızlar dünden beri aklıma bi rsey takıldı. Transferden sonra yatış pozisyonu da önemli değil mi. Mesela benim 3.gün embriyoşu. Doktor bu embriyoyu tupe bırakıyor .5.günü tupde tamamlayıp Rahime gidiyor . Sürekli yatarşak ya tüp de kalırsa diye korku ve endişelerim oluyor. 6. Günüm sizde belirti var mı. Bende birsey yok

Gerci yarım saatte bir ev içinde yürüyüş yapıyorum. 3 gündür de sokağa çıkıp biraz yürüyüş yapıp geliyorum . yarın test alsam çıkar mı . Hiç 6.günü merak edip bakan oldu mu. Sonuç verir.

Canım ben bakmıştım transferimin 6 .günü ama benim 5. gün embriyosuydu.

Hadi hayırlısı olsun arkadaşım inşallah bebislerin sana sımsıkı tutunacak dualarımız o yönde şimdi test günü bekleme en heycanlisi :)

Belirti aramamak lazım diyor herkes ama insan ister istemez dinliyor kendini ! Benim transfer akşamından beri sağ kasigimda yoğunluk var göğüsler arada sizlio arada normallesio inşallah bebeklerim yada bebeğim benimledir 7 senelik özlem bu transferde hayırlısıyla son bulur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…