2017 Şubat Anneleri

Hiç kilo kaygim olmamisti simdiye kadar ama böyle giderse balon gibi olurum diye korkmaya başladim simdiden 1 kilo almisim:mad:

Kızlar ben sabah 6:40 da kalkıyorum ve işyerindeki 8:30 kahvaltısına zor sabrediyorum.. birde gün içinde burnuma hep salça ve domatesli sos kokuları geliyor.. acaba aşerme olayı bumu? tiksindiğim tek koku işyerinin yemekhanesinde metal kokusu var. o kadar.. iştahımmı açılıyor benim :dondurma::dondurma::dondurma:

İşte rahatlatiyo diye biseyin üstüne çok dusuyoz sonra ondan tiksiniyoz bende bi çok şeyden öyle tiksindim sancı bende de var bugün bide adet gunum yaklaşıyor onun da etkisi sanırım aynı adet olcam gibi belim fln kopacak gibi agriyo
Bende de batma var igne batio gibi agrio karnm kum sancmla o karisio bazn o da daha kotu edio.. Ben bu hamileligimde hic et yiyemedm.. Ilkinde de habire et yiyodm bzn cnm istio gorunce iyyy diorm.. hamilelik takvimnde tiksinmeleriniz devam ediyorsa yeterli vitamin aldiginizdan emin olun dio..

bu arada midesi bulananlara bu sıcakta tek tavsiyem soğuk yoğurt çorbaları... hem doyurucu, hem faydalı, hemde midem bulandırmaz..:21:
Ben yapiyodum gecen ay ger gun nerdeyse midemdede yanma oluyodu çok iyi geliyodu acıkcasi:KK66:

Al bende de o kadar artık iyice sinir oluyorum eğer bebeğe bişi olsun anında bosanirim. Zaten bebek için anlayışlı olmaya çalışıyorum ama hamileyken bile anlayışsız vidansiz bir insanla olmak ne demek anladım Allah hakkımıza hayırlısını versin için kötüsü sizde oluyot mu bilmiuotum ama o boylr yaptıkça bende sevgi felan da kalmadı yanlış yaptım keşke evlenmeseydim diye düşünür oldum hep
kubra5505 kubra5505 kızlar merhaba sanırım siz yeni evlisiniz ve benden küçüksünüz gerçekten evlilik çok zor bi sanat tek iki kişiyle de bitmiyo ne yazıkki.Bizde evliliğimizin ilk yıllarında çok tartışıyoduk sonra sonra iki tarafta anlıyoki en yakının yine eşin.Ne anan ne baban nede kardeşlerin.Birazcık anlayış gerekiyo sadece iki tarafta içinde.Madem eşiniz anlayışlı diil siz görmemeye çalışın biliyorum biraz zor ama benim şimdiki aklım olsa öyle yapardım 10 seneyi devirmiş biri olarak söylüyorum

bu arada midesi bulananlara bu sıcakta tek tavsiyem soğuk yoğurt çorbaları... hem doyurucu, hem faydalı, hemde midem bulandırmaz..:21:
Ahh yapabilsem canim acayio ayran corbasi cekiyo ama yapipta yiyemiyom ya esimde sut ve sut urunlerini hayatta sevmez dokunamaz bile kutusuna desemde yaosa ahh ahhh olsada yesek suuurdaaa imm canim cekti gene :-)

kubra5505 kubra5505 kızlar merhaba sanırım siz yeni evlisiniz ve benden küçüksünüz gerçekten evlilik çok zor bi sanat tek iki kişiyle de bitmiyo ne yazıkki.Bizde evliliğimizin ilk yıllarında çok tartışıyoduk sonra sonra iki tarafta anlıyoki en yakının yine eşin.Ne anan ne baban nede kardeşlerin.Birazcık anlayış gerekiyo sadece iki tarafta içinde.Madem eşiniz anlayışlı diil siz görmemeye çalışın biliyorum biraz zor ama benim şimdiki aklım olsa öyle yapardım 10 seneyi devirmiş biri olarak söylüyorum

ama bu seferde hep alttan alıp görmezden gelince erkek her zaman kendini haklı görüyor. kadında psikolojik olarak kendini ezik hissetmezmi?

Ahh yapabilsem canim acayio ayran corbasi cekiyo ama yapipta yiyemiyom ya esimde sut ve sut urunlerini hayatta sevmez dokunamaz bile kutusuna desemde yaosa ahh ahhh olsada yesek suuurdaaa imm canim cekti gene :-)

akşam misafirim var yapıcam.. çok canın çekerse atla gel. yakınmışız :halay::halay: sitemizin bahçeside çok güzeldir. serin serin içeriz...

Bende de batma var igne batio gibi agrio karnm kum sancmla o karisio bazn o da daha kotu edio.. Ben bu hamileligimde hic et yiyemedm.. Ilkinde de habire et yiyodm bzn cnm istio gorunce iyyy diorm.. hamilelik takvimnde tiksinmeleriniz devam ediyorsa yeterli vitamin aldiginizdan emin olun dio..
Evet benim takvim de öyle diyo et ben zaten etmiyorum vejeteryanim maalesef :KK43: ama bebisin de o vitamini alması lazım napcam bilmiyorum :işsiz:

Ankaradayim ben ve yaz geldi saz sesleri başladı :KK70: düğün e aşerdim :confused:tey tey teeyyyyyy :halay:
Ayy düğün dedin de ay sonuna düğün var ben ne giycem yaa bir tane elbise begendm resmini atiom o da sansima kalmamis hala arayistayim..

Eklentiler

• Screenshot_20160804-140247.png
    Screenshot_20160804-140247.png
    209,3 KB · Görüntüleme: 62
Ayy düğün dedin de ay sonuna düğün var ben ne giycem yaa bir tane elbise begendm resmini atiom o da sansima kalmamis hala arayistayim..
Aynı benimde iki hafta sonra eşimin dayısının kızınin düğünü var hem kına hem düğün ne giycem ki ben iki gün :işsiz: ekim de de yegenim in düğünü var ona biraz daha şişerim onda da ne giycem onu da bilmiyom :işsiz: dedim ki ben hamile kalmadan evlenin bi daha elbise derdim olmasın dedim :KK70:

Aynı benimde iki hafta sonra eşimin dayısının kızınin düğünü var hem kına hem düğün ne giycem ki ben iki gün :işsiz: ekim de de yegenim in düğünü var ona biraz daha şişerim onda da ne giycem onu da bilmiyom :işsiz: dedim ki ben hamile kalmadan evlenin bi daha elbise derdim olmasın dedim :KK70:
Cikip bakamiom da netten bakiom bende bisi bulabilirsem alcm bakalm..

:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:
Artık soğan salça yağ kokmasın Allahım, kendi yemeğimi yapmama yardım ett:dua:
amin amin amin....
Ben bulantılarım başldığından beri değil yemek yapmak için dolaptan su almak için bile giremiyorum mutfağa :kızgın: ama geçecek inşallah.. Normalde allah razı olsun eşim çok yardımcı oluyo ama bugün de işe gitti aç aç onun gelmesini bekliyorum:KK61: inşallah en kısa zamanda hepimizin bılantıları geçer ve mutfağımızdan mis gibi yemek kokuları gelir:KK37:

Biz bugün dra gittik. :dondurma:Maşallah kıpır kıpırdı. Oğluma kardeşini gösterdim ekranda oda çok şaşırdı anne baak çıkmak istiyo dedi.:-) Drda çıksınmı istiyorsun dedi. Amaann napıcaksın dursun biraz daha otursun oturduğu yerde dedi. Kalp atışını dinletti oğlum ne değişik korkunç bi ses dedi :KK70: genel anlamda çok iyi dedi. Gayet güzel keyifli dedi. İkili test verdik. Oda iyi çıkar inşallah. :dua:İlaçlar hakkında birşey demedi ama sanırım ikili test sonucuna haftaya gidicez ozaman söyler. Cinsiyet için daha çok küçük net göremiyorum dedi. Uğraştı ama kordonda bacak arasında erkek olabilir ama bu çok küçük bir ihtimal kordonuda görüyor olabilirim dedi. Hayırlısı sağlıklısı olsun. Oğlum sevindi tabi erkek istiyor. Dr da kız olsun yaaa dedi. :confused:
ayy çok canım çekti Buzlukta haşlanmış yarmam vardı hemen çözlürmü ki ben de denesem yapabilir miyim diye.. Ayy inşallah yaparım da içerim serin serin.. Ayyy bi de benim ailem akrabam kimsem yok burda canım sabahtan beri bişi çekiyo adını söylemeyeyim belki canı çeken olur dışarda da satılmıyo İnşallah unuturum yoksa ben hayatta yapamam

X