2017 Şubat Anneleri

Bugün ilk kez çıkardım... çok ilginç bir şekilde sadece son lokmayı attım midem kabardı ve yediğim iki parça şeyi çıkardım 11. Haftanın içinde mide hassasiyetim artmaya başladı resmen.. :oha:
Canım o haftalarda benim de arttı hatta 11 12 den sonra başladı benim çıkartmalarım öncesinde hafif bulantı gelip gidiyodu bugün maşallah diyim hiç olmadı bulantı çok rahattım :anneadayı: zamanla geçiyo gerçekten bi ara aşırı artıyo hiç geçmeyecek gibi oluyo ama geçiyo inş sadece biraz sabır :KK76:

Canım o haftalarda benim de arttı hatta 11 12 den sonra başladı benim çıkartmalarım öncesinde hafif bulantı gelip gidiyodu bugün maşallah diyim hiç olmadı bulantı çok rahattım :anneadayı: zamanla geçiyo gerçekten bi ara aşırı artıyo hiç geçmeyecek gibi oluyo ama geçiyo inş sadece biraz sabır :KK76:
Benim ilk kez böyle oldu dediğim gibi şimdi her ağzıma tat gelişinde korkuyorum kusarsam diye :KK51: çok nadir böyle yiyemedigim tiksindigim şey vardı. Olsun ya bu da güzel bebiş hissettirsin kendini azıcık sanırım hareket etmeye başladığında için oluyor bunlar da. Bazen cız diye acı giriyor eşim korkuyor hemen diyorum korkma eli ayağı değmiştir rahim duvarına maaşallah de :anneadayı::nazar:

Aynen annem hep derdi ana ol anlarsın diye öyleymiş gerçekten e o şişkinlik te bebek ten kaynaklanıyor işte boşver gerilsin :KK70: benim de karın bolgem kasinmaya başladı catlicak sanırım bende ne kullansam diye dusunuyodum
Benim ki kaşınmadan bi anda çatladı bi gördüm gözlerime inanamadım bu ney diye daha önce hiç başıma gelmemişti bu haftalarda bu kadar erken beklemiyodum çatlamayı krem için geç mi kaldım acaba gördükçe ağlayasım geliyo :mad: sonra eşim geliyo saçmalama buna mı üzülüyosun sen anne oluyosun onu düşün bu da neymiş diyo keyfim yerine geliyo :KK71: ama yine de napıcam ben ney kullanıcam kızlar yardım. :kızgın:

Benim ki kaşınmadan bi anda çatladı bi gördüm gözlerime inanamadım bu ney diye daha önce hiç başıma gelmemişti bu haftalarda bu kadar erken beklemiyodum çatlamayı krem için geç mi kaldım acaba gördükçe ağlayasım geliyo :mad: sonra eşim geliyo saçmalama buna mı üzülüyosun sen anne oluyosun onu düşün bu da neymiş diyo keyfim yerine geliyo :KK71: ama yine de napıcam ben ney kullanıcam kızlar yardım. :kızgın:
Bence de esin haklı kuzum ya sonuçta dedigi gibi anne oluyoruz tadını çıkaralım bence :KK49: bende daha bisey yok açıkçası krem kullansammi yoksa kendi haline mi biraksam diye dusunuyorum catlasa da çok etkilenmem herhalde bebisim gelsin hayırlısıyla da varsın beni catlatsin :KK68::confused: eczacı bi abla var ona sordum o da mustela önerdi bana bilmiyorum napcam alır mıyım düşünmekteyim

Bence de esin haklı kuzum ya sonuçta dedigi gibi anne oluyoruz tadını çıkaralım bence :KK49: bende daha bisey yok açıkçası krem kullansammi yoksa kendi haline mi biraksam diye dusunuyorum catlasa da çok etkilenmem herhalde bebisim gelsin hayırlısıyla da varsın beni catlatsin :KK68::confused: eczacı bi abla var ona sordum o da mustela önerdi bana bilmiyorum napcam alır mıyım düşünmekteyim
Benim de bi yanım diyo saf zeytin yağını sür önceden krem mi warmış amaç gewşetmek yumuşatmaksa saf hakiki zeytin yağından başka ne bu kadar yumuşatıp sağlıklı olur ki :işsiz:

Benim de bi yanım diyo saf zeytin yağını sür önceden krem mi warmış amaç gewşetmek yumuşatmaksa saf hakiki zeytin yağından başka ne bu kadar yumuşatıp sağlıklı olur ki :işsiz:
Aynen çok pahalilar ve memnun kalan da var kalmayan da var hiç bisey kullanmayıp catlamayan da çok en iyisi dediğin gibi zeytin yağı ve badem yağı olabilir catlicaksa zaten önüne gecemicem boşuna para veresim de yok ne yalan soyliyim

Aynen çok pahalilar ve memnun kalan da var kalmayan da var hiç bisey kullanmayıp catlamayan da çok en iyisi dediğin gibi zeytin yağı ve badem yağı olabilir catlicaksa zaten önüne gecemicem boşuna para veresim de yok ne yalan soyliyim
Badem yağı da burdaki kızlar tüylendiriyo dediler cnm daha ne kadar tüyleneceksek bide bu yağlarla tüylenirsek bilemiyorum yani durumumuz wahim :KK53:

Badem yağı da burdaki kızlar tüylendiriyo dediler cnm daha ne kadar tüyleneceksek bide bu yağlarla tüylenirsek bilemiyorum yani durumumuz wahim :KK53:
Bende hiç tuylenme yok şuan ince zaten vardı vucudumda ama ekstra hiç bi öyle göze batan tuylenmem olmadı derkeennnnn sabaha evrim geçirmiş gibi uyanirmisim :KK57::skandal: valla bende bilemedim ne kullansak :KK34:

Bende hiç tuylenme yok şuan ince zaten vardı vucudumda ama ekstra hiç bi öyle göze batan tuylenmem olmadı derkeennnnn sabaha evrim geçirmiş gibi uyanirmisim :KK57::skandal: valla bende bilemedim ne kullansak :KK34:
Benimkilerin rengi koyulaştı birazcık daha öyle artmadı ama artacak diyolar ya :KK51:

Kızlar 11+4teyim.sabaha karşı 4te uyandım ve doktorum bu hafta mide bulantılarımin geçeceğini soylemisti ve az önce çıkardım
.moralim acayip bozuk dayanamıyorum artık.her saba geçer diye umut ederek uyanıyorum ve sonuç yine aynı bu arada 2. Kez cikarttim 11 hafta boyunca.yani artiyo bu giderek yaaa offf

Maşallah güzel anneler ne çok yazmışsınız pcye geçip 70 sayfa okumam lazım. Bugün Dr degistirdm içime sindi gibi yeni dr benim bebis kollar bacaklar kipr kipirdi. İki hafta sonra cinsiyet belli olur dedi bakalım. Midem için Renne verdi.
Bende D vitamini yerlerde Dvit3 verdi ama siz kullandınız mı bir şişeyi full iç dedi guvenemedim nasıl icicem :KK43:

Fullialein Fullialein yalnız olmadigima sevindim mi üzüldüm mu desem bende birkaç nefes cekiyorum oglumda icmiyordum ama buna haksızlık oluyor diye dusunuyorum. Herşeye midesi bulanan ben ona gelince hiç tiksinti yok :KK43: dışardan gelen kokusu bile buram buram biran önce bu sistem kurtulirim ins.
Valla arkadaşım 6-7 tane içti hamilelik boyunca. Örnek olsun diye demiyorum ama ben bu kadar yapabildim

H HedefVeBasari sen darıca daydin dimi benim annemler de gebze Çayırova da :) Dr a nereye gidiyorsun orda
canım benim asıl doktorum kaynarca da yüzyıl hastahanesinde meltem hanım. mükemmel bir doktor . çok tatlı dilli ve pozitif bir kadın.
emin olmak için birde gebze medical park da burhan şeker e gittim o da süper bir doktor bu ay yine ikisine gidecem sonra sadece Meltem hanıma devam edecem

Var olan çatlak kırmızı iken lierac serum olan geçiriyormuş

X