2017 Şubat Anneleri

. Denize girecek misin Canım. Ben de 1 ay sonraya tatil ayarlamıştım.denize de havuza da girmeyi düşünüyorum. Ama arkadaşlarım kızıyor. Gitme tatile diyor
Ben dr sordum canim havuz guvendigin surece denizede girebilirsin ama 15 dk dan fazla kalma islak durma ve gunes carpmasina dikkat et dedi ...

Çin takvimi kız dio bakalim oldum olasida erkek çocuklarını cok severim saglikli olsun onemli degil ben en cok dondurma seviom meyveli dun esim dedi önünden almasam diger yarisini da yiceksin :)

Hcg nasil 40 tl 45 tl olur ya onun maliyeti ne ki cok kazikcilar yaa bn saglikciyim calistigim hastanede gidiyorum kontrole su an devlet hastanelerini doguma kadar rahatlıkla tercih edin ama dogum icin bnde ozel düşünüyorum inşallah

kızlar bir de yeni bişey duydum. ilk ultrason göründüsünde yani bebek ilk görüldüğünde yuvarlak yada oval bir görüntüsü varsa kız,
uzun ince bir görüntüsü varsa erkek oluyormuş :KK57:
bunu duyan var mı acaba? eğer doğruysa benimki kızzz:KK3:

. Denize girecek misin Canım. Ben de 1 ay sonraya tatil ayarlamıştım.denize de havuza da girmeyi düşünüyorum. Ama arkadaşlarım kızıyor. Gitme tatile diyor
Ben denizde büyüdüm girmeden duramam, şimdi Deniz yok ama Bayram'da gittiğimizde gireceğim ve ağustosta yıllık iznimizde de. Deniz'in bir zararı yok bütün arkadaşlarım hep yüzdü hamilelikte. Sadece şemsiye altında oturmak lazım güneş doğrudan çarpmamalı. Havuz için mikrobik olabiliyor diye duydum. Havuza girmem ama denizden uzak kalamam

Hcg nasil 40 tl 45 tl olur ya onun maliyeti ne ki cok kazikcilar yaa bn saglikciyim calistigim hastanede gidiyorum kontrole su an devlet hastanelerini doguma kadar rahatlıkla tercih edin ama dogum icin bnde ozel düşünüyorum inşallah
Ben idrar testinin hemen ardından sabah devlette kan vermiştim, akşama kadar çıkmayınca akşam evin yakınındaki özel hastanede tekrar kan verdim, 58 tl aldılar. Bazen gerçekten saçmalıyorlar.

Tercih özel hastane olacaksa yenidoğan yoğun bakım ünitesi olup olmadığına bakın. Allah korusun doğum esnasında bir terslik olsa hemen devlete postalıyorlar. Şahsen ben böyle bir riski göze alamam.

Mide bulantısı olan arkadaşlar
Su icemiyorum
Siz bu konuda ne yapıyorsunuz
Sıvı tuketemiyorum
Doktorunuz ne diyor bu konuda

Hiç birşey yapamıyorum şahsen canım. Sadece sabır ve güç diliyorum Allah'tan. Miniğime de sağlık... Geçecek diyenlere tahammülüm yok. Bulantının yanısıra inanılmaz midem yanıyo. Ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum. Çooookkkk zoooorrrr:KK43::KK43::KK43:

Mrb arkadşlar takip ediyorum fakat yazamıyorum oğluş saolsun.kalp atışını duyan arkadaşlar gözünüz aydın .inşallah en kısa zamanda kendinide gösterir .kıpır kıpır oldugu dönemler yakın en geç 20. Haftadan sonra sizi tekmeler durur.artık doğana kadar tekme saycaz.
Bulantısı olan arkadaşlar inşallah tez zamanda gecer.bendede hafif hafif başladı . yiyorum fakat yedindekten sonra mide bulantısı mahvediyor.çıkarmamak için zorluyorum.
İnşallah sağ salim bebişleri kucagımıza alırız.bugünlerde geççek kıyafet oda olaylarını konuşcaz bir bakmışızki doguma günler kalmış.şafak sayacagız.
Ha bu arada ben ilk kontrolüme yarın sabah 9.30 gitcem bakalım durum ne dualarınızı bekliyorum.yarın muayenesi olan arkadaşlar inşallah güzel haberlerle gelirsiniz.dularım sizinle.

Ay kızlaaaar:rolleyes::rolleyes:
Eşinizle sizin burçlarınız ne bu arada?:spor:
Bebişlerimiz kova ya da balık olcak malum.
Burç uyumlarınıza bakiiim:KK8::KK8:
Bizde ben oğlak eşim boğa bebiş kova görünüyo.
Biz iki toprak, o hava olcak, topraklarımızı havalandırıp bereketlendirecek inşallah neşe getircek bize:KK9::halay:
Sizde durumlar ne:KK3:?
Ben boğa eşim balık kızım aslan:) bebişim de kova olacak kısmet olursa

Hiç birşey yapamıyorum şahsen canım. Sadece sabır ve güç diliyorum Allah'tan. Miniğime de sağlık... Geçecek diyenlere tahammülüm yok. Bulantının yanısıra inanılmaz midem yanıyo. Ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum. Çooookkkk zoooorrrr:KK43::KK43::KK43:
Allah yardımcımız olsun
İcim yanıyor ama su icemiyorum
Hararetim bi türlü gecmiyor

Deborah canım evet aynı canim:KK200:.
Kızlar ben su ve çay tuketemiyorum sadece vişne suyu içiyorum bebis suan depoları kullanıyordur olan bize oluyor yaww

kızlar bilginiz var mı testlerin hepsi devlette yapılabiliyor mu?
ben şimdilik devlette devam ediyorum ama yine de kaçırabileceğim ve yapılması gereken bir test var mıdır merak ediyorum.
Yapiliyor tabii canim. Direkt jinekologtan randevu alip gidebiliyomussun normal hastaneye. Bi arkadasim ozele gidiyodu testlerini devlette yaptiriyodu.

X