2017 Şubat Anneleri

Kızlar sabah kustuğunda kusmuğunda yeşil sümük vardı çok üzüldüm :KK43: burnu bu aralar hep tıkalı üşütüyormuyuz acaba iki gün dışarı çıktık :KK43:

Ben de benim bıcırık uyuyunca süt sağmak için kalktım :)
İnşallah hayırlı evlat olurlar. Onlar için uğraşıyorux gecenin bu vaktindr
Rabbim şifa verain inşallah üzülme herşey güzel olacak Allahım yardımcın olsun meleğini sağlıla huzurla büyüt inş

Arkadaşlar merhaba bir kolik annesi olaral soruyorum siz ne pişiriyor ne yiyiprsunuz annem gidecel yanımdan bir yemek listesi oluşturup koliğim 45 dk uyuor en fazla gündüzleri o arada yemeğimi yapmam gerekiyor sizler neler pişiriyor neler yiyiprsunuz herşey gaz yapıyor çünkü

Birde solomobaby mi iade etmeye karar verdim çünkü oğlum mümkün değil yüzü bana dönük durmuyor hep dışa dönük kucakta da.Bu arada 2 ay kontrol gittik herşey yolunda Rota aşımızı yaptırdık 175 tl ve 2.ay aşıları aynı anda olsun diye perşembe sağlık ocagında yaptıracağız.

Arkadaşlar merhaba bir kolik annesi olaral soruyorum siz ne pişiriyor ne yiyiprsunuz annem gidecel yanımdan bir yemek listesi oluşturup koliğim 45 dk uyuor en fazla gündüzleri o arada yemeğimi yapmam gerekiyor sizler neler pişiriyor neler yiyiprsunuz herşey gaz yapıyor çünkü

Birde solomobaby mi iade etmeye karar verdim çünkü oğlum mümkün değil yüzü bana dönük durmuyor hep dışa dönük kucakta da.Bu arada 2 ay kontrol gittik herşey yolunda Rota aşımızı yaptırdık 175 tl ve 2.ay aşıları aynı anda olsun diye perşembe sağlık ocagında yaptıracağız.
Valla bazen kahvaltı gibi hazırlıyorum eşim gelince bazen de yapabildiğim en kolay ne varsa yada bazen akşamdan yapıyorum ertesi günün kini bu hafta oğlum biraz daha iyi gündüzleri kısa kısa da olsa uyuyo geçen haftalara göre bende mesela biber dolması yaptım bı gün bi gün ıspanak çorba bulgur pilavı derken öyle geçti bu hafta :) yemek yapmayı. Çok seven biriyim ve 2 kişi olmamıza rağmen mutlaka corbam sulu yemek pilavim salatam hep olurdu o gunkeri özledim şimdi bı kap yemek yaparsam ona sukrediyorum :işsiz:

Markette sleppy yok diye komili aldim 3 numara bi arkadasm fena degil demişti ama bi baktm cisler yüzeyde kaliyor ve bebisimi nemli birakmis bi de sık sık degitrmeme ragmen..sleppye devam bazı arkadaşların tereddutu olmus burda sleppyle ilgili ama bn memnunum bu 4.paketim. gerci cocuktan cocuga da değişiyor. Prima premium care 1-2 paketlerini de sevmistim. Canbebe 2 numara ise cok sert gelmsti ve yapisiodu..

cok zor yaa bi duzene giremedim bende..sinir oluyorum kendime bazen
Ne kadarlık ti seninki canım biz bu haftayı biraz daha iyi atlatiyoruz çok şükür gündüz uykusu yok denilecek kadar azdı ama bu hafta en azından parça parça uyuyo da biraz işimi yapabiliyorum inş daha da düzene girecek bakalım napalim böyle büyücek bunlarda :)

buda benim minigim

Eklentiler

• Screenshot_20170425-140313.png
    Screenshot_20170425-140313.png
    260,5 KB · Görüntüleme: 100
Kızlar göbekler ne alemde :KK45:almış başını gidiyo mu?evde egzersiz mekik falan yapan varmı fırsat buldukça?

Merhaba kızlar..
Biz bugün 90 günlük olduk.
Ne kadar da çabuk geçiyor zaman.
Artık gözleri ile çok güzel takip ediyor. Özellikle tv'yi görünce ters dahi tutsam arkasına bakmaya çalışıyor :))
İki elini birleştirip tutuyor.
Ellerinden tutunca kendini çok rahat çekiyor.
Ayaklarının üstüne dim dik basıyor.
Ayaklar ,kollar da fena hareketlendi.
Ana kucağında ki ve oyun halısında ki oyuncaklarına uzanıyor ama tutmayı bilmiyor henüz.
Yan yatırıp hafif desteklediğimde dönme çabalarına giriyor.
Yüz üstü yatınca başını 45 derece kaldırıyor.
Boyumuz 61 cm kilomuz 7000 gr.

Bu da çirkin oğluşumun resmi
qbDmLQ.jpg

Merhaba kızlar..
Biz bugün 90 günlük olduk.
Ne kadar da çabuk geçiyor zaman.
Artık gözleri ile çok güzel takip ediyor. Özellikle tv'yi görünce ters dahi tutsam arkasına bakmaya çalışıyor :))
İki elini birleştirip tutuyor.
Ellerinden tutunca kendini çok rahat çekiyor.
Ayaklarının üstüne dim dik basıyor.
Ayaklar ,kollar da fena hareketlendi.
Ana kucağında ki ve oyun halısında ki oyuncaklarına uzanıyor ama tutmayı bilmiyor henüz.
Yan yatırıp hafif desteklediğimde dönme çabalarına giriyor.
Yüz üstü yatınca başını 45 derece kaldırıyor.
Boyumuz 61 cm kilomuz 7000 gr.

Bu da çirkin oğluşumun resmi
qbDmLQ.jpg
Yaaa maşallah subhanallah yakışıklıya :))

X