2017 Şubat Anneleri

Kızlar bizim doktor süt yoğurt peynir yumurta çikolata herşeyi kestirdi. Sizde de varmı öyle olan?

Kesinlikle ilk Zaman'lar bir kişi olacak oda sevdiğin ve seni taşıyabilen birisi ilkinde kv ve annem yedi bitirdi beni ki kp hiç uğramadı lohusa kadının evinde ne işi varsa seninkinin...
Bunda ilk 20 gün kızkardeşim vardı Allah ondan razı olsun gerçekten Mutlu geçirdim sadece yatak odamda bebekleydim ama 40 çıkmadan annem yetişti sağolsın sinir krizlerine soktı
Aynen öyle. Vala kp hiçbirşey yapmadiği gibi içerdende çıkmıyordu. Misafirlerim gelincede gitmiodu,müstakbel karısıyla ki karısı ben hamileyken bir defa arAmadı.
O yüzden diyorum 2. Çocuğu anca şartlar değişirse yaparım,şu an kp evinde oturuyoruz diye o kadar rahattı, anca kendi evimi alır bu evi başlarına çalarsam belki yaparım

Kızlar bizim doktor süt yoğurt peynir yumurta çikolata herşeyi kestirdi. Sizde de varmı öyle olan?
Benim laktoz alerjim vardı bebeğim de çok kusuyo ondan olabilir belki diye bana da bi sure yeme dedi ama ne yicem bilmiyom:işsiz:

Sinirlerim bozuluyodu,ağrım var kayınbabam gelip içerde yaylanıyordu o halimle diğer odaya gidip süt veriyordum. Her akşam onlara sofra kuruluyordu eşimde bir haftaya yakın hiç konuşmadi benle. Şimdi düşünüyorumda ne kadar anlayışsız insanlar diyorum ya
Eşine noluyo ya varya keşke evrende böyle tek başına çocuk yapılabilse yeminlen evlenmezdim erkekler okadar bencil ki

Günaydın kızlar
1 haftadır yoktum buralarda Annemdeydim .. 40 ımız biraz sendromlu geçince annem beni sürekli gezdirdi kafam dağıldın diye ve çok iyi geldi . Günde 1 saat caddeye çıkıp alışverişler vs yaptım .. ( evde 2 dk zor tuvalate giderdim :) biraz kucak alışkanlığından vaZgeçirdi oğlumu .. biraz uzak kaldık birbirimizden ama iyi geldi .. 2 kg aldım bu arada .. çok zayıftım oda iyi oldu ... umarım herkes çok iyidir ..

Gunaydin guzel anneler.sac boyatmak istiyorum dipler cikti bu konuda cesitli fikirler var.boyatirsam kendimi iyi hissedicem ama sutden gecis durumu kafami karistiriyor.bakimsiz hissediyorum boyle kendimi.boyatan var mi?

Günaydın kızlar
1 haftadır yoktum buralarda Annemdeydim .. 40 ımız biraz sendromlu geçince annem beni sürekli gezdirdi kafam dağıldın diye ve çok iyi geldi . Günde 1 saat caddeye çıkıp alışverişler vs yaptım .. ( evde 2 dk zor tuvalate giderdim :) biraz kucak alışkanlığından vaZgeçirdi oğlumu .. biraz uzak kaldık birbirimizden ama iyi geldi .. 2 kg aldım bu arada .. çok zayıftım oda iyi oldu ... umarım herkes çok iyidir ..
İyi olmuş senin için ne güzel :)

Gunaydin guzel anneler.sac boyatmak istiyorum dipler cikti bu konuda cesitli fikirler var.boyatirsam kendimi iyi hissedicem ama sutden gecis durumu kafami karistiriyor.bakimsiz hissediyorum boyle kendimi.boyatan var mi?
Yok canım ya bişey olmaz yemiyosun icmyosun süt ten nasıl geçsin bebeğin yanında da boyamicana göre kokusunu da almaz bence bişeycik olmaz bende boyicam da bi fırsatım olmuyor bence boya bende çünkü bunları yapınca kendimi daha iyi hissetcem gibi ayrıca MaHlass MaHlass boyamisti geçen hafta :)

Merhaba,valla ben 41.gün boyattim,çok kötüydü.o geçerken yapilmamali bence boyatabilirsjn

Canım lactamil iki çeşit biri süt diye belirtiliyor diğeri de çay içinde rezene anason vs varmış onda süt artırır yazıyordu yanlış okumadiysam diğerinde dediğin gibi yaziyo galactago da numune istemiştim iki gündür kullanıyorum dediğin gibi dünden beri goguslerim çok dolgun olmasa da mesela sağı emzirirken solda acı hissediyorum süt gelisidir heralde bu dimi ? Takviye almam lazım sol göğsüm iyice sönmeye başladı sanki çok takilmiyom sagmakta istemiyorum az miktar çıkarsa bozulurum stres yaparım yapim buna müsait biliyosun :) galactago alcam ekstra milk tea yada lactamil in o çayını düşündüm ama milk tea içinde de galactagog maddesi varmış o yüzden kafama daha çok yattı
Lactamilin süt gibi olanı vitamin takviyesi çay olanıda %96-97 kuşburnu %1-2 rezene anoson yazıyor yani :stop: denedim süt arttırdığını sanmıyorum ama çay olanı sıcak sıcak tadı güzel :) diğerini denemedim

irmik, nohut bol su oğlum evde olmayınca da evi sil süpür yapıp Mutlu oldum 4 saat uyku uyudum 180 cc sağdım tekinden diğerini de emzirdim... Bebeğe gaz yapmıyorsa nohutu da deneyin Ebru şallı ve şeyda coşkun nohut diyordu emzirirken kabuklarını soyup yedik diye mucize gibi oldu bana 50 gün sonra inş işinize yarar sizin de

irmik, nohut bol su oğlum evde olmayınca da evi sil süpür yapıp Mutlu oldum 4 saat uyku uyudum 180 cc sağdım tekinden diğerini de emzirdim... Bebeğe gaz yapmıyorsa nohutu da deneyin Ebru şallı ve şeyda coşkun nohut diyordu emzirirken kabuklarını soyup yedik diye mucize gibi oldu bana 50 gün sonra inş işinize yarar sizin de
Ayy çok seviyorum ama gaz yaparsa diye korkuyorum onu yeme bunu yeme ne yiceksek.

Bende çarşamba günü kuaför e gittim durmaz falan diye çok korktum ama babası araba da oyaladı ağlarsa da gider emzirir tekrar gelirim dedim saçlarımı falan kestirdim kaş bıyık aldırdım valla kendime güvenim geldi bakımsız bakımsız gezip duruyordum evde bence bişey olmaz yemiyoruz içiyoruz sonuçta.

X