2017 Şubat Anneleri

Valla ben dedim ya hamile kalmadan önce 3 ay fln onda tedavi gordum yoğunluğu evet var ama arada bile hasta alıyor mesela ben tlfn aciyorum hemşiresine bi aksilik olursa gelsem diye biraz bekletip alıyor randevumuz da olmasa ama öyle çok aman aman bi bekleme suresi olmadı gittiğimde

Anlıyorum sanıyorum gereksiz kuruntu yapıyorum :KK35:

Anlıyorum sanıyorum gereksiz kuruntu yapıyorum :KK35:
:) gereksiz değil aslında insan kendini tatmin edecek motive edecek bi Dr ariyo Huseyin bey çok iyi bu konuda diğerlerini bilmiyorum ama oranında muayne ücreti fazla biraz bende ne yapcam bilmiyorum sen Sincan da misin ?

sincan da oturmuyorum ama fiyatı çukurambara göre daha uygun olduğu için tercih etmeyi düşünüyorum ama kesinlikle haklısın Ankarada anormal bir fiyat politikası var :KK34: Allah yardımcımız olsun

:) gereksiz değil aslında insan kendini tatmin edecek motive edecek bi Dr ariyo Huseyin bey çok iyi bu konuda diğerlerini bilmiyorum ama oranında muayne ücreti fazla biraz bende ne yapcam bilmiyorum sen Sincan da misin ?

sincan da oturmuyorum ama fiyatı çukurambara göre daha uygun olduğu için tercih etmeyi düşünüyorum ama kesinlikle haklısın Ankarada anormal bir fiyat politikası var :KK34: Allah yardımcımız olsun

kızlar burda okumuştum saglık ocagında kayıt açtırıp aşı yaptırıyorsunuz diye.Doktorunuz mu söylüyor bunu kendiliğimizden mi gidiyoruz

Cukurambari evet daha pahalı diyolar burası da 107 lira biraz zorlar gibi beni de bilmiyorum napcam ama Hüseyin beyi de bırakmak istemiyorum bakalım

Bende Bugün gittim keseyi gördüm 5 haftalık dedi doktor yumurtlama günümü bildiğim için tahminim de o yöndeydi. Haftaya cuma kalp atışı içim çağırdı :anne::nazar:
Günlerimiz aynı bende haftaya cuma günü gidicem ben ilk kontrole gidicem sağlıkla duyarız inşallah pıt pıt kalp atışlarını

Bende bugun dr gittim kalp atisini dr gordu ama ben gormedim bebisim olusmus insallah soyle pit pit atan kalbi gormeyince icime suphe dustu
Dr görmüş kalp atısını ne güzel. Sende duyrasın en kısa zamanda. Darısı bize inşallah
Kızlar birde folic acid olarak ne kullanıyorsunuz?
Folio kullanıyorum. Folik asit , iyot ve b12 var içeriğinde.
Kızlar muayeneden yeni geldik elhamdulıllah kalp atısını duyduk 2 aylıgız hersey yolunda cok sukur ben kilo vermişim miğde bulatılarımdan dolayı
Ay ne güzel. Darısı bize inşallah.

kızlar burda okumuştum saglık ocagında kayıt açtırıp aşı yaptırıyorsunuz diye.Doktorunuz mu söylüyor bunu kendiliğimizden mi gidiyoruz
Kendin gidiyorsun bağlı olduğn sağlık pcağına hamileym diyip kayıt yaptırıyorsun onlar cagrıo zaten kontrol ve aşı zamanlarnda

X