2017 Şubat Anneleri

tatlım merak etmişsin çok teşekkür ederim doktoru aradım dün zaten progestan kullanıyorım 3 tane iğnede vermişti proluton hafta biri onları da vuruluyorum bunları kullanmaya devam et dedi ama içimde kötü bir his var sarı akıntım devam ediyor pazartesi umarım kötü bir haber almam kese bozulmuş mudur diye düşünüyorum bilmiyorum ya:KK12:
Hiç korkma benimde bitmek bilmeyrn akintilarim var haftada bir igne oluyorum. Doktor kırmızı kanaman olmadigi sürece bu lekelerden korkma dedi beslenmene uyumana dikkat et.bol su iç ve elinden geldigi kadar dinlenmeye bak.

Elimde değil işte.
Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için,dilerim hepimizin hamileliği çok güzel geçer.Benimde Hevesim kursağımda kalmaz inşallah bu sefer.
Al benden de o kadar bende 7 haftalik kurtaj kimyasallar derken keseyi gordugume bile sevinemiyorum bebegi goreyim diyorum bebegi gorsem biraz buyuse diyecegim sonu yok herhalde aci tecrubeler bizi boyle yapti

Al benden de o kadar bende 7 haftalik kurtaj kimyasallar derken keseyi gordugume bile sevinemiyorum bebegi goreyim diyorum bebegi gorsem biraz buyuse diyecegim sonu yok herhalde aci tecrubeler bizi boyle yapti
Evet oyüzden tedirginim çok.
Diğer hamileliğimde havalara uçuyordum ama şu an maalesef öyle değil dilerim endişelerimiz yersiz çıkar hep

ben sordum canım. herhangi bir şikayetin olmuyorsa ilişki esnasında yada sonrasında, bir sıkıntı yok dedi. kanama vs gibi durumlar da olmuyorsa bir problem olmaz, dedi.
Teşekkür ederim canım bende aradım az önce bi problem olmaz sadece prezervatif kullanın içe boşalma düşük tehlikesi yaratır dedi:KK31: ayrıca aramışken ağda olayınıda sorayım dedim ondada problem olmayacağını söyledi bidee ben kahveyi çok sevdiğim için kahve içme dedi :KK34::KK34:

Teşekkür ederim canım bende aradım az önce bi problem olmaz sadece prezervatif kullanın içe boşalma düşük tehlikesi yaratır dedi:KK31: ayrıca aramışken ağda olayınıda sorayım dedim ondada problem olmayacağını söyledi bidee ben kahveyi çok sevdiğim için kahve içme dedi :KK34::KK34:
ben de kahveyi çokk seviyorum ve de sordum hatta iki doktora sordum. ikisi de kafeinsiz kahvelerden haftada 2-3 fincan ve sütlü içebilirsin dediler :KK66:

X