2017 Şubat Anneleri

Yolculuğu bende merak ediyorum yarın doktoruma sorucam 9 saatlik otobüs yolculuğu yapmam lazım bayramda memlekete gidebilmek için. 8 haftalık olmuş olucam hemen hemen ama tedirginim gitmesek mi diyorum

Merhaba arkadaşlar bende 6+1 günlük hamileyim. Hamileliğimi 4. Haftada idrar testiyle öğrenip 5. Haftada kan testiyle teyit ettim. 5. Haftada değerim 11.000'lerdeydi. Aşırı derecede mide bulantım, kokulara karşı hassasiyetim ve sevdiğim şeylerden tiksinme durumum var. Doktor 5. aya kadar devam edeceğini ve tam bir hamilelik yaşadığımı söyledi. Sizlerde durum nasıl?

Canım ben adetten 3 gün önce erken testle ögrendim kanla teyit ettim. Geçen hafta doktorda bet hcg 5586 çıkmıştı. şimdi 5+3 deyim. sen keseyi gördün mü? kalbini ?

Hayırla kucagına alırsın inşallah

Inşallah canin sana da nasip etsin sağlıcakla kucagimiza alalim inşallah ben adete 1 gun kala ogrendim geçen cuma kan testine gittim 577 çıktı bu perşembe de doktora gidecegim keseyi gormek icin biraz gec gideceğim ben daha once gitmedim sen gittin mi?
Bende ctesi gece öğrendim canım bi gün geçmişti sanırım yada adet gunum olması lazımdı ben eşimin tedavisi nedeniyle bu ay hiç beklemiyodum sperm sayısı ileri hareketliliği dusuk çıktı ve varikosel çıkmıştı öyle bi test yapiyim en azından ilaç içerim dedim idrar da baya koyu hemen çıktı gece gittim kan vermeye benim de 763 çıktı dün tekrarladim ikiye katlanmış bende ptesiye gitcem nasip olursa inş hadi sen gitte bana güzel haberlerinle moral ol inş :)

Kızlar yolculuk yapmak ile ilgili bir bilginiz varmı ? Uçakla yolculuk yada 7 saatlik araba yolculuğu kötü etkiler mi ki
Selam canım .Ben geçen hafta yaptım kendi aracımızla beş saatlik bir yolculuk.Bel ağrım oldu sadece onun içinde belini destekliycek bir yastık bulundurursan sorun olmuyor.Hayırlı yolculuklar

Yolculuğu bende merak ediyorum yarın doktoruma sorucam 9 saatlik otobüs yolculuğu yapmam lazım bayramda memlekete gidebilmek için. 8 haftalık olmuş olucam hemen hemen ama tedirginim gitmesek mi diyorum
Selam cnm.Otobüsle zor olabilir.sende sık idrara çıkma sıkıntısı başladımı.Ben sürekli vc de olduğum için Otobüsle yolculuğu tavsiye etmem.

ARKADAŞLAR YARIN KONTROLÜM VAR KESEYİ GÖRMEK İÇİN İNŞALLAH KALP ATIŞINI DA DUYARIZ BU ARADA, NOLUR DUA EDİN HERŞEY YOLUNDA GİTSİN VE GÖREYİM MİNNAKIMI :KK200:
Insallah hersey yolunda gider canim. Inan her gece Allahim herkese saglikla evlatlarini kucagina almayi nasip et diye dua ediyorum. Guzel haberler verceksin bize yarin :)

Ben de seviniyordum ben hiç hissetmiyorum hamile oldugumu diye ama pazar akşamı başladı şekerli şeyleri çok severim normalde ama yiyince midem bulanıyor

Yeşim dediğin gibi sevdiğim şeylerden tiksinir oldum pis şeylere dayanamıyorum :63:
Kiz ben ki kocaman 1 kiloluk dondurmayi hic acimadan tek basima bitirirdim yazin ama dun nasil icim kalkti anlatamam... Boyle boyle deneye yanila gorcez artik.

slm canım bende normalde de mantar var gidip gidip gelir kontrole gittiğinde doktoruna bir danı istersen
Hic basima gelmemisti ama okudugum kadariyla gebelikte cok oluyormus. Eczaneye danisip bi krem aldim dun aksam basta cok acidi ama cok rahatim su anda sukur. Ama doktoruma danisacagim cuma gunu gittigimde. Tekrarlayabilir cunku dedigin gibi.

Selam cnm.Otobüsle zor olabilir.sende sık idrara çıkma sıkıntısı başladımı.Ben sürekli vc de olduğum için Otobüsle yolculuğu tavsiye etmem.

Sık wc ye gidiyorum evet de otobüste sarsıntı olumsuz etkilermi diye de düşünüyorum daha 3 ayı dolmadan tutunmaya çalışıyor sonuçta

İnsaAllah insaAllah hemen yazacagim size benim gec dollenme oluyor yani ayin 21 de yumurtam catlamisti belki gozukmeyebilir ama gozukmezse icimde bi umutsuzluk olur cunku ekim de 7 haftalik kese gozukmedigi icin kurtaj olmustum deta hcg 16000 di yine de kese gozukmedi insaAllah gorurum rabbim ne eylerse guzel eyler

Canım ben adetten 3 gün önce erken testle ögrendim kanla teyit ettim. Geçen hafta doktorda bet hcg 5586 çıkmıştı. şimdi 5+3 deyim. sen keseyi gördün mü? kalbini ?

Hayırla kucagına alırsın inşallah

Keseyi 5. Haftada gördük. Bugünde kalp atışını doktor gördü ama duymadı. 10 gün sonra tekrar gidicem.

Kiz ben ki kocaman 1 kiloluk dondurmayi hic acimadan tek basima bitirirdim yazin ama dun nasil icim kalkti anlatamam... Boyle boyle deneye yanila gorcez artik.

yeşim bence senin doktorun da cuma kalp atışını görebilir belki duyulmaz ama görülebilir. Gerçi benim bazı arkadaşlarım 7de bazısı 8de duymuş bebişlee göre değişiyor ama duysak ne rahatlarız di mi?

X