2017 mayıs haziran tüp bebek yaptıracaklar

kaçıncı tüp bebek denemeniz?

• Ankete Katılan
    29
Bende adeti bekliyorum. Muhtemelen cumartesi adet olurum pazartesi başlarız inş. Allah herkesin işini rast getirsin

Elimde hiç açılmamış bir kutu gnol f 450 var,uygun fiyata vericem

Ve sonunda ilaca başladım Hayırlısıyla inşallah iyi haberleri alırız bu sefer.Simdi sıra rahim kalinlastirmaya çalışmakta

ramazanda tedavi görecekler oruç tutacak misiniz? benim doktor tutsan da olur tutmasan da tarzi konuştu. igneleri iftardan sonra yapabilirsin ama tedavidesin sonucta tutmasan da olur gibi konuştu kafam karıştı

Ben tutmuyorum canım bence yumrutaların kalitesi için iyi beslenme ve su içme önemli

ben de ayni düşüncesiydim doktorum tutadabilirsin sana kalmış deyince kafam karıştı :KK43:
iftar sonrası vurulabilirsin tabi ama ilerleyen süreçde öğlen vurulman gereken ilaçlarda olacak tutabildiğin kadar tut sonrasında zaten tutamayacaksın

Allah in izniyle cumartesi günü transferim yapılacak. Heyecan mi korku mu bilmiyorum değişik duygular var. Umarım iyi sonuçlar alırız bu sefer

merhaba benımde 13 haz ilk deneme 2 gün once beta hcg 22 bugun 9 kimyasal...... şimdi dondurulmus için naparım onu dusunuyorum

sorum şu ki benım trasnfer regl 21.gunu oldu ve ben 25 gunde bır regl oluyorum.acaba geç mi transfer yaptı dıye dusunuyorum. sizler kacıncı gun transfer yaptınız ?

X