Erkek İnfertilitesi 2017 azospermle savaşanlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
micro tesede sansı % 35-40 veriyorlar cıkmama ıhtımalı korkutuyor benı hormonlardada bı duzelme yok henuz bizde sperm testınde spermitoza hucresı var dıyor ama kafam cok karısık

sana tavsiyem tansel beye git fulya bahcecideki.o zaten gerekli görürse once hormon tedavisi verir.o ne diyecek bakalim

Teşekkür ederim canım araştırıcam inşaallah ne olursa olsun allah yardım ederde olumlu sonucları alırız allah hepimizin yardımcısı olsun

Mrb bizdede aynı azosperm sorun var fsh yüksek testesteron düşük ilk olarak Altunizade bahceci de Dr tansel Kaplancan a gittik chormion iğne verdi fsh düşsün diye 3 ay boyunca ayda 1 kere bi sperm bi kan testi istedi fsh baya düştü normal değere kadar mikrotese dedi ameliyat gününe kadar iğneye devam ettirdi artık o fsh değeri kaca düştü Allah bilir nisanda mikrotese yapıldı 1 testis gelişmemiş diğerinde de bulunmadığını ve pataloji icn biyopsi aldıklarını söylediler pataloji sonucu geldi sadece kök hücre varmış arastirmalarima göre henüz tedavisi insanda denenmemis bizde ağustosta kaan hocaya gitmeyi düşünüyoruz Rabbim hepimizin yardımcısı olsn

amin canim.kaan hoca o yönde uğraşıyor zaten.ayni uygulamayi tansel bey bizede yapti.cok şükür iyi sonuc aldık. ama oncesinde 2-3yil once kaan hoca 6 ay kadar pregnyl tedavisi vermişti. belki de onunda faydası olmustur.bu arada eşlerimiz ne kadar bıksa da bitkisel tedavilere devam.keciboynuzu kürü,nohut kürü vb.ne duyduysak yapmıştık biz.

bol bol incir yemişti,haZır tavuk yedirmedim,isirgan otu,isirgan otu çayı zaten kaan hocada bunlari tavsiye ediyor.tavuk hariç.maydonoz tohumunu balla macun yapip yemişti. hactan deve eti ve bir meyve var yuvarlak sert onu kaynatip suyunu icmistik.birinden biri faydali olur diye her duydugumuzu yapmıştık ama gercekten zor bir süreç. inşallah sizde olumlu sonuc alirsiniz

Benim eşim de de sperm hücres görülmedi. Fsh yüksek testesteron düşük. Testesteron iğnes nebıdo verdi doktor. Cuma emre beye gidicez. Çok korkuyorum genetik test te olumsuz olursa diye. Her doktora görünücez kaan hoca da iyiymiş ama allahım mucize olsun bizim için

MRB BİZDE BU AYIN 16SINDA TANSEL BEYE GİDECEĞİZ EŞİM MENENJİT VE KABAKULAK GEÇİRMİŞ ama kaan hoca çok iyi diyorlar kafamız çok karıştı. yanlış tedavilerde oluyor. yardımcı olur musunuz?

iyi gunler arkadaslar biz yaklasik 3 yillik evliyiz 1.5 2 yil korunmadik olmadi gecen aralik ayinda kontrol icin gittik esimin sperm degeri 0 cikti kaan bey den randevu aldik en erken 4 mayisa gun vermislerdi o surede gereken tum tahlilleri yaptirdik esimin hormon fsh testosteron genetik hepsi normal geldi kaan bey gittigimizde bi kac ilac yazdi 1 yada 2 canli sperm hucresi cikmasi icin ancak 1 2 ölu sperm cikisi oldu bu durumda ameliyat dedi kaan bey. kafamiz cok karisik. istanbulda emre bakircioglunada gitmeyi dusunuyorz. ayni durumu yasayan arkadaslar varsa yasadikalri sureci memnun kaldiklari doktoru paylasabilirlermi acaba. rabbim hepimizin yardimcisi olsun.

Emre bey genetikte sorun yoksa çok başarılıymış tese konusunda biran önce eşiniz microtese ameliyatı olsun bence biz de bu cıma gidicez genetik sonucu bekliyoruz... emre bakırcıoğlu ismi süleyman bey de tüp bebek işlemini yapıyor

suleyman beyin soyadi ne acaba hangi hastanede. siz ilk emre beye mi gideceksiniz baska gittiginiz doktorlar da oldu mu acaba

suleyman beyin soyadi ne acaba hangi hastanede. siz ilk emre beye mi gideceksiniz baska gittiginiz doktorlar da oldu mu acaba
Hayır. Biz normal acıbademde üroloğa göründük o testesteron yükseltici iğne yaptı. Ben internetten emre bakırcıoğlu ile süleyman tosunu buldum. Süper bi ekipmiş bunlar cuma gidicez inşallah olumlu konuşur

Hiç tanıdığınız azosperm olup çocuğu olan var mı
birebir tanidigim kimse yok cevremde ama kaan beyin sayfasinda hasta hikayeleri bolumleri var orda cocugu olanlar var umarim rabbim bizlerede nasip eder cok zor bir durum bu mubarek gunde dualarimizi duysun rabbim insallah. benim esimde tum degerler normal . sifir cikmasi icin bir sebep yok. emre beyin yanina gitmedik sonuclarimiza mail uzerinden bakip o da ameliyat diyor bakalim nasil kismet

Merhaba. Benim eşimde azosperm 2 yıllık evliyiz . Evliliğimizin 6. Ayında ogrendik eşimin durumunu. İlk aylar bi kaç tane sperm çıktı ama kimse bizi yönlendirmedi spermleri dondurmak için daha sonraki aylarda hiç sperm çıkmamaya başladı bu zaman içersindede saraçoglu kürlerini yaptık ama bi faydası olmadı. Sonra eşim medikal parkda doktorla görüştü ve tese yapıcaz Yüzde yüz sperm çıkar senden dediler ki son aylarda hiç sperm bulunmuyordu. Biz madem kesin konusuyor tüp bebege başlayalım dedik ve ben igleri olmaya başladım. Yumurtalarım toplandı 4 4 4 5 şeklinde dondurdular ama eşimde hiç sperm çıkmadı. Dünyam başıma yıkıldı boyle bi acı bilmiyorum ben. Allah bir dahada yaşatmasın. . Şimdilerde ise eşim kendini toparladı hem pisikolojik hemde bedenen zor bi süreç erkek içinde . Doktorun bize açıklaması ise bende çok şaşırdım hiç çıkmamasına. Yani biz soru soruyoruz çıkmama ihtimali varmı filan diye lafı agzımız tıkıyorlar. Yok yok çıkacak diye . Neyse berbat bi zamandı.

Şimdi eşim fitotrepi ve akapuntur tedavisi gorecek bugun ilk seansımız. Dr hasan ali ogay a gitti . Allah yardımcımız olsun . İnşallah tez vakitte bebeklerimiZe kavuşuruz.
Bu arada azosperm ile bebek sahibi olanlar yazsınlar lütfen

Arkadaşım emre bakırcıoğlu boşa ümit vermiyormuş, ona da bir gidin biz yarın gideceğiz tahlilleri yaptırdık ama her zaman birbirimiz için dua edelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…