Erkek İnfertilitesi 2017 azospermle savaşanlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Kaan aydos kendi yapar canım benim arkadaşımın eşi yeni onda yaptırdı tesesini ve bulundu inşallah sizin de bulur
Öyle mi ne güzel onun adına sevindim. Biz de aradık kaan aydos iki ay sonraya randevu verildi çok yoğun sanırım. Müfit güneli de aradım çok samimi geldi adam bana bi ariyim dedim direk kendi telefonuymuş o çıktı. Gelmeden iki gün önce aramanız yeter dedi. Bu hafta zaten ankaraya gidecektik. Gitmişken bi müfit günele gidicez dosyamıza bi baksın o da diye. İki ay sonra da kaan aydos a gidicez bakalım hayırlısı hepimiz için. Siz de durumlar nedir Zeynep. Anlatmak istersen tabi

iyi gunler benim esimde azospermi. agustos ayi da kaan aydosa tese ameliyati oldu. malesef hucre cikmadi. igne tedavisi verdi 5 ay ondanda sonuc almadik malesef. simdi iki tane ilac daha verdi aslinda tam olarak ilac degil vitamin yuklemesi daha cok. bekliyoruz. 3 nisanda ankaraya gidip test verecek fish boyamasi icin. Bkalim surec ne gosterecek. 21aralik 2016 tarihinde ogrendik durumumuzu ve o gunden beri ne kadar zor bir durum rabbim kimseye yasatmasin. 3bucuk yillik evliyiz

İyi günler ysmnyk. Burda birbirimizi tanımıyoruz ama birbirimizin sevinciyle seviniyor üzüntüsüyle üzülüyoruz. Çünkü en iyi yaşayan anlıyor.. Hücre çıkmadı ve tedavi uyguluyorsa vardır yine umut. İlk tese dimi sizin. Kaan aydosun bi vidyosu var internette bi hastasının 16 kere tese olduğunu söyledi. Biz o kadar beklemeyiz inşallah. Benim eşimde ilk teseyi dört yıl önce üniversite hastanesinde oldu o zaman bişey bilmiyoduk Dr lar ne derse onu yaptık. Değerler normal olduğu için tese öncesi ve sonrası hiçbir iğne ilaç tedavisi falan yapmadılar. Derken dört yıl geçti aradan. Eşimin umudu yok ama benim var. Üniversite hastanesinde yeterince ilgilenmediler gibime geldi. Bir de ankara yollarına düşelim bakalım ne olacak. Nasip her şey. Vakti zamanı gelmişse olacak...

biz ogrendigimizde direkt kaan aydosa gittik canim. birde istanbulda emre bakirciogluna da gittik ama kaan aydos a gitmeye karar verdik sonrasinda. ilk tesemizdi. bizim problemimiz fsh cok yuksek. bekliyoruz bakalim zorlu uzun sabir gerektiren bir surec.

Siz direk işin uzmanlarına gitmişsiniz. Tabi nasip olmayınca olmuyo. Fsh çok yüksekken ameliyat etmesi ilginç aslında önce onu tedavi etmeliydi. Evet aynen dediğin gibi uzun zorlu ve sabır gerektiren bir süreç. Hepimiz için güzel sonuçlar olur inşallah

Merhaba. Ben de bizim sürecimizi paylaşmak istedim. 6 yıllık evliyiz. Eşim Azosperm. 4 yıl önce araştırma hastanesinde tese oldu sonuç sıfır. Tüm değerleri gen testi vs normaldi. Herhangi bir tedavi uygulanmadan direk tese yapılmıştı. Aradan dört yıl geçti. Araştırmalarım sonucunda Ankara'daki op. Dr. Müfit günel içime sindi ve ona gittik bu ay. Eşime yapılan teseyi başarısız bir ameliyat olarak değerlendirdi. Tek taraflı açılmasını, fazla parça alınmasını, patoloji sonucunun olmamasını vs yanlış olarak gördü. Sizi tese olmamış sayıyorum dedi. Önce tese yapılan tarafı ben tekrar açıcam dedi. Onların bulamadığı yerde sperm bulmak beni çok mutlu ediyor falan dedi. Bu da bizi ümitlendirdi. Değerler normal olsa da ilaç tedavisi uyguluycam dedi. 3-4 ay ilaç kullanacak eşim. Gonal f ve neofortil verdi. Gürgan klinikle birlikte çalışıyor. Bana da vitaminler verildi. Ben de klinikte muayene oldum. Önce eşime tese yapılacak sonra bulunursa tüp bebeğe geçilecek. Yeni bir teknik varmış rosa tekniği. Klinikte o da uygulanıyormuş. Biz kliniği araştırmadık Müfit günel i araştırdık direk ona gittik. Ama klinikten de memnun kaldık çok ilgilendiler. Benzer durumda olanlara Müfit günel i tavsiye ediyorum kesinlikle. Kendisine ulaşmak da çok kolay. İnternet sitesindeki numarası kendisinin. Direk kendi çıkıyor ve yakın tarihe randevu veriyor. İnşallah hayırlı sonuçlar alırız biz ve bizim durumumuzda olan herkes

Meraba eşiniz azospermi ymiş ya benim eşim de öyle ne yazık Kİ 2 sene önce yazmışsınız ama inş okursunuz inş bebeğinize kavuşmuşsunuzdr benm eşimin de fsh değeri çok yüksek sizden iyi haberler duymaya ihtiyacım var sanırım

Merhaba çok geçmiş olsun inşallah bebeğine kavuşmuşsundur bizde seninle aynı durumdayız eşimin her şeyi normal ama sperm çıkışı 0 yok nerede tedavi gördünüz tedaviniz sonuç verdi mi bana yardımcı olur musunuz

Arkadaşlar duurmlar nedir acaba birde ben hiç uçakla sperm tasiyan oldumu merak ettim ben taşimayi dusunuyorum da nasıl oluyor acaba kimsede net bişe bilmiyot

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…