2016 üçüz anneleri :)

Canım hatırlattığım için çok üzüldüm kusura bakma lütfen :KK43:
Rabbim meleğini almış ama sana 3 melek göndermiş inşallah sağlıkla kavuştursun
Ne kusuru canim
Amin inşallah bu sefer güzel haberler veririm

kizlar evet benim bugundu kontrolum cok sukur bebeklerim iyi 2erkek 1 kiz dedi dnktor benim hem tek yumurta hem cift yumurta bebeklerim
Oyy gözün aydın canim:))
Demek tek kese olanlar erkek,cift olan kiz:)
Serklajla ilgili bir şey soyledi mi canım doktorun?

Günaydın kızlar bugün bende bebişlerimi gördüm :) şükürler olsun iyi gözüküyorlar dedi drum. Cinsiyet için daha çok erkenmiş belli olmaz dedi :KK43: şimdilik serklaja gerek yokmuş ilerleyen zamanlarda tekrar kıntrol edicem dedi. Gerekirse dikiş atılacakmış. Rediksiyon için hala şanınız var dedi. Bizde dedik düşünmüyoruz üçüyle devam kararı aldık. Zorlu bir süreç sizi bekliyor ben uyarımı yaptım dedi :s 1 ay sonra tekrar gideceğiz. Vitamin verdi 12. Haftayı doldurduğumda onları kullanmaya başlayacakmışım. Bizde durumlar böyle :) hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucağımıza almak nasip olur inş bu süreçte Allah hepimizin yardımcısı olsun

kizlar evet benim bugundu kontrolum cok sukur bebeklerim iyi 2erkek 1 kiz dedi dnktor benim hem tek yumurta hem cift yumurta bebeklerim
Hayırlı olsun ne güzel hem erkek hem kız :) bende cinsiyetlerini merak ediyorum ama dr daha erken dedi. Sağlıklı sıhhatli olsunlarda en önemlisi o bizler için

Günaydın kızlar bugün bende bebişlerimi gördüm :) şükürler olsun iyi gözüküyorlar dedi drum. Cinsiyet için daha çok erkenmiş belli olmaz dedi :KK43: şimdilik serklaja gerek yokmuş ilerleyen zamanlarda tekrar kıntrol edicem dedi. Gerekirse dikiş atılacakmış. Rediksiyon için hala şanınız var dedi. Bizde dedik düşünmüyoruz üçüyle devam kararı aldık. Zorlu bir süreç sizi bekliyor ben uyarımı yaptım dedi :s 1 ay sonra tekrar gideceğiz. Vitamin verdi 12. Haftayı doldurduğumda onları kullanmaya başlayacakmışım. Bizde durumlar böyle :) hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucağımıza almak nasip olur inş bu süreçte Allah hepimizin yardımcısı olsun
Canim bebislerin iyi olmasina cok sevindim
Gelen siviyi sordun mu?
Serklaj benim bildigim 14 haftasina kadar uygulanmali doktorun ne dedi?
Geçmiş olsun tekrar canım benm herşeyin yolunda olmasına çok sevindim. Artık salı günü senden güzel haberleri bekliyoruz :) bugünden itibaren yeni bir hafta başlıyor bizim için :)
Ahh inşallah :)
Evet aynen bu gunden itibaren yeni umutlar başlıyo:)

Canim bebislerin iyi olmasina cok sevindim
Gelen siviyi sordun mu?
Serklaj benim bildigim 14 haftasina kadar uygulanmali doktorun ne dedi?

Ahh inşallah :)
Evet aynen bu gunden itibaren yeni umutlar başlıyo:)
Gelen sıvıyı sormayı unuttum :KK43:
Muayene etti şimdilik açılma gözükmüyor ara ara kontrol edeceğiz gerekirse dikiş atabiliriz dedi.

Ultrason jelinden mi neden bilmiyorum ama karnımda inanılmaz bir kaşıntı ve pul pul dökülme oldu şuan kaşıdıkçada kızarıyor :KK43: hemen krem falan sürdüm ama çok fena bu durum normal mi erkenden çatlamıyorumdur inş :KK43:

Ultrason jelinden mi neden bilmiyorum ama karnımda inanılmaz bir kaşıntı ve pul pul dökülme oldu şuan kaşıdıkçada kızarıyor :KK43: hemen krem falan sürdüm ama çok fena bu durum normal mi erkenden çatlamıyorumdur inş :KK43:
Canim kasinti ve pul pul dökülme normal degil ama catlak da değildir :)yoksa 12 haftasinda catlayan gebe olarak tarihe gececeksin:))

Canim kasinti ve pul pul dökülme normal degil ama catlak da değildir :)yoksa 12 haftasinda catlayan gebe olarak tarihe gececeksin:))
Acaba ultrason jelimi alerji yaptı anlamadım. Drdan geldikten sonra kuru kuru olmuş cildim ve deli gibi kaşınıodum hemen yıkadım krem sürdüm şimdi biraz rahatladım en azından kaşıntı ve kuruluk kayboldu :s

Ne kusuru canim

sagol canimiki kese var birinde tek bebek birinde iki bebek var tek olan kiz dikis icin muayene etmedi ilerleyen haftalarda bakariz dedi ama bende tedirgin oluyorum acikcasi
Ne kusuru canim

Canim daha önceden böyle bi şey olmus muydu?
Hayır ilk defa böle oluyor kremi emince tekrar başladı kaşıntı tekrar yağ sürdüm geçti şimdilik. Acaba kullandığım krem mi alerji yapıyor anlamadım ki liearac çatlak kremi kullanıodum şimdi zeytin yağı sürüyorum. Zeytinyağı iyi geldi.
Soğuktan cildim mi kurudu anlamadım bişi

X