2016 üçüz anneleri :)

Ne durumdasın cnm ne dedi doktor
Bekliyoruz canım adalat verdiler sancım azalsın diye yeniden ciğer geliştirici yaptlar serum taktılar sürekli takip ediyorlar tansiyon nst yarın açılmam ilerlemezse sancım durursa çıkaracak doktor. Bak canım sen kendine dikkat et yat sürekli hiç kalkma ben hiç esirgemedim kendimi yine de çok şükür bu hafta da iyi ama biraz daha gidilebilirdi bir de kesin ciğer geliştirici yaptr

Bekliyoruz canım adalat verdiler sancım azalsın diye yeniden ciğer geliştirici yaptlar serum taktılar sürekli takip ediyorlar tansiyon nst yarın açılmam ilerlemezse sancım durursa çıkaracak doktor. Bak canım sen kendine dikkat et yat sürekli hiç kalkma ben hiç esirgemedim kendimi yine de çok şükür bu hafta da iyi ama biraz daha gidilebilirdi bir de kesin ciğer geliştirici yaptr
Canm genelde dinlnrk gecyr zaten gunlerim iki gündür kasintim var karnmn kasintisindan duarmyrm su toplms gibi aynen bahsettgn gibi uzun uzun çizgi halinde kabarıklık var yukarılarda nokta şeklinde de var okdr gidiklyr ki kasnti duramyrm alerji olms gbym nasl cagre buldun sen buna sende strs yapma sagliklica olrlar insallg

Canm genelde dinlnrk gecyr zaten gunlerim iki gündür kasintim var karnmn kasintisindan duarmyrm su toplms gibi aynen bahsettgn gibi uzun uzun çizgi halinde kabarıklık var yukarılarda nokta şeklinde de var okdr gidiklyr ki kasnti duramyrm alerji olms gbym nasl cagre buldun sen buna sende strs yapma sagliklica olrlar insallg
Çok şükür karaciğer enzimlerim normal ckti canım kaşntım çatlaklardanmş iki gündür yok kaşntm ciğer geliştirici hafifletir demişti doktorum gerçektende öyle oldu krem falan istemeye fırsatm olmadi zaten sorunlar cknca ama yine de sen de karaciğer enzimlerine baktr yoksa hafifletmek için losyon krem bay verir doktorun.

Netten arastirdigim kadarıyla puppp diye alerjik bir hastalikmis benim yasadgm kasinti doktora gtcm iki güne kadar bakalım ne dcek dayanamıyorum su toplams.gibi kabar kabar tişörtumu indiremiyorum degdikce çıldıracak gibi oluyorum

merhaba arkadaslar
nasilsiniz?her yere yazdim buraya da yazayim benim oglanlar hala da huysuz hala daha uyumuyolar
sizinkiler nasil?dogum yapanlar hayirli olsun Allah anali babali buyutsun insallah
hamileler zamaninda doguma girsin sag salim bebeklerini alsinlar insallah
gecmise hic bakamadim var mi ozet gececek olan?:))

X