2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Canım bende tedaviye başladım. Başlayacak arkadaşlarım için yardımcı olmak isterim. Prof.Dr.Kadir SAVAN'a gidiyorum çok memnunum gerçekten. Çünkü bu tedavi sürecindeki duygulardan bile çok güzel anlıyor ve çok içten bir doktor. Sizlerede tavsiye edip, yardımcı olmak isterim bu konuda. sizleri çok iyi anlayabiliyorum. Doktorum sayesinde içim çok rahat gerçekten doktorunuza güvenmeniz bile çok önemli bence bu tedavide. Rabbim bizlere bebeğimizi kuacağımıza almamızı nasip etsin inşallah:)

inşallah canım senin doktorun hangi il de

Canım bu ay beslenmene biraz dikkat etsen nasıl olur ki. Bal corek otu tarçın karışımı yesen. Balık,meyve,her sabah bir tane haşlanmış yumurta yesen süt icsen fayda etmez mi ki
neler denemedim ki.şu an çörekotu yiyerum sabahları.incir kürü yapıyorum.hayıt suyu içiyorum fsh düşmesi için.bakalım hayırlısı artık...

cnm benim amh 0,14.yaşım 28 yaştan dolayı ümitliyiz diyorlar..

merhabaaaaaa önümüzdeki hafta transferim olacak inşallah. yolun bol hormonlu kısmı bitti :) hepimize Allah kolaylık versin. süreç hakkında falan aklınıza takılan sorularda yardımcı olurum
Canım merhaba hayırlı olsun öncelikle. İnşallah tutar hayırlısı ile. Ben kasım ayında başladım. Kasım başlığına aralik başlığına yazdim sürekli :) ama doktor donduracaz embriyoyu dedi. Ocakta olacak transfer. Senin nasıl olacak meraK ettim dondurulmuş mu olacak yoksa taze mi

merhaba canım. geçen ay yumurtalarım toplandı. ama fazla oldukları için doktorum fazla yüklenmeyelim die yumurtalarımı dondurdu. bu ayın ortası gibi de transferim olacak bir aksilik olmazsa canm. senin de mi fazlaydı ondan mı donduralım dedi

Benimki de kasimda toplandı canm. Çok değildi aslında 7 tane toplandi. Doktor vücut kendini hormon ilaclarindan temizlesin dedi sadece başka bişey demedi. Toplama işleminden sonra birkaç gün midem fena bulaniyordu tahminimce su topladi ama doktor soylemedi. Benim transfer ocak ortasında sanırım

Benimde toplamadan sonra midem çok bulandı. ama narkozdan olabilir. benim yumurtalar 2 aşamada toplandı. yani 2 defa narkoz aldım 1 saat arayla. bu ayı da es geçmiş galiba doktorun. bir bildiği vardır mutlaka. şunun şurasında bişey kalmamış. ne güzel sende iyice dinlenmiş olursun.

Kesinlikle dediğin gibi bildiği vardir. Iki defa narkoz almış olman kötü olmuş ama hayırlısı tabii sonuç güzel olsun da

cnm benim amh 0,14.yaşım 28 yaştan dolayı ümitliyiz diyorlar..
benim yaşımda 29, ilk amh ölçtürdügümüzde 1.23 çıkmıştı, bi kaç ay sonra ölçtürdügümüzde 1.88 çıktı canım ben düşük çıkar diye bekliyordum ama nasıl olduda yükseldi anlamadım aşılama için hormon iğneleri kullanmıştım ondanmı bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…