2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Bu arada FSH yumurta üretim hormonu değil folikül stimüle edici hormon yani büyümesini sağlıyor yumurtanın.. İyi araştırmak lazım..

Arkadaslar tartişmasaj diyoru,inanin yazilanlari okumak bile geriyor icinde olmasakta olayin,rica ediyorum,hepimiz bildiklerimizi paylasalim,birbirimize evet bilgi paylasimiyla destek olalim ama lutfen tartismayalim,boyle stresli tedavilerin icerisindeyken en son ihtiyacimiz olan sey gergin bir ortam ve tartişma,sonucta epimiz neden burdayiz,ayni sorunlarla ugrasan kendimiz gibi insnlarla dertleşmek,belki rahatlamak,bunu unutmazsak sevinirim,hepimiz zaten guvendigimiz doktorlarla yola devam ediyoruz,hersey bos aslinda,allahim ol derse olacak,ister 30 yumurta ister bir yumurt bir sperm,hepimize kolayliklar tedavilerimizde...

Merhaba ben de Murat beye gitmeyi düşünüyorum, ortalama masrafınız ne kadar oldu acaba?
Merhaba Can'ım. Ücret değişebiliyor. Uygulanacak tedavi ve ilaçlarla. Kendi yerini aldı tüp bebek merkezi var artık. Biz iki kez yaptırdık ikiside tuttu çok şükür. Ancak ilkinden 25 haftalık erken doğum yaptım 2 gn yaşayabildi yavrum. Murat hoca kesinlikle işinde bir numara çocuğumu kaybettikten sonra başka doktorları gezdim ondan iyisini görmedim. Bana güven veren aradığımda rahatlıkla ulaşabildiğim her türlü sorunun cevabını bulabildiğim tek doktor.

Canımmm günün geçmeden hamilelik belirtisi olmuşmuydu sende yoksa sonramı başladı?

Canımmm günün geçmeden hamilelik belirtisi olmuşmuydu sende yoksa sonramı başladı?
Tabi Can'ım oluyor akıntım su gibi iç çamaşırım sürekli ıslak oluyor. Birde benim bacağım çekiliyor. Sürekli uyumak istiyorum. Kasıklarımda batma oluyor bunlar benim belirtilerim. Her ikisinde de aynıydı belirtilerim

Canım benimde günüm geçti merak ettim geçen ctesi günü çok feci karın kasık ağrım oldu adet oluyorum sandım ama sonra geçti, normalde adet olacak zaman sivilcelerim çıkar ama şimdi sivilcede yok, uyku hali var, çok az damla şeklinde de akıntı oluyo, ama göğüs ağrım mide bulantım falan yok, rüyamda da sürekli hamile olduğumu söylüyorlar hayırlısi bakalım inşallah bende hamileyimdir

Can'ım benim inşallah dualarımız seninle. Test yaptırdın mı?

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Kaybınız için çok üzüldüm, başınız sağolsun. Allah yeni bebeğinize sağlık sıhhat versin. Doktor bulmak karar vermek çok zorlu bir süreçmiş. İnşallah biz de Murat bey'e giderek olumlu bir sonuç alabiliriz.

canim pozitif haberini alanlar muhtemelen baska sayfalara gectiler. negatif alanlarbtakip etmeyi birakti. sonuc olarak boyle bos kaldi. ben adetimi bekliyorum transfer icin ama ben bile arada sirada takip ediyorum.
Pozitif haberini alanlardan biri olarak yine takipteyim ama yorgunluk bulantı, halsizlikle mücadele veriyorum. Çok şükür yine halime

Çok teşekkür ederim Can'ım. Emin ol çok memnun kalacaksın. Sorularının tek muhatabı ve doğru adresi o çünkü.
Yok canım daha yapmadım cumaya kadar bekliycem
Haberdar et beni de Can'ım benim

Kız hamile misiiiiinn var mı belirti falan
Bılmıyorum ki canım ya adetim 3 gün geçti bu sabah yaptım evde negatif çıktı erkenmi daha anlamadım, geçen cumartesi günü şiddetli karın kasık ağrım oldu adet oluyorum sandım, sivilcelerim çıkmadı, kabız lık var bide bu aralar rüyamda hep sen hamilesin diyorlar, bende hamilelik takvimini şans getirsin diye yaptım

merhaba , bir arkadaıma da tüp tedavisi uyguladılar gonal f vurundu ama yumurta gelişmedi tedaviy kestiler sizde de mi böyle bir durum oluştu ? acaba ısırgan otu tohumunu nasıl kullandınız tarif edermisiniz?

merhaba , bir arkadaıma da tüp tedavisi uyguladılar gonal f vurundu ama yumurta gelişmedi tedaviy kestiler sizde de mi böyle bir durum oluştu ? acaba ısırgan otu tohumunu nasıl kullandınız tarif edermisiniz?
Canim aktardan gittim cektirttim her sabah bir kase yoğurda bir yemek kaşığı kadar koydum 1 ay yedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…