2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

S sanslianne umuttttt kızlar cok sevındım ya darısı başımıza olsun ınsallah

çok teşekkür ederim umuttttt bebişinin güzel haberlerini bekliyoruz .
Insallah kizlar ya o kadar bekledim ki 3yildir bu cizgiyi gormeyi ilk kez bu kadar net gorunce surwkli yapasim geliyor test elimde degil.rabbim herkese nasip etsin.bebislerimiz saglikla gelsin o guzel gunleri paylastigimiz zamanlarida nasip etsinnnn...

Etmem mi canim ya rabbim isteyen belleyen ugrasan herkese nasip etsin sonuna kadar saglikli sihhatli hayirli evlatlar versin bizlere.
Amin canımsın... Benimde buğün başım dönüyo mide bulantısından duramıyorum tansiyonum da düşmüş biraz. Hastalıktan mı hamilelikten mi bilemedim :s

Amin canımsın... Benimde buğün başım dönüyo mide bulantısından duramıyorum tansiyonum da düşmüş biraz. Hastalıktan mı hamilelikten mi bilemedim :s
Camim ilaclardan mi bilmiyorum ama cok uzun ayakta durunca benimde donuyor tansiyon cok oynuyor ya hamilelikte.birde kizlar söylemesi ayip bu gece hep kötü seyler gordum ruyamda rahim hareketleniyor o yuzden mi bilemedim. Aksamlari aradada cok bulaniyor ama bu kadar erken olmaz sanirim hepsi ilaclardan...

Kizlarrrr simdi ben ogretmenim matematik öğretmeniyim.okulda cok asiri yoruluyorum biliyorsunuz pazartesi okul basliyor ne dersiniz keseye kadar rapor mu almaliyim?yoksa gideyim mi okula? Cok ayakta kalinca inanilmaz yoruluyorum basim donmeye basliyor riskli olur mu gitmek.siz olsaniz me yapardiniz?

KötüTE="umuttttt, post: 44964262, member: 524442"]Camim ilaclardan mi bilmiyorum ama cok uzun ayakta durunca benimde donuyor tansiyon cok oynuyor ya hamilelikte.birde kizlar söylemesi ayip bu gece hep kötü seyler gordum ruyamda rahim hareketleniyor o yuzden mi bilemedim. Aksamlari aradada cok bulaniyor ama bu kadar erken olmaz sanirim hepsi ilaclardan...[/QUOTE]
Kötü şeyler derken cnm?))

Kötü şeyler derken cnm?))[/QUOTE]
Nasil desem ki?cinsel icerikli gibi beni asiri etkileyen ruyalar hemde bu gece 2 3 defa o hisle uyandim

Aynı şeyi bende düşünüyorum kimya öğretmeniyim sabahtan akşama kadar ayakta durmak sıkıntılı olurmu acaba? Ama nereye kadar rapor alacağız

Bilemiyorum ki Can'ım. Diğerinde de çok bulantım olmuştu

OTE="umuttttt, post: 44964335, member: 524442"]Kötü şeyler derken cnm?))[/QUOTE]
Nasil desem ki?cinsel icerikli gibi beni asiri etkileyen ruyalar hemde bu gece 2 3 defa o hisle uyandim[/QUOTE]
Ben işte iki gün once yazmıştım, azdim, manyaklastim diye))) Korkarak uyaniyorum, rahim oynamasin diye)))

Aynı şeyi bende düşünüyorum kimya öğretmeniyim sabahtan akşama kadar ayakta durmak sıkıntılı olurmu acaba? Ama nereye kadar rapor alacağız
En azindan keseyi görene kadar diyorum ama tabi gerekliyse sonucta sonrasında da ihtyac olabilir riskli donemler yasarsak falan ay bilmiyorum ki birde simdi ben kimseye demicem 3 aya kadar rabbim o gunleri gostrrirse tabi demeyi dusunmuyorum. Nasil yapicam bu kadar sakinirken onu da bilmiyorum ya.
Bilemiyorum ki Can'ım. Diğerinde de çok bulantım olmuştu
Ne zaman baslamisti canim

Al canım raporunu sonra pişmanlık duyuyor insan ben de Araştırma Görevlisiyim Üniversitede ben de alacağım eğer pozitifi görürsem tekrar..

Yaptım canım idrarda gördüm bende.. Hayırlısı bakalım devamı gelir inşallah.. Hayırla sağlıkla
Cok sevndimmm canim yaaa insallah guzel olur herseyyyy

OTE="umuttttt, post: 44964335, member: 524442"]Kötü şeyler derken cnm?))
Nasil desem ki?cinsel icerikli gibi beni asiri etkileyen ruyalar hemde bu gece 2 3 defa o hisle uyandim[/QUOTE]
Ben işte iki gün once yazmıştım, azdim, manyaklastim diye))) Korkarak uyaniyorum, rahim oynamasin diye)))[/QUOTE]
Ay iste bu gece o kadar fena kasilmalarla uyandim ki felaketti sanki iliski yasiyormusum gibi. Heralde rahim hareketli ondan buyuyor ya o da bizi etkiliyor sanirim canim gunduz de bazen o asiri istek geliyor bana

Bndde söylemeyi düşünmüyorum ama nasıl olacak bilmiyorum.. Kese ne zaman görünür?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…