2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Günaydın kızlar. Benim de transferim birazdan olacak. 3. Denemem bu. Dua edin. Allah bu sefer yüzümü güldürsün. Bugün opu ya da transfer olacak tüm arkadaşlara Allah kolaylık versin. Hepimiz Mutlu haberlerimizi paylaşalım burdan inşallah Allah'ın izniyle.
Amin canım, sana da ! Allah yardımcın olsun... Insaallah cok güzel gececek ve bebegin annesi ile bulusacak bugun :dua:

Günaydın kızlar. Benim de transferim birazdan olacak. 3. Denemem bu. Dua edin. Allah bu sefer yüzümü güldürsün. Bugün opu ya da transfer olacak tüm arkadaşlara Allah kolaylık versin. Hepimiz Mutlu haberlerimizi paylaşalım burdan inşallah Allah'ın izniyle.
Rabbim bebislerinin sımsıkı tutunmasini nasip etsin inş..kaç tane koydular

Gunaydim canim insallah hersey yolunda gider ve sen bebegini alip gelirsin sımsıkı tutunsun annesine dualarimiz seninle:dua:

kızlar bu progesteron hap beni mahvetti iş yerinde yine kafam duman bu hep böle mi olacak ya... ohss oldum bu kadar zorlanmadım. allahım yüzümüze baksın. zormuş yaaa

Opu olan ve transfer olup bekleyen arkadaslar bana isimlerinizi yazarsaniz tablo yapicam
23 agustos opu transfer eylulde benide ekliycen mi :-(

Dun geceden beri agrım var uzanır pozisyonda nefes verirken zorlanıyorum
Bugun de yanlarım agrıyor opu olanlar normal mi? Nette normal yazıyor yormuşum kendimi heralde ertesi gün işe gidince..
Ohss mi oldum yoksa kızlar

Belki duymussundur medical parkta eray çalışkana tedvi oldum ama istanbulda toplama ve transfer yapıyor ınsallah hayırlısıyla guzel haberleri alırız cnm

Evet canim eray beye gitmistim ama cok dolu yani memorialde ben o kadar beklemedim diyebilirim ve medical park daha yeni bi hastane diye baslamadik orada.. aaa toplama ve transferi istanbulda yaptigindan haberim yoktu istanbulda nerde yapiyo ki

Kızlar aranızda kan pıhtılaşması testi yaptıran var mı?
Malum tüp bebek yapıyoruz tuttuktan sonra bu sebeple kayıp olur korkusu yasıyorum
Düşük olmadan yapmıyormus devlet dogru mu acaba
Dr sordum gerek yok dedi

23 agustos opu transfer eylulde benide ekliycen mi :-(

Dun geceden beri agrım var uzanır pozisyonda nefes verirken zorlanıyorum
Bugun de yanlarım agrıyor opu olanlar normal mi? Nette normal yazıyor yormuşum kendimi heralde ertesi gün işe gidince..
Ohss mi oldum yoksa kızlar

Canimcim ultrasonda gidip baktirsan sivi toplamismi yumurtaliklar..
Burda opu sonrasi arkadaslar yazsin belirtileri ohss olacagini sanmiyorum transferin yapilmadi

Bugün 2. Test günüm. İlki 27 çıkmıştı. Sonuçlar çıktı ancak hastane hala
Adamadı. İki kere ardım hemen dönücez dediler hala bekliyorum. Kafamda deli sorular. Vakit geçmek bilmiyorum. Neden iyi düşünemiyorum hep negatif negatif :KK43:

Selam deģerli anne adayları :) resmi bir giris oldu ama neyse .. bir sey danışmam gerek sizlere cuma gunu izmite gitmei istiyorim istannuldan sizce bi sıkıntı olur mu? Arabamizla gitcez ben pazartrsi transfer oldum

X