2015 YGS KAZANIP AÇIKÖĞRETİMDE MEZUN OLAMAYANLAR. YARDIM.. HER GENÇ KIZIN HAYALİ ÜNİVERSİTE....

ilayda58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2012
51
18
ARKADAŞLAR LÜTFEN NET BİLGİNİZ VARSA YARDIM EDİN. AÇIKÖĞRETİM LİSE ÖĞRENCİSİYİM.
OKUDUĞUM DÖNEM: 8
TOPLAM DÖNEM:14
ZORUNLU DERS:4
KREDİ:152
DÜZ LİSEYİM ALANSIZIM.
SORUM ŞU: BU SENE ÜNİVERSİTE SINAVLARINA GİRMEYE HAK KAZANDIM. YGS YE HİÇ HAZIRLANMADIM BAZI DURUMLARDAN DOLAYI KAZANMAMA İHTİMAL YOKTU AMA KAZANDIM. YALNIZ AÇIKÖĞRETİMDE HALA DEVAM EDİYORUM ÇÜNKÜ 192 KREDİM OLMASI LAZIM DİPLOMA ALMAM İÇİN. 35 KREDİ ALSAM BİLE 187 KREDİM OLUYO YİNE DİPLOMA İÇİN YETERLİ DEĞİL. EK SINAV TARİHLERİYLE LYS TARİHLERİ NASIL OLUCAK BİLMİYORUM. DİPLOMA TARİHLERİ VS. YANİ ÜNİ.KAZANIP AÇIKÖĞRETİM LİSESİ YÜZÜNDEN Bİ ÜNİYE GİREMEZSEM GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜLÜRÜM. BİLGİLERİNİZİ ACİL PAYLAŞIN LÜTFEN

ARKADAŞLAR LÜTFEN GÖRÜP CEVAP VERMEMEZLİK YAPMAYIN BENİM İÇİN GERÇEKTEN ÇOK ÖNEMLİ. BENİM İÇİN EN UFAK YORUM BİLE ÇOK DEĞERLİ LÜTFEN..

Şimdi üniversite tercihinizi verirsiniz,eğer bir yere yerleşir iseniz beklersiniz geçen sene aöl için ek kayıt süresi verdiler,o zamana kadar size aöl de ek sınav tanıyor o ek Sınavlarda 192 krediyi alıp mezun olursanız üniversiteye kayıt olursunuz ek süre içinde geçen sene ek süre verdiler.Ama ek Sınavlarda da mezun olamasanız üniversiteyi kazansanız da kayıt olamazsınız.Bu arada büyük harfle yazı yazmak yasak site Kuralları gereği,Umarım yardımcı olmuşumdur.

Kural uyarısı için teşekkür ederim bilmiyordum.. umarım herşey yolunda gider

Kural uyarısı için teşekkür ederim bilmiyordum.. umarım herşey yolunda gider
Rica ederim,dediğim gibi geçen sene aöl için ek süre verdi ÖSYM üniversiteyi kazananlar için eğer bu sene yine ek süre verirlerse mezun olmanız şart.

Tebrik ederim nasıl kazandin nasıl calistin inşallah ek sure verir ÖSYM ocak ta yerleştirmeler yapiliyormu acaba

Arkadaşım ne yaptın bu benim içinde cok önemli bir konu cevaplar misin lütfen??

Tebrik ederim nasıl kazandin nasıl calistin inşallah ek sure verir ÖSYM ocak ta yerleştirmeler yapiliyormu acaba
Ocak ayında yerleştirme değil ygs başvurusu yapılır Mart nisan gibi üniversite sınavına girersin,ama geçen bir arkadaş konunda Açıkladı senin açmış oldugun konuda ygs başvuru yapmak için 102 kredinin olması gerek diye şuan 31 kredin var ve 2016 Ocak ayına kadar o zaman 102 kredi yapman gerekiyor,ÖSYM nin geçen sene verdiği ek süre Ocak ayı için değil sınava girip kazanıp üniversiteye yerleşenler için verdiği ek süre kayıt olsunlar diye tabi(mezun olunmazsa yine kayıt olunmaz)

Konu sahibinin burayı görmesi için istersen mesajından Alıntı yap bildirim ki gitsin görmeyebilir.

Nisan eylül kasım aylarında ek sınavlar var takip et sık sık okula uğra yada aol den mesajları oku duyurulara bak ... Mutlaka yaparlar ek sınav

Çok sağol doğru actigim konuda Üniverste sınavına girmem için 102 kredi yeter denildi ama ben gerçekten ne yapacağımi sasirdim gelecek sene bende arkadaşın durumunda olacağım için sordum teşekürler yorum icin

ARKADAŞLAR LÜTFEN GÖRÜP CEVAP VERMEMEZLİK YAPMAYIN BENİM İÇİN GERÇEKTEN ÇOK ÖNEMLİ. BENİM İÇİN EN UFAK YORUM BİLE ÇOK DEĞERLİ LÜTFEN..
Tercihlere daha zaman var.. Nisan temmuz eylül kasım gibi aylarda yani 2-3 ayda bir ek sınavlar var.. Hepsine katıl kaçırma takip et okul Facebook ve aol.com dan

Ve ayrıca açıkoğretim sınavları geçmiş sınav sorularıma çalışın.. Genellikle donup dolaşıp aynı soruları sorarlar .. Özellikle piskoloji ve hukuk derslerinde

Yeni dönem sınavların başladı mı?

Canim sen ne yaptın ?

Canim sen ne yaptın ?
Canım 30-31 mayısta açıköğretim sınavlarımız var. eğer yeterli kredi alırsam geriye 5-6 kredilik açığım kalıyor. 13 haziran da Lys var. ek sınavı ara bi tarihte yaparlarsa ve krediyi tamamlarsam diploma işlemlerini başlatıcam. Aksi taktirde geçemezsem ünivversite yalan olucak

Ek sınav veriyorlar eğer üniversiteyi kazanırsanız ve kayıt tarihi veriyorlar gecen sene vermişlerdi bu sene ne olur bilmiyorum ama ek sınav olur.

Inşallah biter kredilerin canım benim sana sormak istediğim ygs ve lys için hangi derslere çalıştın nasıl bir ders programı izledin ilk sene de kazanman çok büyük bir başarı yardımcı olur musun lütfen??

Canım ben valla çalışmadan kazandım. Kapak bile açmadım stressiz öylesine gireyim bu sene kendimi deneyeyim diye ygs sınavına girdim ve kazandığımı öğrendim. o yüzden inan hala bende şaşkınım. önerebilceğim tek şey kırtasiyeden ygs kitapları alıp bol bol çalışman, internette de gündemi takip edebilirsin konuları. yada bi etüt ve ya dersaneye yazılmanı tavsiye ederim. dediğim gibi benim ki şans eseri oldu

Ne kazandın canım bu arada tebrik ederim büyük başarı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…