2015 YGS KAZANIP AÇIKÖĞRETİMDE MEZUN OLAMAYANLAR. YARDIM.. HER GENÇ KIZIN HAYALİ ÜNİVERSİTE....

Merhaba acaba üniversiteye kayıt yaptınız mı

nasıl kazandın sallayarakmı bildiğin sorularmı denk geldi

nasıl kazandın sallayarakmı bildiğin sorularmı denk geldi
Sallamadim sadece eskiden okuldan often filler olden aklimda kalanlarla ve en onemlisi gecme gecmeme kaygim olmadigindan umursamadigim icin sirf seviyemi denemek icin heyecansiz girdigim bi sinavdi o yuzden basarili oldum arkadaslar. Anladimki Herseyi heyecan stres mahfediyormus. Sinava gircek arkadaslarima tek tavsiyemdir aklindaki bilgileri cok kurcalama ve heyecan stresini o kapidan iceri girerken birak. Sonunda olum yok kaderinde yazani yasayacaksin...

arkadaşım merhaba ben de aöl de okuyorum şu an kredim 124 yarın ve pazar günü de sınavım var bu sınavlardan geçersem kredim 159 oluyor ve ek sınava girebiliyorum. (ek sınav kredi şartı 157) fakat aklıma takılan bir soru var, kredim 156 da kalırsa ben nasıl girebilirim bu sınava? üstelik ygs ve lys sınavlarına da katıldım, sonuçlardan sonra tercih yapacağım. yani bir yere yerleşirsem eğer ek sınav hakkı tanırlar mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…