2015 YGS KAZANIP AÇIKÖĞRETİMDE MEZUN OLAMAYANLAR. YARDIM.. HER GENÇ KIZIN HAYALİ ÜNİVERSİTE....

Canım ben valla çalışmadan kazandım. Kapak bile açmadım stressiz öylesine gireyim bu sene kendimi deneyeyim diye ygs sınavına girdim ve kazandığımı öğrendim. o yüzden inan hala bende şaşkınım. önerebilceğim tek şey kırtasiyeden ygs kitapları alıp bol bol çalışman, internette de gündemi takip edebilirsin konuları. yada bi etüt ve ya dersaneye yazılmanı tavsiye ederim. dediğim gibi benim ki şans eseri oldu
Merhaba acaba üniversiteye kayıt yaptınız mı o_O:KK17:

ARKADAŞLAR LÜTFEN NET BİLGİNİZ VARSA YARDIM EDİN. AÇIKÖĞRETİM LİSE ÖĞRENCİSİYİM.
OKUDUĞUM DÖNEM: 8
TOPLAM DÖNEM:14
ZORUNLU DERS:4
KREDİ:152
DÜZ LİSEYİM ALANSIZIM.
SORUM ŞU: BU SENE ÜNİVERSİTE SINAVLARINA GİRMEYE HAK KAZANDIM. YGS YE HİÇ HAZIRLANMADIM BAZI DURUMLARDAN DOLAYI KAZANMAMA İHTİMAL YOKTU AMA KAZANDIM. YALNIZ AÇIKÖĞRETİMDE HALA DEVAM EDİYORUM ÇÜNKÜ 192 KREDİM OLMASI LAZIM DİPLOMA ALMAM İÇİN. 35 KREDİ ALSAM BİLE 187 KREDİM OLUYO YİNE DİPLOMA İÇİN YETERLİ DEĞİL. EK SINAV TARİHLERİYLE LYS TARİHLERİ NASIL OLUCAK BİLMİYORUM. DİPLOMA TARİHLERİ VS. YANİ ÜNİ.KAZANIP AÇIKÖĞRETİM LİSESİ YÜZÜNDEN Bİ ÜNİYE GİREMEZSEM GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜLÜRÜM. BİLGİLERİNİZİ ACİL PAYLAŞIN LÜTFEN

nasıl kazandın sallayarakmı bildiğin sorularmı denk geldi

nasıl kazandın sallayarakmı bildiğin sorularmı denk geldi
Sallamadim sadece eskiden okuldan often filler olden aklimda kalanlarla ve en onemlisi gecme gecmeme kaygim olmadigindan umursamadigim icin sirf seviyemi denemek icin heyecansiz girdigim bi sinavdi o yuzden basarili oldum arkadaslar. Anladimki Herseyi heyecan stres mahfediyormus. Sinava gircek arkadaslarima tek tavsiyemdir aklindaki bilgileri cok kurcalama ve heyecan stresini o kapidan iceri girerken birak. Sonunda olum yok kaderinde yazani yasayacaksin...

ARKADAŞLAR LÜTFEN NET BİLGİNİZ VARSA YARDIM EDİN. AÇIKÖĞRETİM LİSE ÖĞRENCİSİYİM.
OKUDUĞUM DÖNEM: 8
TOPLAM DÖNEM:14
ZORUNLU DERS:4
KREDİ:152
DÜZ LİSEYİM ALANSIZIM.
SORUM ŞU: BU SENE ÜNİVERSİTE SINAVLARINA GİRMEYE HAK KAZANDIM. YGS YE HİÇ HAZIRLANMADIM BAZI DURUMLARDAN DOLAYI KAZANMAMA İHTİMAL YOKTU AMA KAZANDIM. YALNIZ AÇIKÖĞRETİMDE HALA DEVAM EDİYORUM ÇÜNKÜ 192 KREDİM OLMASI LAZIM DİPLOMA ALMAM İÇİN. 35 KREDİ ALSAM BİLE 187 KREDİM OLUYO YİNE DİPLOMA İÇİN YETERLİ DEĞİL. EK SINAV TARİHLERİYLE LYS TARİHLERİ NASIL OLUCAK BİLMİYORUM. DİPLOMA TARİHLERİ VS. YANİ ÜNİ.KAZANIP AÇIKÖĞRETİM LİSESİ YÜZÜNDEN Bİ ÜNİYE GİREMEZSEM GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜLÜRÜM. BİLGİLERİNİZİ ACİL PAYLAŞIN LÜTFEN
arkadaşım merhaba ben de aöl de okuyorum şu an kredim 124 yarın ve pazar günü de sınavım var bu sınavlardan geçersem kredim 159 oluyor ve ek sınava girebiliyorum. (ek sınav kredi şartı 157) fakat aklıma takılan bir soru var, kredim 156 da kalırsa ben nasıl girebilirim bu sınava? üstelik ygs ve lys sınavlarına da katıldım, sonuçlardan sonra tercih yapacağım. yani bir yere yerleşirsem eğer ek sınav hakkı tanırlar mı?

X