2015 Tüp Bebek Ücretleri!

bahçelievler dr.süha sönmez muayene 250 tl.tedaviye başlandığı zaman düşüyorlar.uygulama 7000 tl.tahlil hariç isterseniz dışarıda yaptırabiliyorsunuz.ilk deneme 2,deneme 6300 tl.bize ilk denemede 1000 tl indirim yaptı.

merhaba. Ben bugüne kadar 3 doktor değiştirdim ve birgül hanımın gerçekten bambaşka olduğunu söyleyebilriim. O kadar sevecen ki, sizi boş tedavilerle oyalamıyor, paranızı almak için gereksiz tedaviler yapmıyor. Ben kesinlikle tavsiye ederim

Medipol Mega Hatanesi Mustafa Acet'e tedaviye başladım. Cumartesi hitreskopi oldum 2500 TL ödedim. Tüp bebek fiyatı da 4,200 TL.

Medipol Mega Hatanesi Mustafa Acet'e tedaviye başladım. Cumartesi hitreskopi oldum 2500 TL ödedim. Tüp bebek fiyatı da 4,200 TL.
Bende araştırdım en iyi fiyat medipol mega bende galiba oraya başlıcam biraz fazla kilom var verip eylül gibi düşünüyorum hepimizin tedavisi sonucu güzel olur inşallah

Bende cumartesi histeroktopi oldum mega medipolde :-D , doktorum Günseli hn, 2000 tl ödeme yaptım, Temmuzda aşılama, 950, ağustosta tüp bebek 4,200 olacak sanırım.
Hakkımızda hayırlısı olsun bakalım, bol şans

Acaba doktordan doktora mı hitreskopi fiyatı değişiyor. İnşallah olumlu sonuçlar verirsiniz.

Acaba doktordan doktora mı hitreskopi fiyatı değişiyor. İnşallah olumlu sonuçlar verirsiniz.
Sanırım Mustafa bey yrd doçent sanırım bu yüzden fiyat farkı var.mesela ben muayene ücreti 55tl veriyorum , muhtemelen sen 75 veriyorsundur, mustafa bey hakkında çok olumlu yorumlar var ama ben bayan doktor istedim.
davve bende rahim filminde polip şüphesi vardı onun için oldum

İnşallah hepimiz olumlu sonuçlar alırız.Hadi hayırlısı

Ya şaşırdım şimdi. Muayene ücreti 150 TL diye biliyorum. Ben itiraz ettim de vermedim zaten tüp bebek yaptıracağım dedim. Ama çok iyi hatırlıyorum 150 TL dediler.
Mustafa Acet gerçekten işinin ustası bir doktor.

bilmiyorum eşim yrd.. doçente muayene oldu mart ayında o zaman 75 ödedik biz. Burası paket yapmıyor belki bunu ekstra sayıyorlar

biz memorıal in paketinden yararlandık. 4575 tl + tese 1600 tl+ sperm dondurma 1000 tl + 250 tl muayene+ 100 tl sperm testi. bunu dışında ilaçlara 2500 civarında para verdik.

Ben Acıbadem Maslak Hastanesinde tedavi görmekteyim. 5.500 tl + 1.500tl ilaclar (yaklasik) +1.195TL yumurta dondurma islemine para odedik. (toplam 8.195 tl) Bunun disinda, eşimin sperm testinden ve benim kontrollerimden ucret alinmadi. Prof.Dr.Bulent ve ekibi cok ilgiliydi. Insallah 14 temmuzda guzel sonuc alacagiz :) herkese allah kolaylık versin.

Bizde medipol mega da günseli hanıma gittik. Raporlu deneme yaptık. Raporlu işlem fiyatları: tüp bebek işlemi 3500 tl + tese 1500 tl + sperm dondurma 300 $ + embriyo dondurma 300$ emriyo transferine kadar tüm muayneler fiyata dahildi. Ben günseli hanımdan çok memnun kaldım sağolsun bence banu hanımdan daha insancıl bir doktor. Şu an allahın izni ve doktor hemşire ve embriyologların sayesinde ilk denememizde pozitif sonuç bulunuyoruz. Darısı isteyen herkesin başına inşallah

kızlar raporu özelden alabiliyor muyuz yoksa devlet hastanesinden mi alınıyor? bir de prosedürü çok uğraştırıcı mı ve alınması uzun zaman alıyor mu? Rapor için nereye başvurmak gerekiyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…