2015 Tüp Bebek Ücretleri!

İlk muayene 80 tl ödedim,Malatya dogu fertil ilaclar dahil 5000 tl,dondurma ücreti 1000 tl ödedim

Süpersiniz kızlar :KK68:Biraz daha biriksin bilgiler eklemeyi öyle yapacağım listeye..

Ankara başkent hastanesi: raporsuz 3150 tl raporlu 2000 tl. Ilaclarda raporsuz 1000 tl civarı, raporlu ben 315 tl ödedim.

Ayrıca başkentte muayenw 125 tl, 15 günde de 65 tl. Kan sonuçlarına falan fark cıkmıyor.

canım merkeze gore degısyor benım merkezde sıperm testı ve hormon testlerı pakete dahıl degıl opudan once yapılan e2 lh pogestıron paketın ıcınde ılk tedavıye baslıcagın zamankı ılk muyane ucretı oduyorsun dk tmm hersey yolunda tedavıye baslarız derse tedavı baslama ucretı oduyorsun tıransvere kadarkı muyaneler pakete dahıl rahım fılmı ekstıraya gırıyor canım
Canım verdiğin bilgiler için çok teşekkürler. Rabbim hepimizin muradını verir inş.

Bilgisi olanlar paylaşırlarsa sevinirim:KK68:
Canım aşağı yapıştırdığım bilgiler benim gittiğim hastanedede fiyata dahil bunu da ekler misin? Birde 2.3.4. deneme fiyatlarını da yazmıştım onu da yazarsan sevinirim çünkü bir kaç deneme yapıp da tekrar düşünecekler için iyi olur.

(adetin 2.gününden sonra ilaç kullanım aşamasındaki takip muayeneleriniz+hormon tetkiki olarak E2+P4+LH + yumurta toplama işlemi+anestezi+ embriyo takibi+embriyoskop+embriyo transferi+gebelik testi)

Merhaba Arkadaşlar ben de şuanda tedavi aşamasındayım.
Antalya Gelecek Tüp Bebek Merkezinde tedavi oluyorum.

4200 TL +
İlk muayne 150 TL
Tahliller 650 TL
Sperm testi 80 TL

İlaçlar dahil değil
ben Gonapetyle 180 TL verdim
diğer çatlatma ve geliştirici iğneler toplam 1880 TL tutacakmış henüz o aşamaya gelmedim.

dondurma ilemini bilmiyorum.

iyi geceler:)

Süpersiniz kızlar :KK68:Biraz daha biriksin bilgiler eklemeyi öyle yapacağım listeye..
Canım Konya Novafertil Tüp Bebek Merkezinde tedavi ücreti ilaç fiyatı Hariç 4200 tl ( merkezdeki her şey dahil), embriyoskop 450 tl.

Özel Erdem Hastanesi 2.500 TL paketmiş , içinde her şey var muayene, tahliller, spermiyogram sadece özel testler yok dediler smear gibi. İlaçlar da 1.500 -1800 TL. Fiyatı uygun ama insanın aklında soru işareti bırakmıyor değil

Canım aşağı yapıştırdığım bilgiler benim gittiğim hastanedede fiyata dahil bunu da ekler misin? Birde 2.3.4. deneme fiyatlarını da yazmıştım onu da yazarsan sevinirim çünkü bir kaç deneme yapıp da tekrar düşünecekler için iyi olur.

(adetin 2.gününden sonra ilaç kullanım aşamasındaki takip muayeneleriniz+hormon tetkiki olarak E2+P4+LH + yumurta toplama işlemi+anestezi+ embriyo takibi+embriyoskop+embriyo transferi+gebelik testi)
Canım diğer denemelerin ücretlerini tek tek yazmadım sadece deneme sayısı arttıkça ücret düşüyor diye ekledim..Çünkü burada önemli olan ilk deneme ücreti merak eden merkez arayışında olanlar bu listeden faydalanacaklar.İlk denemede negatif alan o merkezi ve 2.deneme sonrasının ücreti hakkında zaten bilgi sahibidir..Çok teşekkür ediyorum bilgilerin için neler dahil bu fiyata onlarıda ekledim bire bir senin yazını kopyaladım..

Canım diğer denemelerin ücretlerini tek tek yazmadım sadece deneme sayısı arttıkça ücret düşüyor diye ekledim..Çünkü burada önemli olan ilk deneme ücreti merak eden merkez arayışında olanlar bu listeden faydalanacaklar.İlk denemede negatif alan o merkezi ve 2.deneme sonrasının ücreti hakkında zaten bilgi sahibidir..Çok teşekkür ediyorum bilgilerin için neler dahil bu fiyata onlarıda ekledim bire bir senin yazını kopyaladım..
Tamam sağol canım, inan ben o hastane ve doktordan çok memnun kaldım. Başkalarında faydalanmasını çok çok isterim. Umarım bu güzel duruma buradan vesile olabilirim.

KAYSERİ HAKKINDA BİLGİM VAR ACIBADEM 4450 TÜP BEBEK ÜCRETİ 2500 TESE 1000-2000 ARASI İLAÇLAR
TEPECİK EĞİTİM ARAŞTIRMA İZMİR 409 TL İLAÇLAR 1000-1500 EMB DONDURMA 150 TL İDİ 31 ARALIK TA

Acibadem maslak 2015 fiyati, 5500 TL ucret + 1190 TL de embriyo dondurma ucreti. 1500_2000 civarida ekstra ilac masrafi oldugu soyleniyor. Gunceller misiniz :KK66:

Ankara şatıroğlu nar hastanesi hastaneye verilen ücret 4.000 tl +1.800 tl ilaçlar + 1.000 tl embriyo dondurma ücreti, Rabbim herkesin yardımcısı olsun ayrıca. Hastanede rapor geçerli değil

X