2015 Tüp Bebek Ücretleri!

Canım bende polip aldırdım hsg de çıkmadı aşılama sırasında ultrasonda fark edildi ve histeroskopiyle aldırdım bazen hsg de çıkmayabilirmiş.
normalde ultrasonda farkediliyorsa ya bizim doktorlarda iş yok ya aletlerde iş yok hsg birde daha gelişmiş görüntüleme sistemi derler en azından tüpler için. 100 den fazla ultrasona girmişimdir farklı doktor ve aletlerle hiç biride polip var demedi. hatta ben dış gebelik ameliyatı geçirmiştim ve aynı zamanda da kürtaj olmuştum fark edilse o zamanda görülmezmiydi. insanı tereddütte bırakıyor doktrlar. tüp bebek için yumurta toplama işlemi sırasında histeroskopi yapsalar keşke doktorla görüşmek lazım sanırım bu konuyu.

evet aynen hsg filminde çıkmamıştı varmış geçen hafta pazartesi yatırdılar salı operasyonu yaptılar çarşamba öylen sonrası taburcu ettiler kurtuldum bende
geçmiş olsun . nasıl geçti hastanedeki tecüben bende seni merak ediyordum

Iyi geceler kızlar..Bende eurofertilde yaptirdim.Biz paket gibi bisey aldik gectigimiz yaz..8500 TL..Artı 500 tl embriyoskop,520 tl embriyo dondurma saklama,200 muayene ve ilaclar haric..2 taze deneme ve ne kadar dondurulmusun olursa

geçmiş olsun . nasıl geçti hastanedeki tecüben bende seni merak ediyordum
sağol canım çok iyi geçti dediler doktorlar 1 santimlik sağ tüpün rahime açılan kanalının önündeymiş kanalı tıkamış aşılamalarımda hep sağımda gelişmişti yumurtalarım demekki ondan tutmadı pazartesi sabah yattım iğne yaptılar kan aldılar damar yolu açtılar alşamdan lağman yaptılar salıda sabah dil altı süni sancı hapı verdiler rahim ağzı açılsın diye saat 13 15 te aldılar ameliyata 14 30 da bitti 16 30a kadar gözlemde kaldım 16 30 da servise çıkardılar 17 gibi kendime geldim iğne yaptılar ertesi sabaha kadar deliksiz uyudum çarşamba öylendn sonra taburcu ettiler

Polip konusunda Türk doktorların çoğu bilgisiz ne yazıkki, hatta küretaj yöntemi ile körlemesine almaya çalışıp Rahime vs. Zarar bile veriyorlar. Yumurta toplama sırasında histeroskopi zor çünkü vajina nun içini su benzeri antibaktiriyel bir sıvı ile şişiriyorlar. Yumurtalara baskı yapar zaten. Bence önce aldır polipi sonra tüp bebek işine başla. Yücel Karaman'ın baya videoları var bu konuda. İzleyebilirsiniz

Canım bende polip aldırdım hsg de çıkmadı aşılama sırasında ultrasonda fark edildi ve histeroskopiyle aldırdım bazen hsg de çıkmayabilirmiş.
Bende de aynı sey oldu..Hsg temiz cıktı bi ay sonra asılama oldum tabi o ay sürekli ultrasonla takip edildi yumurtalarım muayene oldum yani ama son hafta asılamaya 3 gün kala polip var dediler bi tane öylece aşılama oldum mecbur ilac kullanmistim cunku okadar..Neyse tutmadi ve bi ay sora histereskopi oldum 2 tane polip cıkardilar..

bende görünürde polip yok, umut bahçecide cem bey belki polip vardır histeroskopi yapalım bir dedi ama büyük ihtimalle birşey çıkmaz biz tedbir amaçlı yapacaz dedi. yalnız benim problemim anestezi bende vertigo atakları başlatıyor o yüzden 2 işlem bir anda çıksa belki katlanılabilir bir durum olabilir diyeceğimde , 1-1.5 yıl vertigo ataklarım devam etmişti yeni yeni geçiyor tekrar kaldırabilirmiyim bilemiyorum o süreci

haklısınız çoğu konuda özel hastanelerde bile ddiğiniz gibi körü körüne yapıyorlarmış hatta bebeği karnında ölmüş kişilerle aynı servisteydim bayıltmadan sade bir ağrı kesici iğneyle küretaj yapıyorlarmış çoğu yerde hatta iki yıl önce bizzat kendim yaşadım histereskopiyide o şekilde yaparlarmış hep hastalar o yüzden zeynep kamili tercih etmişler orda tamamen uyutup yapıyorlar küretajı bile vede uzman kişiler yapıyor

Iyi geceler kızlar..Bende eurofertilde yaptirdim.Biz paket gibi bisey aldik gectigimiz yaz..8500 TL..Artı 500 tl embriyoskop,520 tl embriyo dondurma saklama,200 muayene ve ilaclar haric..2 taze deneme ve ne kadar dondurulmusun olursa
Umarım mutlı
O Zaman anestezi olma, benim yumurtalar anestezi olmadan toplandı. Ürtikerim olduğu için tetiklememesi için istemedim.

bendede aynı oldu üst üste iki aşılama ikincinin son anında farkedildi hamileleik oluşmazsa histereskopi dediler öylede yaptılar gerçekten varmış aldılar

Bu arada yardimi olur belki okuyanlara kizlar..Ben polip ameliyati icin zeynep kamile gittim 3 ay sora en erken dediler bende özel hastane aradim..Florance nightingale de yaptirdim.. 2 bin 500 tl ye.Gayet ilgililerdi kanama kesilene kadar birakmadilar herhangi bi enfeksiyonda olmadi cok sükür aksama ciktim.

acı durumu nasıldı hsg ile karşılaştırınca
histereskopide bişey hissetmiyorsunki uyutulduğun için uyanınca bi beş dakika şiddetli sancı hissettim serum takıldı hemen demekki ağrı kesici vardı içinde o kesti anında 4 5 saat sonrada tekrar 1 iğne yaptılar ağrı acı duymadım ama bir haftadır ayakta direnemiyorum halsizlikten gerçi ben hsg dede çok öyle acı hissetmedim ağrı eşiğim pek düşük deil

ben zeynep kamilin hastasıyım ondanmı beklemeden ilk adet sonrası yaptılar bana bende memnun kaldım

Problem zaten orda, vücudunu doktorun hemşirenin insiyatifine bırakıyorsun. Orda kocan ailenden biri yok durun yanlış yapıyorsunuz diyecek. Birde sağlık personeli bir hata yaptığı Zaman gizliyor. Hatayı örtüyorlar kılıfını uyduruyorlar. Bu yüzden güvenilir doktor çok önemli gidersin dandik bir hastanede 400-500 E küretaj yaptırırsın parçayı bile alamazlar boştan boşuna çekersin ben bunu yaşadım sonunda gittim Yücel beye 3,5 milyar bayıldım kurtuldum iki sene uğraştığım dertten

yenimi yaptırdınız siz

ben zeynep kamilin hastasıyım ondanmı beklemeden ilk adet sonrası yaptılar bana bende memnun kaldım
Ondandır canim benim bi arkadasimda orda oldu onuda hemen aldilar bana gelceksin muayene olcaksin gun alcaksin dediler bende elimde rapor var gerek yok dedim araya adam bulduk tanidik ama olmadi bizde baska yere gittik..

Ne ise yaradi hic tedaviye baslayali bi yilda rahimde yara yaktirdim,hsg cektirdim,polip aldirdim,bi asılama 2 de tüp bebek denedim olmayinca olmuyo demekki kizlar kismet bu isler..

ALLAH insaflı insanlarla karşılaştırsın iki yıl evvel düşük yaptım 3 aylık bebeği atmışsın ama lezyonlar var dediler küretaj yaptılar canlı canlı sade bir ağrı kesici iğneyle operasyon sonrası kendimi kaybettim 18 saat sonra açtım gözlerimi ve 3 ay kendime gelemedim ve iki buçuk yıldır istediğimiz halde olmadı halada uğraşıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…