2015 kasim bebeklerinin yeni cicileri

Kizlar bnde bugun dermoeczanem den sebamed sampuan pisik kremi sabun bebek yagi siparisi verdim ennuygun bu sitede buldumnisterseniz goz atin :)

Eki Görüntüle 1575062
bunu cok kullandım
bu tarz urunlerı tavsıye ederım

oyle kotmus gomlekmıs hıkaye,
gıydırıyordum bunu dısarı cıkarken mıss gıbı

Merhaba. Bende sabahtan beri bu tulumdan ariyorum bi türlü bulamadim. Sonra burda görünce cok sasirdim. Arkadasimin bebeginde vardi inanilmaz sevimli oluyo bebekler bunun icinde ustelikte sicacik tutar. Ilk kizimda bulamamistim nasipse bunda bulup alacagim insallah.

Merhaba. Bende sabahtan beri bu tulumdan ariyorum bi türlü bulamadim. Sonra burda görünce cok sasirdim. Arkadasimin bebeginde vardi inanilmaz sevimli oluyo bebekler bunun icinde ustelikte sicacik tutar. Ilk kizimda bulamamistim nasipse bunda bulup alacagim insallah.
Canım 444emarkette var ve bebeshopta da 2 tane gördüm.

2014129125710_chicco_mutlu_eller_tirnak_makasi_ayni_gun_kargo_en_ucuz_fiyat.jpg 29.75
kundak.jpg 24.90
angel.jpg 150tl bunlar 444marketten kızlar.

Çevresinde C&A olan kız bebiş anneleeri :KK200: dün gzeninirken girdik çok fazla üründe indirim var; fakat %80i kız bebek ürünü :emir_bebek:

Ben oğlana 3lü çorap alıp çıkabildim anca :KK53:

3lü yenidoğan havlu çorap 12.90 dan 3.90a düşmüştü.

merhaba anneler hastane çıkışı alanınız var mı kaçlı aldınız bi de kaç takım alsak yeter acaba?

Himan cevaplıyorum. 2 tane 10lu hastane çıkışı aldım. Aziz Bebe'nin mağazasında-online de yok- %50 indirim vardı ki hala sürüyor. İki setin içeriğini bilerek biraz farklı aldım.

İlki bu, 53 TL ye geldi, kullanışlı ve günlük giyim için uygun.

indir.jpg

Diğerinin fotoğrafını nette bulamadım. O da 65 e geldi. O biraz daha şirin ve daha güzel, elit duruyor. O yüzden hastaneye onu götürmeyi planlıyorum :KK48:
Beyaz ve üzerinde yeşil bir araba var.
Bu setten farklı olarak yelek yerine iç zıbını var, bunun badisi kısa kol onun bir kısa bir uzun badisi var sanırım. Bir de bunda çorap var onda ise ağız mendili. Onda şapka yok.

Hastane çıkışı konusunda da kız bebiş anneleri çok daha şanslı. Çok fazla model var, erkeklerde hep araba vs. :63:

Kızlar minirome.com dan sipariş vermiştim. Lakin aldığım ürünlerden bir kısmı ellerinde kalmamış. Ürünler gelmeyince aradım. Kalmayan ürünler yerine farklı markaların ürünleri ile fark ödemeden değiştirdiler. Yani bilemedim. İlgi vs iyi ama stok sorunu yaşanabilecek bir site olabilir. Bilginiz olsun.

Dogumum kasim 15
Kızlar sizce doğum çantasını ne zaman hazirlamaliyim biraz aceleciyim bu konuda herşey hazır olsun istiyorum????

merhaba anneler hastane çıkışı alanınız var mı kaçlı aldınız bi de kaç takım alsak yeter acaba?

2 tane yeter diyorlar. biz de 2 tane hastane çıkış set aldık. yine de yanımıza 2-3 penye tulum içine atlet çorap şapka aldık.
yine çıkarırken kullanmak için hastane setlerinin battaniyeleri dışında kundak ve minik mont aldım. malum kışa denk gelicek kuzular. ben size yaptığım listeyi atayım birazdan fikir veririz birbirimize.

HASTANE LİSTEMİZ...şimdilik bunları yazdım araştırıp. yavaş yavaş bavulumuza koymaya başladık toparlayıp.
ha tabi bir de hastane odasını süslemek için süsleri alacağız. balonlar falan. kendim sabun yapmaya kapı süsü yapmaya calışacağım.
başarılı olursa paylaşırım sizinle :)))
IMAG0099.jpg

Allah muhafaza erken doğum riskine karşı ufak ufak hazırlayalım bence. benim 5.5 ay bitecek inşallah yarın.
zaten 6.ay bitene kadar anca toparlarım. daha gecelik vs alınacak terlük taç bilmemne .
alınanlar yıkanacak vs
6 dan sonra hazır beklesin evde.

X