2015 kasim bebeklerinin yeni cicileri

Son cicilerimiz:

Eki Görüntüle 1564415
Hem kundak hem de uyku tulumu olarak kullanmayı planlıyorum.
Eki Görüntüle 1564417
Çıngıraklı patik ve bileklik. Seveceğini umdum :)

Eki Görüntüle 1564419
Beşik alezi: gerekli olduğu kadar uygun olduğu için aldım :)

Eki Görüntüle 1564422
Eki Görüntüle 1564424 2li lastikli bebek çarşafı.

Eki Görüntüle 1564425 yan yatış yastığı, yine uygun fiyata bulduğum için alıverdim.

Eki Görüntüle 1564432 Eki Görüntüle 1564433
Hepsi cok guzel nerden aldin canim

444emarket diye bir site var canım, izmirde bir mağazanın online satış sitesi. Ben çok beğeniyorum , 2. Kez sipariş verdim sorunsuz geldi. Fiyatlarını da birçok siteye gore uygun buldum. :KK54:

Benim 3.ayda belli olmustu ...senin bebek nazli mi yoksa doktor mu soylemiyor...benim alisveris gelsin urunler kaliteli cikarsa oyle yaparsin alisvetis cnm
İki doktor da kız gibi ama net değil daha dediler. Ayrıntılıda öğrenicem haftaya inşallah.

Kizlar bu arabayi secme nedeniniz ne bir de bazali olma ozelligi ne
Benim nedenlerim kullanıcı yorumlarının çok olumlu olması, fiyatının uygun olması ama en önemlisi travel sistem arabalar agir ve hantal oluyor fakat bu araba baston bebek arabası gibi hafif ve kullanışlı. Bebeği olan arkadaşlarıma sordum, yoldan geçen elinde bu araba olan annelere bile sordum :) herkes memnundu.
Bazalı olmasını ben de tercih ederdim. Bunun nedeni ise bazalı oto koltuğun araca daha güvenli bağlanması. Bizimki baza siz. Biraz güvensiz açıkçası, emniyet kemerlerini sağdan alttan falan geçirerek tutturuyorsun. Bence sen de diğer arkadaşımız gibi n11 den bazalı alabilirsin. Ben daha önce görseydim onu tercih ederdim

Benim nedenlerim kullanıcı yorumlarının çok olumlu olması, fiyatının uygun olması ama en önemlisi travel sistem arabalar agir ve hantal oluyor fakat bu araba baston bebek arabası gibi hafif ve kullanışlı. Bebeği olan arkadaşlarıma sordum, yoldan geçen elinde bu araba olan annelere bile sordum :) herkes memnundu.
Bazalı olmasını ben de tercih ederdim. Bunun nedeni ise bazalı oto koltuğun araca daha güvenli bağlanması. Bizimki baza siz. Biraz güvensiz açıkçası, emniyet kemerlerini sağdan alttan falan geçirerek tutturuyorsun. Bence sen de diğer arkadaşımız gibi n11 den bazalı alabilirsin. Ben daha önce görseydim onu tercih ederdim
tesekkurler canim benim

Kizlar bu arabayi secme nedeniniz ne bir de bazali olma ozelligi ne
Ben de aynı şekilde hafif olması ve sağlam olmasını baz aldım. Çünkü bu uzay mekiği gibi olan arabalar bayağı ağır ve pahalı. Bebek arasında neyi önemsediğimiz önemli aslında. Benim için iki özellik yok mesela önemsediğim. Biri çift yönlü kullanılması, biri de tentesi kapalıyken bebeği görebileceğim şeffaf açılıp kapanan bi pencere olması. Mesela ben bu özelliklerden vazgeçtim. Ama genel bi memnuniyet var chicco lite way de

Ben de aynı şekilde hafif olması ve sağlam olmasını baz aldım. Çünkü bu uzay mekiği gibi olan arabalar bayağı ağır ve pahalı. Bebek arasında neyi önemsediğimiz önemli aslında. Benim için iki özellik yok mesela önemsediğim. Biri çift yönlü kullanılması, biri de tentesi kapalıyken bebeği görebileceğim şeffaf açılıp kapanan bi pencere olması. Mesela ben bu özelliklerden vazgeçtim. Ama genel bi memnuniyet var chicco lite way de
Tesekkurler canim

Biz bebek arabasını ilkbahar , yaza doğru almayı düşünüyoruz seneye .Zaten arabamız yok , kışın doğacağı için dışarıda gezdirmek de sorun olur . Sling ya da kanguru alıp kucakta getirip götürmeyi planlıyorum. Yaza kadar da büyüyeceği için ona uygun , hafif bir araba düşünüyorum.Hatta binebilirse baston puset bile olabilir.

Biz bebek arabasını ilkbahar , yaza doğru almayı düşünüyoruz seneye .Zaten arabamız yok , kışın doğacağı için dışarıda gezdirmek de sorun olur . Sling ya da kanguru alıp kucakta getirip götürmeyi planlıyorum. Yaza kadar da büyüyeceği için ona uygun , hafif bir araba düşünüyorum.Hatta binebilirse baston puset bile olabilir.
Bende ayni fikirdeyim ☺6,7 ay kisimiz var arabayla nereye cikicaz..puset aldik kendi arabamiz var pusetle gideriz..sonrada baston arabalardan almayi dusunuyorum

Bebeğimin çantasını da aldım.

Eklentiler

• Oyuncak_4757348.jpg
    Oyuncak_4757348.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 170
2.butik bebe siparisimi de veridm.bu sadece 1 tanesi...kizlar kapi susu ve magnetler %50 indirimde onlardan da aldim

Eklentiler

• IMG_20150628_203018.jpg
    IMG_20150628_203018.jpg
    95,4 KB · Görüntüleme: 170
Nerede yaptırıyorsun bunları ayse?
Butik bebe yazmışsın pardon :)
Hah hah ☺lohusa terligide vardi baktim her seyi sepete atiyorum dizginledim kendimi...kapi susu 25 li magnet ve tac aldim...battaniye ve kiyafet aldim ...geldiginde foto koyarim

X