2015 Balayı !!!!

Canım biz de çok araştırdık. Seçeneklerimizden birisi de orasıydı hatta tam karar veriyorduk ki tur şirketi olan bi arkadaşımız bize ısrarla voyage'ları tercih etmemizi söyledi. Vazgeçtik Ali Bey'den. emekli oteli gibi duruyor bi de biraz. İçime sinmemişti yani.

Bana da çok koyu renkleri var gibi geldi ama içinde jakuzisi olan balayı konseptli oteller arasında en uygun burasıydı o yüzden buraya yöneldim aslında yani :)
Voyage lerin jakuzili olan odaları çok pahalıydı :KK43:

Ya ilk tercihimiz orasıydı ama tüm fotoğraflar temsili olunca ben güvenemedim açıkçası. Ama voyage iyidir yani memnun kalmayacağınızı düşünmüyorum. Voyage Belek'in Haziran fiyatı 2.900 4 gece için. Biz 3 bin bütçe ayırmıştık o yüzden ucu ucuna denk getirdik. Bi kez olcak ilk olcak güzel olsun dedik. Bilmiyorum hata mı ettik ama hayırlısı artık.

3000 az değil, inşallah değer. Gün sayısından kısaltıp voyage tercih etmişsiniz anladığım kadarıyla. Biz de öyle yapıcaz başka yerde 7 gece kalacağımz 2 gece daha az kalıp Thor u tercih edicez galiba.. o_O

3000 az değil, inşallah değer. Gün sayısından kısaltıp voyage tercih etmişsiniz anladığım kadarıyla. Biz de öyle yapıcaz başka yerde 7 gece kalacağımz 2 gece daha az kalıp Thor u tercih edicez galiba.. o_O
İnşallah bakalım daha almadık her an değişebilir karar :KK53:
Bizim gün sayımız bu kadardı zaten çünkü geldikten 3 gün sonra ramazan başlıyor da :KK17:
Eve de alışmak lazım azıcık:oops:

canım thor'un fiyatını nerden öğrendin ben bulamadım jolly turla görüştüm daha fiyatları belli değil dedi

Anka Antedon nasil sizce?
bizde bi türlü karar vermiyoruz voyage bende baktim ama agostos tarihinde 5600tl cok yüksek bizim icin
odalarını sevemedim... hiç 5 yıldızlı otel odası gibi değil. Ama yorumları çok güzel, fiyat da baya uygun:KK37:

canım thor'un fiyatını nerden öğrendin ben bulamadım jolly turla görüştüm daha fiyatları belli değil dedi
canım öğrenemedim ama burdan bi arkadaşa euro fiyatını mail atmışlar, 5 gece 3600 dü galiba balayı indirimiyle. Telefon numaramı bıraktım tr fiyatları belli olunca beni arıycaklar, bu hafta içi kesin açıklanıcakmış. Belki turla daha uygun olur ama 3000 e ikna ettim nişanlımı, 600 de bonusu olur :KK39:

İnşallah bakalım daha almadık her an değişebilir karar :KK53:
Bizim gün sayımız bu kadardı zaten çünkü geldikten 3 gün sonra ramazan başlıyor da :KK17:
Eve de alışmak lazım azıcık:oops:
ben bu aralar izinsiz full çalışıyorum, 10 gün tatil yapsam ancak dinlenirmişim gibi hissediyorum :)) tatil hayalleriyle çalışıyorum valla, hatta balayı alışverişine başladım :cool:

canım öğrenemedim ama burdan bi arkadaşa euro fiyatını mail atmışlar, 5 gece 3600 dü galiba balayı indirimiyle. Telefon numaramı bıraktım tr fiyatları belli olunca beni arıycaklar, bu hafta içi kesin açıklanıcakmış. Belki turla daha uygun olur ama 3000 e ikna ettim nişanlımı, 600 de bonusu olur :KK39:
tamam canım çok saol bende bugün alva donna belek'ten rezarvasyon yapmayı planlıyodum ama bu haftada bekliyim o zaman :KK15:

crystal otellerini çok öneriyorlar canım benimde düğünüm haziranda biz crystal admiral resort hotel için rezervasyon yaptırdık sende düşünebilirsin, biz çok araştırdık hizmet ve kalite açısından oldukça iyi görünüyor :)
hemen bakıyorummm :)

bana mail attılr canım oteli aradım mail içeriğinide atmıştm sanki buraya 1305 euro oda balayı indiriminden dolayı bu fiyat agustos ayı için bde:)

haziranda giden varmı balayında

X