2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Nişan geldikten sonra bir kaç saat içinde doğum başlıyor diye biliyorum
24 saatle 4 gun arasinda degisiyormus. Miktar olarak azdi benimki, doktor dedi ki hepsi bi anda bosalmadiysa, 4 gunu de gecebilir biraz

Ama bugun soyle bir sikintim var, sanki gaz kasilmasi gibi karnim sisip kasiliyor midem tarafi. Sanci mi gaz mi emin olamadim, bilen biri var mi

Cati muayenesi nasik bisey zor mu nasil olcuyor

Direkt daldm konuya kusura bakmayin:)benm de en korktugum seydi mesaji gorunce de yazym dedim:)eliyle kontrol ediyor dr.cok agrili bisey degil normal dogum yapcksaniz bu tarz mudahalelere alismaniz lazm zira doguma gittignzde belli araliklarla kontrol ediyorlar.ben cati muayenesine gitmedem dogum yaptim.1 cm acilma vardi ve ertesi sabah dogurdum.ebe ve dr acilmayi kontrol etmek icin muaynene ettiler bikac defa

Arkadaşlar açılma kontrlüyle ilgili yazılanları okudumda yanlışmı anladım bilemiyorum elle muayene edildiğinde anlaşılıyor sanırım türkiyede.ama benim doktorum normal vajinal muayeneyle kontrol edebiliyor açıklık varmı yokmu.

Kizlar iyi geceler...Hamilelerin duasi geri cevrilmez...Benim icin dua edermisiniz?Tup bebek transferimin 5.gunundeyim...insallah minigim beni birakmaz dualariniza ihtiyacim var..Rabbim sizlere de guzel saglikli kolay dogumlar nasip etsin...
Allah yardımcın olsun canım.İnşallah bebeğin annesine tutunur ve sağlıkla bir şekilde kucağına alırsın.dualarımız seninle.

Kizlar iyi geceler...Hamilelerin duasi geri cevrilmez...Benim icin dua edermisiniz?Tup bebek transferimin 5.gunundeyim...insallah minigim beni birakmaz dualariniza ihtiyacim var..Rabbim sizlere de guzel saglikli kolay dogumlar nasip etsin...
Canımmm okuyunca içim cızzz etti. Rabbim hakkında hayırlı olan neyse onu nasip etsin. Gönlünü de ona razı etsin inş

Allah sizin icin en hayirli zamanda, hayirlisiyla evladinizi kucaginiza almayi nasip etsin

Ş
Canım bu bahsettiğin bacak ağrısı muhtemelen bebek siyatik simirine baskı yaptığı için oluyor. Bende de oluyo özellike hareketliyken. Ben hatta ağrıdan bi gece sol bacağımı hiç kaldıramadım sürüyerek hareket ettirebiliyodum yerden kaldırdım mı deli gibi agrıyodu. O gece uyuyup dinlenince gecti. Şimdi ara ara sancı giriyor bacak eklem yerlerine.

canım eğer bebek çıkarken şuandaki ağrınla eşdeğer ağrıysa yani katlanabileceğin ağrı neden dayanamam dedinki sonuçta şuan dayanıyorsun.merak sadece yoksa yanlışmı anladım:)
su anda baski var ama gecen hastanede sanciyla karisik baski varfi daha 4 cm aciklikla bu kadar ve hemen acilmiyorki dusunsene 10 cm acilincaya kadar 10 saat gecerse ve o zaman sanci cogalir haliyle ama bebek cikarken sanci azaliyormus

Çatı muayenesi yaptı mı canım bende ptesi gidicem yapıcak nasıl muayene yapıyor canın acıyormu
kendini kasmazsan acimiyor canim!gecen cumartesi3 4 defa catidan bakti! sadece pamagini vajinadan sokup cervixte kac cm acilma var ona bakiyor! 30 saniye anca suruyor korkacak hicbirsey yok

canım bizim bebişte de bacak buhaftaya kadar karın ve kafaya göre haftası daha geriydi bugünki ölçümde bacak öne geçmiş belki son haftalarda değişiyodur gelişme oranları
bu haftaya kadar birsey yoktu bu tur seyler son haftami cikiyor bilemedim!doktor sorun degil endiselencek birsey yok dedi! bu haftayida atlatim artik cidden gelsin istiyorum!stres oluyorum zaman gectikce

insallah tutunmustur canim!benimde tam 4 defa tup bebek ve 2 asilama deneyimim oldu!sipamda normal yolla geldi.Allah verecegi zamani biliyor kalbini tum tut dualarim seninle!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…