2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Ayy canım sonunda haberini aldık.Allaha şükür kazasız belasız geldi bebişin.Allah sana ve eşine bağışlasın.Durumunuz nasıl? senin bebişin? Birde çok beklemişssin hastanede suni sancı vermediler sanırım demi sana?

Allah razi olsun kuzumm yok kendi dogum sancimi cektim.
Öldum öldum dirildim 2.5 gun boyunca.
nst 100lerden inmiyordu kasilma vardi cok.
sonra bebis strese girdi ve acilma olmadi acilma olmamasinin nedeni ise kordon kisaymis.
bebek yukardaymis ondan zaten 1 saat ddaha dursaymis kordonu kopacakmis :KK43:

Allah razi olsun kuzumm yok kendi dogum sancimi cektim.
Öldum öldum dirildim 2.5 gun boyunca.
nst 100lerden inmiyordu kasilma vardi cok.
sonra bebis strese girdi ve acilma olmadi acilma olmamasinin nedeni ise kordon kisaymis.
bebek yukardaymis ondan zaten 1 saat ddaha dursaymis kordonu kopacakmis :KK43:
Canım benim çok şükür sağlıcakla kucağına aldın.Normal doğum yada sezeryan istiyorum dememk lazımmış çünkü herşeyin hayırlısı neyse o olsun canım.sendede şükür öyle oldu.Bayram şekerini öpüyorum çok :)

Allah razi olsun birtanem zaten bakmaya opup koklamaya doyamiosun kucagindan indiresin gelmio :)
darisi en kisa zamanda sizlerin basina valla ogle bir guzel bisi ki anlatamam o kokusu guzelligi evlat bambaska bisimis :KK66:
Insallah canimm benimm ay masallah yaa nasi özendim suan hadi bende dogurayim artik cok fena gaza geldim :KK70: buarada spinal sezeryan nasil tatlim eger sezeryan olursam bende onu düsünüyorum nasi memnun kaldin mi kolay miydi agrin sizin var mi?

Canım benim çok şükür sağlıcakla kucağına aldın.Normal doğum yada sezeryan istiyorum dememk lazımmış çünkü herşeyin hayırlısı neyse o olsun canım.sendede şükür öyle oldu.Bayram şekerini öpüyorum çok :)

Sagol teyzesi ben normal icin direndim ama malesef hayirlisi boyle imis napalim kizimim caninda kiymetli degil hicbisi.
Bizde opuyoruz teyzesi kokulu kokulu

Insallah canimm benimm ay masallah yaa nasi özendim suan hadi bende dogurayim artik cok fena gaza geldim :KK70: buarada spinal sezeryan nasil tatlim eger sezeryan olursam bende onu düsünüyorum nasi memnun kaldin mi kolay miydi agrin sizin var mi?

Insallah canim benim valla ben 10 agustosu beklerken 17 temmuzda geldi kuzu :)
valla genel anastezi olmak istemedim korktum kalkamam die ve bebegi ilk ben gormek istedim.
cok sukur ki o ilk baGirisini duydum hemen gosterdiler bana valla bir mutlu oluuorsun sorma.
bir tek sonda yani idrar torbaya bagliorlar ya onda birde spinal icin bele igne vuruyorlar 10 sn sonra ayaklarini hissetmiorsun gogusune kadar yayilio bi o ignede hafif hissettim sonrasi agri kesicilerle gecio zaten. Onlar ayarlio cok sukur agrim sizim yok yuruyorum bol bol ee malum dikis var orda ve biraz zorlaniorsun ama onun yaninda olusu kokusu herseye degiyor :KK66:

valla genel anastezi olmak istemedim korktum kalkamam die ve bebegi ilk ben gormek istedim.
cok sukur ki o ilk baGirisini duydum hemen gosterdiler bana valla bir mutlu oluuorsun sorma.
bir tek sonda yani idrar torbaya bagliorlar ya onda birde spinal icin bele igne vuruyorlar 10 sn sonra ayaklarini hissetmiorsun gogusune kadar yayilio bi o ignede hafif hissettim sonrasi agri kesicilerle gecio zaten. Onlar ayarlio cok sukur agrim sizim yok yuruyorum bol bol ee malum dikis var orda ve biraz zorlaniorsun ama onun yaninda olusu kokusu herseye degiyor :KK66:
Anladim canim okadarda korkulacak bisey degil yani iyi masallah yürü tabi hemen toparlanirsin bu sekilde güle güle büyüt yavrunu annesi darisi bizlerin basina

Haytirli olsu darsi bizlere ins.benimkide buyuk bir ihtimalle sezeryan olacak neden hemen yurutuyorlar sonucta dikis var bisey olmaz mi

Merhaba hanımlar bende ağustos annesinin. Kapanan grubu ve burayı düzenli takip ediyorum ama yazmiyordum hiç.. Doğum olayları başlayınca bende heyecan başladı sabah sabah :) hayırlısı olsun @Vişneli_Turtam okudukça doğumu sancılarını başlamasınıter ddöktüm :KK66:

Merhaba hanımlar bende ağustos annesinin. Kapanan grubu ve burayı düzenli takip ediyorum ama yazmiyordum hiç.. Doğum olayları başlayınca bende heyecan başladı sabah sabah :) hayırlısı olsun @Vişneli_Turtam okudukça doğumu sancılarını başlamasınıter ddöktüm :KK66:
hoş geldin cnm 1 gün var seninle aramızda hadi hayırlısı bakalım

kizlar yazamadim ve ben dogurdum dun gece 22.21 de spinal sezeryana alindim 2 gun boyunca 100lerde cikti cok sancilarim olmasina ragmen rahim acilmadi..
36+4 de 50 cm 3250 gram darisi sizin bssiniza 17 temmuz da geldi kuzumm
Ay canım hayırlı olsun darısı bize inşallah.yaz ayı dikişlerine dikkat et o kısma penye bişeler koy terlemesin

kizlar yazamadim ve ben dogurdum dun gece 22.21 de spinal sezeryana alindim 2 gun boyunca 100lerde cikti cok sancilarim olmasina ragmen rahim acilmadi..
36+4 de 50 cm 3250 gram darisi sizin bssiniza 17 temmuz da geldi kuzumm
oy maşalah kuzum doğurmuşsun sağlıklı sıhhatli çok sevindim duyunca Allah analı babalı büyütsün canım hayırlı evlat olsun inşallah maşallah kilosu boyu da çok iyi sen de yengeç Burcu annesi oldun hadi hayırlısı

Anladim canim okadarda korkulacak bisey degil yani iyi masallah yürü tabi hemen toparlanirsin bu sekilde güle güle büyüt yavrunu annesi darisi bizlerin basina

Yok canim cesaret lazim sadece o da gelio allahtan ameliyathaneye girilio sonucta :KK66:
amin canim insallah sizden guzel haberler beklioruz

Haytirli olsu darsi bizlere ins.benimkide buyuk bir ihtimalle sezeryan olacak neden hemen yurutuyorlar sonucta dikis var bisey olmaz mi
sagol canim benim amin hadi bakalim ben kurtuldum sira sizde :KK66:
hemen degil sezeryandan 10 saat sonra yurutuluo gaz cikarma ve tuvalet yapma icin :KK66:

Sagol canim allah razi olsun korkma korkarsan cok zor olur sabir ve dua.
emin ol o zaman geldiginde sabrini verio 2.5 gun deli gibi sanci cektim hep sabir ve dua

Sanci felandami yok.
40 haftani doldurursan alirlar doguma az kalmis kuzum senin benim kiz erken geldi 36+4 te ama 50 cm 3250gram yani 38 haftalik bebek gibi:)
Yk cnm hiç ağrı fln kasılma oluyo sık sık ama ağrı yok bakalım bekliyorum.en son çare suni sancıyla doğumu başlatıyolarmış doktorum uzman bu konuda hayırlısı bakalım

X