2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

POWERHACK POWERHACK hayirli olsun canim Allah anali babali buyutsun evdemisiniz?bende hastanedeyim sanirim ikinci doguran ben olcam morelim cok bozuk 2 hafta daha beklesin istiyordum erken!gelcek:KK43: 3 santim!acilma var 1 saat sonra tekrar catiya bakacaklar ama sancim cok fazla :KK43:

POWERHACK POWERHACK hayirli olsun canim Allah anali babali buyutsun evdemisiniz?bende hastanedeyim sanirim ikinci doguran ben olcam morelim cok bozuk 2 hafta daha beklesin istiyordum erken!gelcek:KK43: 3 santim!acilma var 1 saat sonra tekrar catiya bakacaklar ama sancim cok fazla :KK43:

ay canim allah razi olsun seninde basladiysa gelir bak beni acil aldilar hastanedeyim yarin cikicaz. dun gece yaptim dogumu ondan beklioruz :)
gerci 2 gundur yattik sancilardan 2.gunun aksami aldim bu 3.gecemiz

canim korkma allah yardimcin olsun canim benim dua edicem

kizlar yazamadim ve ben dogurdum dun gece 22.21 de spinal sezeryana alindim 2 gun boyunca 100lerde cikti cok sancilarim olmasina ragmen rahim acilmadi..
36+4 de 50 cm 3250 gram darisi sizin bssiniza 17 temmuz da geldi kuzumm
cnm hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün darısı başımıza inşallah çok sevindim senin adına

canım bozma moralini bebişin size kavuşmak için sabırsızlanıyo demekki hayırlısıyla senden de güzel haberler bekliyoruz

kizlar yazamadim ve ben dogurdum dun gece 22.21 de spinal sezeryana alindim 2 gun boyunca 100lerde cikti cok sancilarim olmasina ragmen rahim acilmadi..

Hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah darısı da biz bekleyenlere olsun :) yalnız neden sezeryan oldu ki onu anlayamadım madem açılma olmadı olana kadar bekletselerdi ya :KK12:

Canimmm suan cok saskinim gercekten daha aksam konusuyoduk korkma tatlim lütfen herseyde vardir bir hayir erken dogum felanda degil yani üzme kendini cok kücük degil bebegin bak Rabbimin izniyle nasilda saglikli olacak annesi inan ve dua et lütfen bizim dualarimizda seninle canim benim hadi güzel haberlerini bekliyoruz

Masallah sanada bebisine de canim yaa cok sevindim zaten senden haber alamayinca anlamistik cok güzel yaa bebisin simdi yaninda ne güzel bizim icinde öp kokla onu darisi hayirlisiyla bizlerin basina insallah canim Rabbim yavrunuzu sizlere bagislasin güle güle büyütün :KK74:

Masallah sanada bebisine de canim yaa cok sevindim zaten senden haber alamayinca anlamistik cok güzel yaa bebisin simdi yaninda ne güzel bizim icinde öp kokla onu darisi hayirlisiyla bizlerin basina insallah canim Rabbim yavrunuzu sizlere bagislasin güle güle büyütün :KK74:
Kilosu felanda cok güzel masallah ay kendim dogurmus gibi heycanlandim vala bak :KK48:

Hayırlı uğurlu olsun cnmm Allah analı babalı büyütsün ne mutlu sana çk şükür kavuştun bebişine,sağlığıda iiymiş maşallah..darısı bizlerin başına,nerdeyse 39. Haftaya giricem hala tık yok bende bekleticek heralde beni

Ayy canım sonunda haberini aldık.Allaha şükür kazasız belasız geldi bebişin.Allah sana ve eşine bağışlasın.Durumunuz nasıl? senin bebişin? Birde çok beklemişssin hastanede suni sancı vermediler sanırım demi sana?

Hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah darısı da biz bekleyenlere olsun :) yalnız neden sezeryan oldu ki onu anlayamadım madem açılma olmadı olana kadar bekletselerdi ya :KK12:

Bebek strese girdi kordonum kopucakmis megerisem 1 saatte daha kalsaymis allah korursun oksijensiz kalirmis sancilarim cok kotu idi ama...
sagol canim benim darisi sizin basiniza

Allah razi olsun birtanem zaten bakmaya opup koklamaya doyamiosun kucagindan indiresin gelmio :)
darisi en kisa zamanda sizlerin basina valla ogle bir guzel bisi ki anlatamam o kokusu guzelligi evlat bambaska bisimis :KK66:

Hayırlı uğurlu olsun cnmm Allah analı babalı büyütsün ne mutlu sana çk şükür kavuştun bebişine,sağlığıda iiymiş maşallah..darısı bizlerin başına,nerdeyse 39. Haftaya giricem hala tık yok bende bekleticek heralde beni

Sanci felandami yok.
40 haftani doldurursan alirlar doguma az kalmis kuzum senin benim kiz erken geldi 36+4 te ama 50 cm 3250gram yani 38 haftalik bebek gibi:)

X