2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Arkadaşlar doğum çok yaklaştı dün bir

geçmiş olsun canım.belki yalancı ağrılardır.gerçek doğum ağrısımı dedi doktor? hem doğum başlasada korkma zaten bebeğin maşallah dğacak kiloda sıkıntı olmaz.Bir gelişme olursa haber ver.Yavrunu sağlıcakla kucağına alırsın inşallah.

canim dogum sancisi dedi doktor bebis yoldaymis bekliycek siddetlendi gittik doktora muaynede gene acilma yok acilmayi bekliycez dedi nst ye baglamaya gerek gormuyorum ilk nst sanciyi sorduk zaten dedi

canim dogum sancisi dedi doktor bebis yoldaymis bekliycek siddetlendi gittik doktora muaynede gene acilma yok acilmayi bekliycez dedi nst ye baglamaya gerek gormuyorum ilk nst sanciyi sorduk zaten dedi
Hadi hayırlısı canım artık sıraya gireceğiz az kaldı bebişlerin gelmesine:) şuan nasıl sancın?sıklaştımı aynımı?

POWERHACK POWERHACK canim gecmis olsunmu desem gozun aydin azmi kaldi desem bilemedim ama az kaldi canim biraz daha sanci sonra hayirlisiyla bebisin kucaginda kilosuda iyi masallah :emir_bebek::nazar:.hadi bakalim sira agustos annelerine geliyor heyrcanlandim:KK200:

Kizlar doktordan gelioruz.
acile kostuk sabahtan beri karnim tas gibi ve kasilma var die.
nstte sancim cikti doktor dogum sancilari baslamis dedi ama acilma yok.
o yuzden eve git dinlen dedi eger sancilarin devam ederse hemen gel dedi.

Canim nasıl bir sanci bu. Yaklaşık 1 saattir Karnım feci ağrıyor sanki iğneleri batırıp batırıp çıkarıyorlar gibi ve Karnım da taş gibi. Uzandim geçsin diye halada geçmedi ki :KK43:

senindemi dogum sancilarin basladi canim?

Işte bilmiyorum ki nasıl anlicam. Çok fena agriyo karnimin alt kısmı kasiklarim. Sanki ıgne batiriyolar gibi kalkıp yürüyemiyorum dik duramiyorum ağrısından. Ama belimde herhangi bir ağrı yok. Ne agrisi acaba 8 lk kez oluyo .

POWERHACK POWERHACK canim gecmis olsunmu desem gozun aydin azmi kaldi desem bilemedim ama az kaldi canim biraz daha sanci sonra hayirlisiyla bebisin kucaginda kilosuda iyi masallah :emir_bebek::nazar:.hadi bakalim sira agustos annelerine geliyor heyrcanlandim:KK200:

sagol birtanem doktor sorun yok gelsin dedi buyumus cok sukur.
sancimin dahada siddetlenip rahimin acilmasini beklioruz sancim var ama dahada siddetlisi lazimmis :)

Canim nasıl bir sanci bu. Yaklaşık 1 saattir Karnım feci ağrıyor sanki iğneleri batırıp batırıp çıkarıyorlar gibi ve Karnım da taş gibi. Uzandim geçsin diye halada geçmedi ki :KK43:

karninda tas gibi ise sende git ben gunduz sadece karnim tas gibi die gittim sanci cikti.
ve simdi hem belim kasigim ve karnim sert rahimi bekliyoruz :KK43:

karninda tas gibi ise sende git ben gunduz sadece karnim tas gibi die gittim sanci cikti.
ve simdi hem belim kasigim ve karnim sert rahimi bekliyoruz :KK43:

Esimde yok ki başka sehirde calisiyor daha :KK43: ben annemlerdeyim ve onlar da bugün memlekete gittiler. Bir kız kardeşim le kaldım evde :KK43: beklicem sabaha kadar eğer devam eder ve artarda gecmezse doktora gidecez.

Işte bilmiyorum ki nasıl anlicam. Çok fena agriyo karnimin alt kısmı kasiklarim. Sanki ıgne batiriyolar gibi kalkıp yürüyemiyorum dik duramiyorum ağrısından. Ama belimde herhangi bir ağrı yok. Ne agrisi acaba 8 lk kez oluyo .
Canım bu haftalarda yalancı doğum sancısı olabiliyor.eğer dinlendiğinde yada pozisyon değiştirdiğinde geçmiyosa ve ağrı giderek şiddetini artırıyorsa gerçek doğum sancısı olabilir.zaten doğum sancısı anlaşılıyormuş öyle diyolar.

Canım bu haftalarda yalancı doğum sancısı olabiliyor.eğer dinlendiğinde yada pozisyon değiştirdiğinde geçmiyosa ve ağrı giderek şiddetini artırıyorsa gerçek doğum sancısı olabilir.zaten doğum sancısı anlaşılıyormuş öyle diyolar.

Valla seklimi değiştirdim herseyi yaptım hala geçmedi ve azalmiyorda. Eğer sabahta devam ederse doktora gidecez ilk iş nst ye girerim.

Kizlar doktordan gelioruz.
acile kostuk sabahtan beri karnim tas gibi ve kasilma var die.
nstte sancim cikti doktor dogum sancilari baslamis dedi ama acilma yok.
o yuzden eve git dinlen dedi eger sancilarin devam ederse hemen gel dedi.

Valla seklimi değiştirdim herseyi yaptım hala geçmedi ve azalmiyorda. Eğer sabahta devam ederse doktora gidecez ilk iş nst ye girerim.
aa hadi hayırlısı Doğumlar mı Başlıyor yoksa kızlar Dr a giderseniz haber verin
Vişneli turtam senin kız önden gidiyordu zaten belki de gelmeye karar vermiştir kuzucuğun Allah kolaylık versin inşallah

aa hadi hayırlısı Doğumlar mı Başlıyor yoksa kızlar Dr a giderseniz haber verin
Vişneli turtam senin kız önden gidiyordu zaten belki de gelmeye karar vermiştir kuzucuğun Allah kolaylık versin inşallah

doktor yolda gelebilir dedi sancim var evdeyim rahmin acilmasini beklioruz kasilamam fazla oluo

X