2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Kizlar gittik ama doktorumuz yokmus yerinde hasan bey yarin aksam 6 dan sonra nobetciymis ozaman gidicez esimle.
yani yarina kaldi herseyin hayirlisi :)

Unutma bncede. Ben bi dua etmiştim Allaha şimdi tövbe ediyorum. Bana yapılan kötülükleri unuttur die dua etmiştim ama pişmanım. Unutturma Allahım. Bu kulun akıllanmıyor. Kayınpederin kıymet biliyor mu peki

Cok sukur tatlim bir kotulugunu aci lafini duymadim.
hatta ailem yanimda yok die bana babalik yapior sagolsun kv dertlesemiorum kple dertlestigim kadar.
esimle ailem hakkinda konusamam esim ailem yuzunden baya haksizliga ugradi pek tahammulu yok ama kp ile konusuyorum o baya ilimli

QOTE="GoldenVenus, post: 41779956, member: 284851"]geçmiş olsun canım inşallah şuan herşey yolundadır
Cok sukur suan iyiyim allah razı olsun taburcuoldum dinleniyorum umarim 37 i gorebilirim en azından :)[/QUOTE]

görürsün cnm hayırlısıyla yorma kendini dinlen bol bol

Umarım çözümü vardır kuzum ya:cry:
vardır cnm elbet sen şikayetlerin devam ederse mutlaka doktoruna danış

selamlar anneler, bugun çok kasılmalarım var. ayrıca sağ yanımdan gelen dalak agrısı gibi bir agrı giriyor karnıma. yürüyünce özellikle. dinlenince geçiyor.Sizde de böyle oluyormu?

selamlar anneler, bugun çok kasılmalarım var. ayrıca sağ yanımdan gelen dalak agrısı gibi bir agrı giriyor karnıma. yürüyünce özellikle. dinlenince geçiyor.Sizde de böyle oluyormu?
SELAM KIZLAR Bugün 35+0 olduk hayırlısıyla uykusuz geceler devam ediyor...

HAMİLELİK TAKVİMİNE GÖRE ÖYLE YAZIYO CNM SEN BENDEN DAHA İYİ BİLİRSİN

X