2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Canımcım plates topunda egzersiz yapmicaksın aman diyim :) sadece 8 ve 0 çizcen :)) korkuyu sil yok korku filan. Çatında uygun doğumda kolay olcak relax yawrum relax

Sorma kiz bir anda korku sardi beni :) sakin olmamiz lasim aile hekimide ogle demisti korkma die de ne biliyim
8 ve 0 tamam canim

Tıka kulaklarını o bebek senin en iisini bn bilirim de. Bn böyle ötüyorum aynı durum bnde de var ama kızım için mücadele etcem. Ben annesiyim bn bilirim

Aynen ogle valla cok dir dir ederse soylerim lafimi esirgemem esirgedikte ne oldu.

M mucizem28 alemsin valla bende lafimi esirgemem ayol yeter susuyorum bazen de lohusaykende bisi demesin.
bebek benim nasil istersem ogle bakarim ogle emziririm herseye karismayiversin
Aynen öyle canım sen sanırım saygıdan pek bir şey dememişsin bugüne kadar ama dediğin gibi senin çocuğun ve nasıl istersen öyle yetiştirirsin. eğer rahatsız edecek derecede karışırsa koyarsın tavrını,söylersin uygun bir dille.

Evet buyugumdur dedim sustum canim birde karakterim de yok buyuge laf soylemek ama baktim haddini asiyor ozaman koyarim tavrimi.
ha bazen asmiyor mu asiyor da susuyorum hep.

Evet buyugumdur dedim sustum canim birde karakterim de yok buyuge laf soylemek ama baktim haddini asiyor ozaman koyarim tavrimi.
ha bazen asmiyor mu asiyor da susuyorum hep.
Haklısın canım zor eşininde hatırı var sanırım ondan da kırmak istemiyorsun.Ama sen özelliklede bu dönem sıkma canını çok stres yapma kendini ve bebeği düşün.

Haklısın canım zor eşininde hatırı var sanırım ondan da kırmak istemiyorsun.Ama sen özelliklede bu dönem sıkma canını çok stres yapma kendini ve bebeği düşün.

Esim herseyden herkezden degerli o yuzden bisi diyip ne onu uzmek istiyorum ne de saygisizlik yapmak.
yok canim sıkmiyorum kendimi bazen esimde sikayet edio annesini bilindik bir durum yani.
hayirlisi ile bebislerimiz gelsinler de gerisi bos be tatlim

aynen oyle canım.ya bu arada kasılma da göbek altımı sertleşiyor göbek üstümü? benim göbek üstünde sertleşme oluyor yada bebişim göbeğimin sağında yada soluna dayıyor kendini.yani anlayacağın ben kasılmaları henüz anlamış değilim:)

Bende tatlim ya beni her yeri tas kesilio.
bebek kendini dayadiginda ozellikle sagimda tasiorum hep sag tarafi sertlesio o zaman kendini dayiyo.
benim hem alt hem ust her yeri semsert oluo.

:) benimde hep orda hatta catlaklarim daha derin ordaki doktorda dedi butun yuku burda tasiyorsun die :)
bende çatlak oluşmadı henüz.1 ay öncesine kadarda herhangi bir krem kullamadım.sonra vazelin kullanmaya başladım duşdan sonra sürmeye çalışıyorum.tabi sonrasında çatlarmı bilemem:)

bende çatlak oluşmadı henüz.1 ay öncesine kadarda herhangi bir krem kullamadım.sonra vazelin kullanmaya başladım duşdan sonra sürmeye çalışıyorum.tabi sonrasında çatlarmı bilemem:)

Ben 1 gecede catladim krem surmeme ragmen zeytinyagla masaj yapmama ragmen
bir gece deli gibi karnim kasiniyor ama yariyorlar sanki.
elimle sivazliorum uykudan kalktim o derece sabah banyoya girdim aynayi donmemle aglamaya baslamam bir oldu bir baktim ki karpuz kapugu gibi dalgalar var aman allahim dedim ama olan olmustu

Sağlık olsun canım ne yapalım çatlarsada bebişlerden bir hatıra olur.Tabiki gönül isterki çatlamasın ama oluyor işte yapacak bir şey yok.

Sağlık olsun canım ne yapalım çatlarsada bebişlerden bir hatıra olur.Tabiki gönül isterki çatlamasın ama oluyor işte yapacak bir şey yok.

Ogle ben 1 hafta her gordugumde agladim.
aglamamin nedeni pembe ve cirkihn gozukmesiydi + esim begenmiycek cirkinlestim ben die triplendim.
esim sozu rahatlatti. Iki gozum iki cesme askim bak ne olmus bana ya dememdi oda
ben biliyordum zaten catliycani askim can tasiyorsun olacak okadar hem kotu durmuyor onlar beyazliycaz merak etme belki tam eski halini almiycak ama boylede kalmiycak korkma deyip karnimin catlak yerlerini opmesi olmustu.
hatta aciyormu askim demisti biraz kasinio ve acio demistim ovmustu elleriyle :)
seninde olursa sıkma canini alistim ben yani

eşin çok doğru ve güzel davranmış. yok canım üzülmem normalde böyle şeylere önem veririm ama bebeğimden gelen herşeye razıyım yeterki o sağlıkla doğsun:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…