2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Bencede yat kuzum aman biraz daha bebis sabirsiz senin galiba :KK66:
Insallah gecer tatlim ama gececek gibi degil ilk zamanlar sizi ile basladi onemsemedim gecer dedim gun gectikce artiyor sanki bazen agliorum sinirden.
yururken bacaklari aca aca gitsemde neler denedim olmadi bacak arama yastik koyuyorum yok gece uyuyamiorum donemiorum uyku duzenim mahfoldu simdiden.
ilik dus aliorum banamisin demio.
su sali gununu iple cekiorum allah biliyor ya.
agrim var die esimle kardes gibiyiz evde :oops:
Canim zaten son aydasin tehlikeli ilişki geçen gün doktorum bana kızdı hatta hala devam ediyoruz diye bizde artık kardeş kardeş yatıyoruz kocaciğımla :) vajinada ağrı varya hani kaşıntında var mi

Evet canim napicaksin iste endise ediyoruz durduk yere.
senin kisaydi evet benim doktorum bana hicbisi demedi o konuda ve bu zamana kadar boyunu bile soylemedi.
boyu kac serviks uzunlugum iyi mi hic.
1 2 hafta sonra istedikleri zaman gelsin :KK66:
bu arada bu alttaki takvim nie 1 hafta onde sayiyo.
suan 35+4 uz 35 haftaliksin yazmasi gerekmezmi 36 demis bana.
Aynen canim bende 34+5deyim bana da 35 hafta gösteriyor

Canim zaten son aydasin tehlikeli ilişki geçen gün doktorum bana kızdı hatta hala devam ediyoruz diye bizde artık kardeş kardeş yatıyoruz kocaciğımla :) vajinada ağrı varya hani kaşıntında var mi

Nette tehlikeli felan demio ama doktoruma sormadim tabi ben.
yok kasinti tek agri var okadar.
kasinti olsa daha cok korkardim.

Nette tehlikeli felan demio ama doktoruma sormadim tabi ben.
yok kasinti tek agri var okadar.
kasinti olsa daha cok korkardim.
Bende enfeksiyona bağlı kaşıntı çok oluyor bi krem var çok iyi geliyor anında kesiyor kaşıntıyı eğer kaşıntı varsa onun adını verecektim sana kullan iyi gelir diye. Aynen canım nette tehlikesi yok falan yaziyo ama benim doktorum izin vermedi o yüzden bizde biraktik vardır doktorun bi bildiği diye

Bende enfeksiyona bağlı kaşıntı çok oluyor bi krem var çok iyi geliyor anında kesiyor kaşıntıyı eğer kaşıntı varsa onun adını verecektim sana kullan iyi gelir diye. Aynen canım nette tehlikesi yok falan yaziyo ama benim doktorum izin vermedi o yüzden bizde biraktik vardır doktorun bi bildiği diye

Anladim canim yok cok sukur kasintim.
ben en cok dogumdan sonra ki cinselligi dusunuyorum :KK51:

Evet canim napicaksin iste endise ediyoruz durduk yere.
senin kisaydi evet benim doktorum bana hicbisi demedi o konuda ve bu zamana kadar boyunu bile soylemedi.
boyu kac serviks uzunlugum iyi mi hic.
1 2 hafta sonra istedikleri zaman gelsin :KK66:
bu arada bu alttaki takvim nie 1 hafta onde sayiyo.
suan 35+4 uz 35 haftaliksin yazmasi gerekmezmi 36 demis bana.
türkiyede kolay kolay sen söylemedikçe bakmazlar maalesef. 35 den sonrası 36.haftanın içinde oluyor o yüzden 36 diye geçiyor canım.

türkiyede kolay kolay sen söylemedikçe bakmazlar maalesef. 35 den sonrası 36.haftanın içinde oluyor o yüzden 36 diye geçiyor canım.

Anladim canim bak ne buldum vajina agrisiyla ilgili sende oku bilgilen :KK66:
Screenshot_2015-07-10-15-45-10.png

Valla o zamana daha çok var kuzum ya hani bunun bide lohusalik dönemi var akışına bırakınca herşey çok daha iyi olacaktır emin ol :KK66: sadece arada bi minik eylül bozabilir planlari o kadar :)

Evet canim varda insanin bazen aklina gelio acaba nasil olacak die.
:) olsun bozsun annesi yesin onu.
zaten lohusalik bitene kadar bebiste bize ve dunyaya alisir birde bana banzerse ben cok uykucuymusum yemek yedirmek icin burnumu sikarlarmis uyaniyim da yemek yiyim die :)

Evet canim varda insanin bazen aklina gelio acaba nasil olacak die.
:) olsun bozsun annesi yesin onu.
zaten lohusalik bitene kadar bebiste bize ve dunyaya alisir birde bana banzerse ben cok uykucuymusum yemek yedirmek icin burnumu sikarlarmis uyaniyim da yemek yiyim die :)
Ooo sana benzerse yaşadın sen ne güzel rahat olursun gerçi bende bebekken usluymusum ama eşim çok yaramazmiş bakalim kime benzicek bizim oğlan :)

Ooo sana benzerse yaşadın sen ne güzel rahat olursun gerçi bende bebekken usluymusum ama eşim çok yaramazmiş bakalim kime benzicek bizim oğlan :)

Benim esimde hic uyumazmis hep aglarmis.
bana benzerse yasadik ta esime benzerse yandim.
ve gaz sancisi cok oluyormus esimin.
benim ogle bir sorunum yokmus :)
olmadi cok aglarsa papatya cayi vrririz az uyur :)

Benim esimde hic uyumazmis hep aglarmis.
bana benzerse yasadik ta esime benzerse yandim.
ve gaz sancisi cok oluyormus esimin.
benim ogle bir sorunum yokmus :)
olmadi cok aglarsa papatya cayi vrririz az uyur :)
Canim o gaz sancisi kız bebeklerde daha az oluyor zaten erkek bebeklerde çok fazla oluyormuş. Bende doğuma yakın rezene çayı alcam o çok iyi geliyormuş tabi deneyim kazandıkça neler iyi geliyor daha iyi ögrenirim. Bu konuda sen daha şanslısin bizden :KK66: bizim bide sünnet olayimiz olacak ben 3.ayda yaptirmayi düşünüyorum havalar da tam soğumamiş olur hem

Anladim canim bak ne buldum vajina agrisiyla ilgili sende oku bilgilen :KK66:Eki Görüntüle 1579349
Canim o gaz sancisi kız bebeklerde daha az oluyor zaten erkek bebeklerde çok fazla oluyormuş. Bende doğuma yakın rezene çayı alcam o çok iyi geliyormuş tabi deneyim kazandıkça neler iyi geliyor daha iyi ögrenirim. Bu konuda sen daha şanslısin bizden :KK66: bizim bide sünnet olayimiz olacak ben 3.ayda yaptirmayi düşünüyorum havalar da tam soğumamiş olur hem
şimdi doğumdan sonrasını düşününce ilk başta çok heyecanlıyım ama bir o kadar endişeli çünkü ilk bebeğim ve burda kimsede yok ilk başda yardımcı olacak. minicik kuzuma iyi bakabilirmyim üstesinden gelebilirmiyim diye endişeleniyor ama artık netten araştıracağım burdanda yine yazalım arkadaşlar.bir bakımada şöyle düşünüyorum anne olunca zaten sanırım kendiliğinden o yetenek oluyor galiba :)

şimdi doğumdan sonrasını düşününce ilk başta çok heyecanlıyım ama bir o kadar endişeli çünkü ilk bebeğim ve burda kimsede yok ilk başda yardımcı olacak. minicik kuzuma iyi bakabilirmyim üstesinden gelebilirmiyim diye endişeleniyor ama artık netten araştıracağım burdanda yine yazalım arkadaşlar.bir bakımada şöyle düşünüyorum anne olunca zaten sanırım kendiliğinden o yetenek oluyor galiba :)
Aynen canım annelik iç güdüsü ile en iyi şekilde bakacağına eminim :KK66: bencede doğumdan sonra da burdan görüşmeye devam edelim nasıl şimdi sorunlarimizi paylaşıyorsak aynı şekilde o zaman da paylaşıp yardimci olalim birbirimize. Allahtan ki internet diye birşey var her bilgi elimizin altinda o yüzden çok zorlanmazsin canım

Herkez ogle diyor bakalim insallah olmaz canim :)
ay kucuk erkegimiz sunnet olucak he kiz minnacik olucak ozaman :)
Cok guzel erkek takimlari var minikler icin papyonlu felan :)

Aynen canım annelik iç güdüsü ile en iyi şekilde bakacağına eminim :KK66: bencede doğumdan sonra da burdan görüşmeye devam edelim nasıl şimdi sorunlarimizi paylaşıyorsak aynı şekilde o zaman da paylaşıp yardimci olalim birbirimize. Allahtan ki internet diye birşey var her bilgi elimizin altinda o yüzden çok zorlanmazsin canım

Zaten konuyu o yuzden acmistim diger konu kapaninca buraya gectik.
baslikta dogum yapan anneler dio :)

Aynen öyle canım sanırım o zaman daha çok sorularımız olacak ve sanırım çok faydası olacak burdan yine paylaşım yapmamız.evet internetten şimdiden bebek bakımıyla ilgili araştırmaya başladım ama tabi pratik önemli buda inşallah kuzucuklarımız doğunca olacak :) endişelere rağmen yinede düşündükçe oğlumun doğacağı günü onunla geçireceğim vakitleri o kadar güzel hisler kaplıyor ki içimi bambaşka bişeymiş bu Allahım sağlıcakla kucağımıza almamızı be büyütmemizi nasip etsin inşallah.

Herkez ogle diyor bakalim insallah olmaz canim :)
ay kucuk erkegimiz sunnet olucak he kiz minnacik olucak ozaman :)
Cok guzel erkek takimlari var minikler icin papyonlu felan :)
Ayy evet yaa aldik teyzesi kravatlı tulumlar aldım oğluma :) eylülde halasının düğünü var benim oğluşum daha küçük olacak ama damatlik gibi bişey bulursam alıp giydircem düğünde :) ama hangi mağazaya girsem kız kiyafetleri daha çok hoşuma gidiyor yaa inşallah Allah bana birde kız evlat nasip eder o kadar çok istiyorum ki kızım olmasını :)

Aynen öyle canım sanırım o zaman daha çok sorularımız olacak ve sanırım çok faydası olacak burdan yine paylaşım yapmamız.evet internetten şimdiden bebek bakımıyla ilgili araştırmaya başladım ama tabi pratik önemli buda inşallah kuzucuklarımız doğunca olacak :) endişelere rağmen yinede düşündükçe oğlumun doğacağı günü onunla geçireceğim vakitleri o kadar güzel hisler kaplıyor ki içimi bambaşka bişeymiş bu Allahım sağlıcakla kucağımıza almamızı be büyütmemizi nasip etsin inşallah.
Aynen valla bende oğlumu göğsümde uyutacagim günleri sabırsızlıkla bekliyorum :)

X