2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

:) inşallah canım ay ne güzel bizim herkez evlendi düğün felan yok bende kızıma kırkının mevlüdünde beyaz elbise aldım patikleriyle tacıyla uyumlu allahım git gel bakıorum ona :)
bizde aldık cicili bişi kıyafetler genelde kızların daha çok var şirin kıyafeti :)

Ayy yerim onun tacını ben :) Allah giydirmeyi nasip etsin canım benim :)

amin canım benim inşallah :)
sağ salim kavuşalım yavrularımıza da hayırlısı ile.
bu aralar meme uçlarım aşırı acıyo ve arada ıslanıo :)
Canim benimki de arada bi ıslanıyor ve geçenlerde çok çatladı canım bayağı bir acıdı Tereyağ sürdüm bir kaç gün geçti. Sende sür tereyağı çok iyi geliyor doğal çatlak kremi :)

Canim benimki de arada bi ıslanıyor ve geçenlerde çok çatladı canım bayağı bir acıdı Tereyağ sürdüm bir kaç gün geçti. Sende sür tereyağı çok iyi geliyor doğal çatlak kremi :)

dur ögle yapıyım ozaman :) sağol canım ilk kez bugün sabah acıdıgını fark ettim .

Turtacık onun tekniği var yalnız araştır. Dün doğum koçumla bi görüşme daha yaptık. Bu haftayı tamamla günlük 2 saat yürüyüş, perine masajı,plates topu hepsine başla dedi.

Turtacık onun tekniği var yalnız araştır. Dün doğum koçumla bi görüşme daha yaptık. Bu haftayı tamamla günlük 2 saat yürüyüş, perine masajı,plates topu hepsine başla dedi.
senle aramızda 1 gün var :)
ozaman ögle yapıyım bende 35+4 üz.
36+0 da başlıyım benddee

Aynen öyle tatlım emin ol bazen avantajlı bile olcaksın yalnız olduğun için. Çok fazla dırdır edenin olmayacak. Annelik içgüdüsüyle zaten yapman gerekeni yaparsın sen :)

senle aramızda 1 gün var :)
ozaman ögle yapıyım bende 35+4 üz.
36+0 da başlıyım benddee
Canım benim bide youtube da var sakinleştirici melodiler onları dinlr nefes egzersizi yap bol bol diyafram nefesi al. Plates topunun üstünde de sıfır ve sekiz çizecekmişiz. Yarın gitcm kontole doktor ne derse paylaşırım.

iyi olur canım ya :)
senin kontroller haftalık tı dimi
bizimde haftalık olur mu acaba salı gidicem ya :)
bakarım canım sağol belki vajina agrımada iyi gelir

iyi olur canım ya :)
senin kontroller haftalık tı dimi
bizimde haftalık olur mu acaba salı gidicem ya :)
bakarım canım sağol belki vajina agrımada iyi gelir
Artık haftalık gidiyorum canım. O ağrıya pek bişey ii gelmez artık. Yavaş yavaş hazrlanıyor vücutlar. Ama bunları yapınca insan ii hissediyor kendini.

Artık haftalık gidiyorum canım. O ağrıya pek bişey ii gelmez artık. Yavaş yavaş hazrlanıyor vücutlar. Ama bunları yapınca insan ii hissediyor kendini.

hamilelik öncesi almıştım plates topu yaparken boynumu zedelemiştim :)
kaldırdık sonra bak şimdi lazım oldu youtube ta izler izler yaparım
ozaman bilinçsizce oynuordum üstünde :)
benide haftalık cagırır ozaman.
belkide dedigin gibidir. korkum çatım belki darsa cocuk sıkışmasın :)

Aynen öyle tatlım emin ol bazen avantajlı bile olcaksın yalnız olduğun için. Çok fazla dırdır edenin olmayacak. Annelik içgüdüsüyle zaten yapman gerekeni yaparsın sen :)
doğru söylüyosun canım, saol dahada bir motive etti yazdıkların:)

Canımcım plates topunda egzersiz yapmicaksın aman diyim :) sadece 8 ve 0 çizcen :)) korkuyu sil yok korku filan. Çatında uygun doğumda kolay olcak relax yawrum relax

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…