2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Kontrol zamaninda belli olur tahmini zamanı belki 3 haftayi beklemez yeğenimiz :)
Aynen cnm bu bebişlerin sağı solu belli olmuyo sağlıkla gelsinde yeterki.sendede enfeksiyon varmış hangi ilacı verdi doktorun? Bnde de hep çıkıyo son seferde çk yoğun çıktı idrar kültürü istedi oda steril diyo anlamadm

Amoklavin ve piyelosptyl verdi canim daha öncede cefaks kullanmıştım ama bir türlü bitmedi benim enfeksiyon evlendiğimden beri hep aynı sorun var. Munorol Şase de çok kullandim fayda etmedi

Amoklavin ve piyelosptyl verdi canim daha öncede cefaks kullanmıştım ama bir türlü bitmedi benim enfeksiyon evlendiğimden beri hep aynı sorun var. Munorol Şase de çok kullandim fayda etmedi
Banada hep munorol verdi ama geçirmedi o bence yetersiz bi ilaç.idrar kültürüne göre ilaç vericem dedi kültürdede steril çıktı nolcak bilmiyorum bıktm enfeksiyondan doğumada az kaldı geçsin biran önce ya

Aynen canım bende bıktım valla her testte enfeksiyon çıkıyor o kadar da su içiyorum fayda etmiyor

canım valla benim vajina agrım var 2 haftayı geçik doktoruma gidicem salı günü ilk sızı ile başladı şiddeti giderek artıyor
ben yapsam banada faydası dokunurmu acaba ?
agrım oluyor die ilşkide yaşamıoruz

Güzel Anne Adayları nasılsınız ?
Biz dün oturuyorduk eşimle bir anda isim mevzusu acıldı halbuki başından beri eylül olsun dedik kızımıza ama eşim tutturdu anlamı yok demeye .
o Esnada televizyonda Yasmin ismi geçti aaa ne güzel bir anlamına bakalım dedi Yasminin anlamı Sevilen Sayılan Dışlanmayan islami insan yazıyor.
anlamını pek begendi eşim napıcamı şaşırdım.
Soyadımız Eroğlu.
Eylül Eroğlu demiştik hatta eşimi kırmamak adına Eylül Nevin ( kayınvalidemin adı ) eroğlu olucaktı.
Ama şimdi Eşimin Dediği olursa Yasmin Eroğlu oluyor..
Kafam karıştı valla napıcamı şaşırdım :)

E kuzum nevin yerine yasmin eylül Eroğlu daha iyi değil mi. Bende buğra ismini çok istedim ama eşimin hep hayali keremdi o yüzden bizde kerem koycaz kizim olursa bir gün onun adını ben koycam dedim hatta. Bizde buğra kerem yapabilrdik ama ilk ismi Muhammed olsun istiyoruz o yüzden muhammed kerem de karar kıldık

eşime diycem kayınvalidemin adını koymayıp böyle yapalım die akşamı sorucam canım ya ben hep eylül istedim bilmiorum da kulaga hoş gelio eşim ilk annemin adını verelim dedi ki Allah yukarda isteksiz kabul ettim sırf eşimin o güzel gönlünü kırmamak adına.
dur bak dediğin güzel uyuyor Yasmin Eylül Eroğlu die :)

Bencede çok güzel hemde uyumlu oldu :) inşallah eşin annesinin adını koymakta ısrarcı olmaz. Ben hiç sevmiyorum bu aileden birinin adini koymayı hele öyle bi baskı oluyorsa insanin koyacağı varsa da koymak istemiyor

Ben kadına adet sancisi gibi sancim var diyorum ama beni nstye sokma gereği duymadi o biraz kafamı karıştırdı sadece

Çok geçmiş olsun yeni gördüm dün olanları.

Benimde pazartesi doktora randevum vardı herşey normal çok şükür kafası aşağıda ama henüz tam kanala yerleşmemiş. nst ye felan bağlatmadı.

Çok geçmiş olsun yeni gördüm dün olanları.

Benimde pazartesi doktora randevum vardı herşey normal çok şükür kafası aşağıda ama henüz tam kanala yerleşmemiş. nst ye felan bağlatmadı.
Sağol canim bende ağrım var diye nstye bağlar sandim ama yapmadı belki diğer kontrolde ya da bir diğerinde bağlar

baskılamadı canım ama istedigini okadar belli etti ki kıyamadım bende :)
sanmam baskı yapıcagını sonuçta kızım ömrü boyunca bu isimleri kullanıcak o yüzdende hassas davranıyor :)

ya canım ben yzmıştım ama geçen kimse cevap vermedi.Bendede birkaçgündür var bir ağrı ama vajinamı kasıkmı tam anlayamadım.bıçak saplanır gibi ve baskı var.Belkide baskıdan dolayı oluyor.Senin gün içinde ne kadar ağrın oluyor? çok uzun sürüyormu?

Her saniye tatlim ya 2 haftayi gecti.
ilk baslarda sizi seklindeydi yatinca geciyordu.
simdi yatiyorum banamisin demio hala agriyor aciyor cok sanki vajinama bicak koymussun kesio gibi biri tasla ezio gibi tarif edilemez bir aci ;(

nasıl yapıyorsun canım bende nette hiçbişey anlamadım.

Her saniye tatlim ya 2 haftayi gecti.
ilk baslarda sizi seklindeydi yatinca geciyordu.
simdi yatiyorum banamisin demio hala agriyor aciyor cok sanki vajinama bicak koymussun kesio gibi biri tasla ezio gibi tarif edilemez bir aci ;(
Bendede birkaç gündür var ama ara ara oluyor.enfeksşyonda yoktu ama.Belkide bebişlerimiz doğum pozisyonunu aldı ya ee senin kuzu maşallah önde gidiyor daha fazla baskı yapıyordur.Birde enfeksiyonda neden olmuş olabilir.Önemli bir şey olduğunu sanmıyorum tabi doktora gittiğinde daha net anlaşılır.Ne zaman doktor randevün?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…