2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Kızlar bi soru sorayım size ben saçıma boya yaptırsam bebeğim için bi zararı olurmu bu konuda bilgisi olanlar varmı

pazartesi yine ultrasyon ve nst var doguma kadar artik her hafta ultrasyon ve nst.sag saglim dogsaydi kuzum!az kaldi sukur!:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Kızlar bu gün doktora gitmişdim bebeğim hala dönmemiş sezeryan olucam çok kötüyüm
canim doguma kadar hatta dogumda bile bebek donebilir diye biliyorum ben. Ozel hastaneler kolaylarina geldigi icin eften puften sebeplerle sezeryan yapiyor. Anlamiyorum ben arkadaslarimin yarisi sezeryanla dogum yapti. Normal degil bu kadar fazla sezeryan yapilmasi. Bence sezeryan olmadan once baska bir doktora daha gorun bakalim o ne diyecek. Kolaylarina geliyo kesip alivermek.

Kizlar jilet yerine philipsin vucut tras makinasini oneririm tuyleri cogaltmiyo cikarken kasintida olmuyor agda yaptiramayanlara tavsiye ederim ben cok memnunum. Su makina bahsettigim.
Screenshot_2015-07-08-04-37-01_1.jpg

canim doguma kadar hatta dogumda bile bebek donebilir diye biliyorum ben. Ozel hastaneler kolaylarina geldigi icin eften puften sebeplerle sezeryan yapiyor. Anlamiyorum ben arkadaslarimin yarisi sezeryanla dogum yapti. Normal degil bu kadar fazla sezeryan yapilmasi. Bence sezeryan olmadan once baska bir doktora daha gorun bakalim o ne diyecek. Kolaylarina geliyo kesip alivermek.
Evet surekli bahaneleri var simdi bi de yaz tatili sezeryanlarda artis oluyor. Yok suyun azaldi yok bebek donmemis...

sizdemi her hafta gidiyorsunuz?evet zaman kisaliyor,bugun dusundumde dogum yaptiktan sonra bu gobusleri ozleyecekmiyiz acaba : )
Şu anda sorarsan asla derim galiba :) çatlaklardan dolayı deli gibi kaşınıyor çünkü. Ama içmdeki minik kıpırtıları ilk andan itibaren özlicem kesin :KK15:

günaydın biz 33+0 olduk kızımla 38 günümüzzz kaldı Allahın izni ile :)) çok heyecanlanıyorummmmmmm

Mrb kızlar bikaç gündür giremedm nete.idrar tahlili yaptırmıştım çk yoğun enfeksiyon çıkmş hastaneye gittim bugn idrar kültürü aldılar,doktor geçmeZse böbreklere sıçrayabilir dedi çk morralim bozuldu inşş geçer.cumartesi kontrol var doktor sonuca göre antibiyotik tedavisine başlıcak
geçmiş olsun canım...

Şu anda sorarsan asla derim galiba :) çatlaklardan dolayı deli gibi kaşınıyor çünkü. Ama içmdeki minik kıpırtıları ilk andan itibaren özlicem kesin :KK15:

krem kullaniyormusunuz catlaklar icin?ben arada bir kullaniyorum!su ana kadar catlak olusmadi ama nundan sonra olurmu bilmem 6 haftam kaldi Allahin izniyle bi dogursaydim.benim hamileligim hep stresle gecti Allahin izniyle sag saglim kucagima alim derin bi oh cekecem

X